Promuj to ogłoszenie

Poszukiwany Serwisant

Data dodania: 2020-05-22 14:24:44ID: 522997

607Pokaż numer[email protected]

Firma Anwis Sp. z. o.o. jeden z liderów wśród producentów osłon przeciwsłonecznych dla domu na świecie z siedzibą we Włocławku obecnie poszukuje osoby na stanowisku
Serwisant w Dziale Zapewnienia Jakości.

Miejsce pracy: Włocławek

Zainteresowanym nowym wyzwaniem oferujemy:

? Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
? Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
? Pakiet prywatnej opieki medycznej
? Dofinansowanie karty Multisport
? Pracownicze Plany Kapitałowe
? Ubezpieczenie na życie
? Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
? Świadczenie z okazji świat Bożego Narodzenia
? Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych
? Choinka dla dzieci
? Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
? Przyjazną atmosferę pracy
Od kandydatów oczekujemy:
? Otwartości na nowe wyzwania
? Umiejętności manualnych i obsługi podstawowych narzędzi (szlifierka, wiertarka)
? Dobrze rozwiniętej umiejętności komunikacji
? Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych
? Znajomości produktów Anwis
? Predyspozycji do szkolenia innych (mile widziane)
? Prawa jazdy kat. B
? Znajomości języków obcych (angielski, niemiecki) mile widziane
Zakres obowiązków:

? Wyjazdowa obsługa zleceń serwisowych
? Kontakt z Klientem w sprawach dotyczących zleceń serwisu Anwis
? Wycena kosztów usługi serwisowej w przypadku nieuzasadnionego wyjazdu lub naprawy płatnej
? Profesjonalna pomoc na miejscu u Klienta ostatecznego
? Sporządzenie protokołu z wyjazdu serwisowego i dokumentacji fotograficznej
? Decyzyjność w kwestii zasadności wyjazdu serwisu
? Dbanie o auto serwisowe

W przesłanych aplikacjach prosimy o dołączenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Serwisant, prowadzonego przez Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz moje-go wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji.?
Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.