Promuj to ogłoszenie

Samodzielna księgowa - Włocławek

Data dodania: 2020-08-05 11:51:22ID: 526032

692Pokaż numer[email protected]

Apteki Zdrowie i Uroda zatrudnią samodzielna księgową do pracy w biurze. (pomiędzy Włocławkiem a Gostyninem).

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie podstawowych czynności księgowych - uproszczona księgowość i pełna księgowość

- kompleksowa obsługa zagadnień kadrowo-płacowych

- Raporty finansowe oraz analizy

- Współpraca z pozostałymi komórkami firmy

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub działalność gospodarczą (do wyboru)

- Pracę w wymiarze 0,5 etatu do pełnego etatu (do ustalenia)

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

- Pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Możliwość znaczącego rozwoju w obszarze księgowości i finansów

Wymagania:

- doświadczenie w księgowaniu Aptek

- doświadczenie w prowadzeniu uproszczonej i pełnej księgowości

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w biurze rachunkowym

- wykształcenie o profilu ekonomicznym

- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

- znajomość programów Mała Księgowość RP

- dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w szczególności MS Excel

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.