Promuj to ogłoszenie

Projektant/asystent branży konstrukcyjno-budowlanej

Data dodania: 2021-01-22 13:37:58ID: 532043

668Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska:
? tworzenie dokumentacji budowlanej, wykonawczej, warsztatowej.
Wymagania:
? kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
? uprawnienia budowlane
? doświadczenie zawodowe w projektowaniu min.5 lat (nie dot.asystenta)
? praktyczna obsługa komputera: AutoCad, bazy danych, arkusze kalkulacyjne, oprogramowanie branżowe (ROBOT), pakiet MS Office
? mile widziana obsługa Autocad Plant 3D, Advance Steel
? samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie
? umiejętność organizacji pracy pod presją i zorientowanie na sukces
? prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
? zatrudnienie na pełny etat
? narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
? ciekawą pracę w zgranym zespole
? pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
? możliwość rozwoju i samorealizacji
? atrakcyjny system wynagrodzeń