Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji

Data dodania: 2021-01-27 11:50:18ID: 532265

[email protected]

EFMETAL Sp. z o.o. jest firmą założoną w roku 2000. Od prawie 20 lat zajmujemy się produkcją systemów do podnoszenia ładunków, głównie zawiesi linowych oraz sprzedażą i konfekcjonowaniem lin stalowych.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek, siedziba firmy.

Zakres obowiązków:
-wykonywanie zawiesi linowych, łańcuchowych, Grommetów oraz innych produktów zgodnie z zaleceniami i obowiązującymi normami.
- konfekcjonowanie liny.

Oczekiwania od Kandydata:
- wykształcenie- podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
- zdolności manualne,
- umiejętności pracy w zespole,
- zaangażowania, uczciwości, rzetelności, terminowości.

Kandydatowi oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenia (możliwość przejścia na umowę o pracę),
- niezbędne narzędzia pracy,
- szkolenie produktowe.

Proszę przesyłać swoje CV na adres [email protected] wraz z klauzulą RODO.
Klauzula RODO
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?.
?Zostałem poinformowany/na, iż dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku zatrudnienia do upływu okresu uregulowanego przepisami kodeksu pracy.
Zostałem poinformowany/na, iż osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich przenoszenia, sprostowania, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych czy też usunięcia lub ograniczenia przetwarzania albo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.?