Promuj to ogłoszenie

Elektromechanik

Data dodania: 2021-02-23 10:15:26ID: 533248

728Pokaż numer[email protected]

Atlanta Poland S.A. - jedna z wiodących dynamicznie rozwijających się firm w Polsce na rynku hurtowego handlu bakaliami .

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Liczba miejsc pracy : 1 osoba
Miejsce pracy : Włocławek
Główne zadania na stanowisku pracy :
? Kontrolowanie poprawności w funkcjonowania maszyn, urządzeń produkcyjnych, wyposażenia technicznego i urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego
? Lokalizacja i usuwanie usterek technicznych, awarii elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych występujących w maszynach, urządzeniach produkcyjnych
i urządzeniach będących częścią instalacji: elektrycznej, sprężonego powietrza, wody chłodniczej, ciepłowniczej
? Usuwanie usterek zgłoszonych przez innych pracowników
? Proaktywne działania mające na celu zapobieganie występowaniu awarii poprzez obserwacje i sugerowane rozwiązania
? Propozycje usprawnień, modyfikacji linii produkcyjnych i udział w projektach mających na celu zwiększenie wydajności i efektywności pracy
? Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie
z harmonogramem, dokumentacją techniczną i obowiązującymi w zakładzie procedurami.
Wymagane kwalifikacje:
? Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne kierunek automatyka, elektronika, elektromechanika lub wyższe techniczne
? Uprawnienia SEP do 1 KV
? Aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych,
Oferujemy
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / praca zmianowa .
? Możliwość wykorzystania i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
? Pakiety socjalne
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i otrzymanych dokumentów nie zwracamy.
Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy oraz spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail : [email protected] lub kontakt telefoniczny 728 411 946 od poniedziałku do piątku w godz.8.00-16.00

Szanowni Państwo :

Administratorem Danych Osobowych jest Atlanta Poland S.A. z siedzibą w Gdańsku , ul. Załogowa 17

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały automatyzowanemu przetwarzaniu. Kategorie odbiorców danych: pracownicy działu zasobów ludzkich oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.?

Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora danych osobowych w okresie jednego roku od zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego proszę zamieścić w aplikacji także zgodę następującej treści:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.?