Promuj to ogłoszenie

POKOJOWA - SEZONOWO

Data dodania: 2021-07-21 14:50:39ID: 539651

666Pokaż numer[email protected]

BALTIC PALACE w Pobierowie zatrudni na Stanowisko:

POKOJOWA-SEZONOWO: 4500.00 PLN - 5000.00 PLN brutto

OBOWIĄZUJE: od 15.07.2021 do 30.09.2021

Poszukujemy osoby pracowite z doświadczeniem lub bez doświadczenia, ale chętne do nauki.

Nie Musisz Mieć Doświadczenia ? wszystkiego cię nauczymy !!!

Obecnie oferujemy Zatrudnienie Sezonowe, przyjazne warunki w nowym, nowoczesnym Obiekcie, atrakcyjne Warunki Finansowe z dodatkowym Systemem Premiowania, dobre zaplecze socjalne, możliwość zakwaterowania.

ZADANIA:

Dbanie o Czystość i Porządek w obrębie Obiektu

WYMAGANIA:

Dokładność i Dbałość o Szczegóły
Sumienność i Dobra Organizacja
Umiejętność Pracy Indywidualnie i w Zespole
Zaangażowanie
Wysoka Kultura Osobista

OFERUJEMY:

Stawka Sezonowa Brutto: 4500.00 PLN - 5000.00 PLN
Niezbędne Narzędzia Pracy
Przyjazne i Komfortowe Warunki Pracy
Wszystkie Szkolenia Podnoszące Kwalifikacje i Przystosowujące do Pracy na Stanowisku
Stabilne Warunki Zatrudnienia
System Zmianowy ? Elastyczny
Elastyczny Harmonogram Pracy - w miarę możliwości obu stron
Nagrody i Premie za Zaangażowanie i dobre Wyniki w Pracy
Jesteśmy Młodzi i Najfajniejsi ze Wszystkich? ZAPRASZAMY

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV.

Kontakt Telefoniczny: +48 666 939 959

Gwarantujemy Przeszkolenie Stanowiskowe.

Zapraszamy do Kontaktu !!!

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie możliwość jedynie z wybranymi kandydatami.