Promuj to ogłoszenie

Asystent/ asystentka w dziale handlowym

Data dodania: 2021-11-30 13:12:57ID: 545743

501Pokaż numer[email protected]

Firma RDJ Klima zatrudni pracownika na stanowisko : Asystent/ asystentka w Dziale Handlowym.

Opis stanowiska:
• wykonywanie prac administracyjnych i biurowych w Dziale Handlowym,
• fakturowanie
• współpraca z handlowcami,
• koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji.

Od kandydata oczekujemy:
• wykształcenia średniego lub wyższego,
• dobrej znajomości pakietu Office,
• samodzielności i umiejętności ustalania priorytetów ,
• znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikacyjnym,
• pozytywnego nastawienia do pracy i współpracowników.

Wybranej osobie zapewniamy:
• umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowane pozycji rynkowej.
• 5-ciodniowy system pracy
• przyjazną atmosferę pracy,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".