Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. celnych

Data dodania: 2022-01-14 13:53:22ID: 547112

[email protected]

Obecnie do WIKA Polska poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. celnych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• adaptację zawodową przygotowującą do pracy na stanowisku
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Główne zadania:
• kompleksowa obsługa celna odpraw importowych i eksportowych (standardowe
odprawy, procedura uproszczona)
• reprezentowanie firmy przed organami administracji celnej
• sporządzanie deklaracji statystycznych INTRASTAT
• kontakt z firmami przewozowymi, spedycyjnymi i agencjami celnymi

Oczekiwania:
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa celnego oraz deklaracji INTRASTAT
• uprawnienie agenta celnego – wpis na listę agentów celnych
• umiejętność posługiwania się programem do obsługi celnej WINSAD
• otwartość na nowe zadania, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
• zaangażowanie i motywacja do pracy
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka angielskiego

CV można złożyć również osobiście w recepcji:
WIKA Polska ul. Łęgska 29/35, lub
WIKA Polska SGF ul. Kawka 6