REKLAMA

Działka Lubraniec

Data dodania: 2017-08-05 09:19:16

Promuj to ogłoszenie 34zł /m2 zł

Opis

Jaka powinna być idealna działka? Tonąca w zieleni, dobrze skomunikowana, ogrodzona i zagospodarowana. To ideał, na którym wystarczy teraz wybudować swój wymarzony dom. Znalezienie takiej działki to rzadkość.
Uzbrojona i ogrodzona, z dojazdem drogą asfaltową. Obszerna i zagospodarowana, zadrzewiona iglakami oraz drzewami owocowymi, z już wyznaczonym miejscem na dom. Regularny kształt działki, której całkowita powierzchnia wynosi 2900 m2 sprawia, że znajdzie się na niej miejsce dla garażu, zabudowy gospodarczej, skalniaka... Słowem, wszystkiego co chcielibyśmy tam umieścić.
Kolejnym niezaprzeczalnym atutem jest znakomita, lokalizacja. Działka położona jest na uboczu, przy czym jest znakomicie skomunikowana z Centrum miasteczka. Słowem zapewnia intymność i ciszę, jednocześnie nie musimy rezygnować z wygodnego dojazdu do marketów, przychodni czy szkoły.
Dla działki wydano warunki zabudowy (dom parterowy, wolnostojący), prąd doprowadzony do działki, woda w ulicy. Kanalizacja- szambo (do października)
Zapraszam do kontaktu 667 454 075

Kontakt ze sprzedającym

667Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017