REKLAMA

Włocławek działka budowlana

Data dodania: 2017-10-24 10:50:22

Opis

*********EXTRA DZIAŁKI *********
OSIEDLE MARZEŃ łącznie 100 EEEEEEKSKLUZYWNYCH DZIAŁEK
UWAGA !!!!!!!!!!
Jeżeli nosisz się z zamiarem kupna działki z możliwością budowy domku, to właśnie zegar wybija ostatni GOOOOOONG na realizację tego marzenia.
Myślisz że to żart?
NIE - to nie żart.
Wpisz w wyszukiwarkę następujący tekst: BEZ SĄSIADA SIĘ NIE WYBUDUJESZ
a wyświetlą ci się artykuły prawne z których dowiesz się jakie radykalne zmiany wejdą w przyszłym roku w prawie budowlanym.
Min. zmiana będzie taka, że dom będzie można pobudować jedynie na działce która bezpośrednio graniczy z inną działką - na której dom już istnieje. Jeżeli takiego domu na sąsiedniej działce nie ma, to będziesz musiał czekać aż sąsiad się pobuduje, a to może troooooochę potrwać.

Moje działki mają już BEZTERMINOWE decyzje tzw. warunki zabudowy (WZ) co daje prawo budowy na nich domu z garażem nawet po zmianie przepisów.

Posiadam jeszcze ostatnie działki o pow. od 800 m2 za BAAARDZO rozsądną cenę (tylko 45 zł/1m2).

Działki są WYJĄTKOWO PIĘKNE POŁOŻENIE. Zdjęcia można obejżeć wklejając adres:

http://tufotki.pl/A62DG

Sąsiedztwo; starego gaju, urokliwej rzeczki, trzech dużych stawów , stadniny koni, przepiękne wschody i zachody słońca, oraz wiejskie klimaty sprawią, że będziesz się czuł jak w przysłowiowym niebie. Zapewni Ci to właściwą formę zarówno fizyczną jak i tą psychiczną. Tu odpoczniesz i błyskawicznie naładujesz akumulatory, tak jak byś wciąż przebywał na urlopie. Będziesz mieszkał poza miastem a zarazem w bezpośrednim jego sąsiedztwie (zaledwie 2 km do granicy miasta). Dogodny dojazd - 800 m wyremontowaną (bitą) drogą do drogi głównej Włocławek – Kruszyn.


NIE ZWLEKAJ i umów się na prezentację pod nr tel. 888 39 90 39


Zamieszkaj wśród elity. Szczerze POLECAM !!!

Kontakt ze sprzedającym

888Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017