20 czerwca w Lubrańcu odbył się trening pierwszej pomocy zorganizowany przez Gminę Lubraniec. Wydarzenie przygotowano w ramach kampanii MSWiA „Akademia Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”. Uczestnicy mogli przećwiczyć podstawowe zasady udzielania pomocy i dowiedzieć się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia.
2026-06-22 08:58:17Zdjęcie 1 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 21 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 22 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 23 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 24 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 25 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 26 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 27 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 28 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 29 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 30 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 31 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 32 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 33 z 34
0
0
0
0
0
Zdjęcie 34 z 34
0
0
0
0
0