Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Włocławku świętowało jubileusz 75-lecia działalności. To ważna rocznica dla spółki, która od dekad odpowiada za codzienny transport mieszkańców miasta. Podczas obchodów podkreślano rolę pracowników MPK oraz rozwój komunikacji miejskiej, w tym inwestycje w nowoczesny i ekologiczny tabor. W tym roku autobusy elektryczne mają stanowić znaczną część floty, a na ulice Włocławka wróciły także autobusy przegubowe.
2026-06-22 11:08:00Zdjęcie 1 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 10
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 10
0
0
0
0
0