Zamknij
REKLAMA

kalimera@op.pl

Reputacja

Twoja reputacja oceniana jest na podstawie ilości pozytywnych i negatywnych ocen komentarzy.


25

Opublikowane
komentarze

0

Wygrane
w konkursach

0

Dodane
ogłoszenia

0

Dodane pliki
poprzez Alert24

Ostatnie komentarze użytkownika [email protected]

2019-12-05 13:16:52

65

Założenie było takie,ażeby likwidować linie nie rentowne,i to się udało. W miejsce tych likwidowanych połączeń (głównie PKS) miały wypełnić przewoznicy prywatni,lecz niestety,nawet najbardziej altruistyczny właściciel linij prywatnej,też potrafi liczyć. Niestety,nie oszukujmy się,nawet w czasach,Kapitalistyczno-komunistyczno-(powoli) dyktatorskiej,każdy w rodzinie mieszkający w naszym powiecie posiada chociaż jeden samochód,za sprawą + tam ileś. Myśl ekonomiczna przemawia za tym,ażeby linie np: na dojazd raz w roku na cmentarz w Wieńcu pozostawić bez komentarza. Pozdrawiam. Weź udział w dyskusji: Władze powiatu zdecydowały. Będą nowe połączenia autobusowe!


2019-08-30 07:42:04

428

Ale to jest Polska,właśnie,w Grecji,dla przykładu, do kapliczek przydrożnych,wierni i nie tylko przynoszą uzo (rodzaj alkoholu) niekiedy też piją. Wy,obrońcy czegoś tam,opamiętajcie się,skierujcie parę w stronę spraw istotnych dla ogółu mieszkańców,a nie w gwizdek propagandy i poklasku dla grupy pseudo katolików,świętszych od Papieża. Są to może mocne słowa,ale co nie którym dadzą do myślenia,przynajmniej mam taką nadzieje. Weź udział w dyskusji: Będą sprzedawać alkohol przy kapliczce Matki Boskiej? Nie wszystkim to się podoba


2019-08-26 11:08:26

48

Jaki gospodarz,takie obejście. W ubikacji też czekasz,na kogoś kto Ci dupsko podetrze? Weź udział w dyskusji: List do redakcji: "Mieszkamy w buszowisku. Kto zetnie te chaszcze?!"


Nie masz konta?

Załóż darmowe konto

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl:

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick

Posiadasz konto?