Zamknij
Promuj to ogłoszenie

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Data dodania: 2024-05-16 14:32:09 ID: 573106

603 Pokaż numer [email protected]

W związku z rozwojem firmy oraz chęcią powiększenia obecnego zespołu księgowego Spółka Dispersions and Resins Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Włocławek, ul. Duninowska 9

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie przelewów bankowych i wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu finansowo-księgowego,
• Uzgadnianie i rozliczanie należności oraz zobowiązań,
• Rozliczenia w zakresie faktoringu krajowego i eksportowego,
• Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, potwierdzanie i uzgadnianie sald,
• Wprowadzanie i księgowanie faktur kosztowych,
• Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
• Prowadzenie rozliczeń z pracownikami,
• Udział w procesie zamykania miesiąca oraz sporządzania sprawozdań finansowych,
• Sprawozdawczość do GUS.

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
• Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
• Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, rzetelność, dokładność i dociekliwość,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Znajomość pakietu MS Office – w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel.
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Premia uznaniowa, premia za frekwencję,
• Dodatkowe formy wynagradzania, min.: świadczenia socjalne, dofinansowanie dojazdów do pracy, opieka medyczna, dofinasowanie do karty MultiSport,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w zespole finansowo księgowo podatkowym spółki produkcyjnej przy wsparciu współpracowników.

CV można składać osobiście w siedzibie Firmy we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]
Dodatkowe informacje - tel. 603 - 406 -802

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji .

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DR Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko : Księgowa/Księgowa (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781)