Dziś o godzinie 7:00 otwarto nową, dziesiątą już we Włocławku, Biedronkę. Pierwsi klienci pojawili się pod sklepem już godzinę przed otwarciem. W kolejce doszło do przepychanek.
Nowy sklep otwarty został przy ulicy Kaliskiej 9-15, w pobliżu targowiska miejskiego. Od dnia otwarcia nowego punktu w sklepach portugalskiej sieci Jeronimo Martins obowiązuje nowa oferta i nowe promocje.
W atrakcyjnych cenach kupić można między innymi pomarańcze, szynkę, ser żółty oraz filety śledziowe. Niższe ceny objęły także fotelik samochodowy, zestaw narzędzi i ubrania męskie i dziecięce.
Nowa oferta i otwarcie sklepu przyciągnęły wielu włocławian. Pierwsi klienci pojawili się na ulicy Kaliskiej już godzinę przed otwarciem. Przed godziną 7:00 przed sklepem ustawiła się już kilkumetrowa kolejka osób zaopatrzonych w wózki sklepowe.
Czytaj też: Biedronka kontynuuje podbój Włocławka. Otwiera kolejny sklep
Podczas otwarcia doszło do niewielkich przepychanek. Napływającą falę klientów kontrolować musieli pracownicy ochrony.
Tuż po otwarciu zabrakło wózków dla klientów, a przy kasach ustawiły się długie kolejki. Po godz. 8 na parkingu marketu zabrakło miejsc.
- Przyszedłem z ciekawości, zobaczyć co tu się będzie działo - tłumaczyli się między sobą klienci.
Czytaj też:Trzecią we Włocławku Stokrotkę otwarto w sobotę na Zazamczu
Na dziesiąty obiekt sieci zaadaptowano budynek, w którym kilka lat temu krótko działał market spożywczy. Kilkaset metrów dalej, także przy Kaliskiej, jest druga "Biedronka".
W całej Polsce Biedronka ma ponad 2200 sklepów.
haha09:31, 12.12.2013
wieśławek zyje!!!
zz09:44, 12.12.2013
Głupi naród
Anna09:56, 12.12.2013
To pokazuje zubożenie Włocławian. Brawo panowie komuniści.
dod09:56, 12.12.2013
o matko... czy ludzie są normalni? sklep jak sklep... pozabijają się tam dzisiaj
Maniolo09:59, 12.12.2013
Same MOHEROWE berety,pewnie spali w namiotach żeby być pierwszym w kolejce itd...POZDRAWIAM
Pozostałe komentarze
lol10:11, 12.12.2013
same mohery :);P
św.Piotr Napoleon10:26, 12.12.2013
Jak widać na załączonych obrazkach, towarzystwo przyjaciół różańcowych biegnie aby uzupełnić braki w corno wideotece, nawiasem mówiąc wciągam ich wszystkich nosem w przerwie miedzy odwiedzinami w jednym a drugim burdelu, tuż przed własnym ślubem.
mit10:31, 12.12.2013
Strach pomyśleć jak by kiełbasa była w przecenie
granat10:35, 12.12.2013
Głupie ludzie, głupie! Najlepsze jest to że 70% tych ludzi którzy stali przed tym sklepem i potem robili najwiekszy dym to ci ponoć schorowani emeryci, jakoś tutaj zdrowieją od razu. Jechałem do pracy o godzinie 7.00 i wtedy parking był już pełny, i wszystkie okoliczne możliwe miejsca postoju. Chore ludzie, chore!
mm10:35, 12.12.2013
ja pierdziele :D zabili by pewnie dla kilograma pomarańczy hah
abcde10:40, 12.12.2013
A podobno mamy 25% bezrobocia.
ja10:45, 12.12.2013
Tylko mohery bo mlodzi ludzie wyjechali zeby zarobic i jakos zyc za granicą !!!!!! Podziękować trzeba tym z "sejmu" ze pracy nie ma.....
Jeronimo11:01, 12.12.2013
Szał zakupów przedświątecznych nas ogarnia jak w Ameryce. A podobno nie ma pracy ani kasy-a tu proszę, parę groszy taniej i już zadyma przed sklepem. Co za głupi naród....
daniel11:03, 12.12.2013
Piotr twoja wredota dodaje ci skrzydeł niczym świni w kosmosie i powiem ci, tylko jedno, kij ci w twojego parszywego nochala.
Raport11:11, 12.12.2013
Ciekawe kogo ten teren.Ciekawe kto i ile zapłacił za promocję Biedronek we Włocławku.Pamiętacie poprzedni sklep w tamtym miejscu?Szybko się pojawił i szybko znikł.Ale ulgi podatkowe dostał.
marcin 2002111:27, 12.12.2013
wiesniaki jak za komuny
pamper_11:41, 12.12.2013
szturm na biedre takie atrakcje tylko we wieślawku
hipokryta11:43, 12.12.2013
tłumy jak w platformie z CVkami po wyborach lolololololo
Aniela11:45, 12.12.2013
Co sie dziwic skoro pomarancze sa tam w promocji po 1,49 zl za kilogram.
radek zrdadek11:49, 12.12.2013
ooo jeśli burdel przed weselem to ja też się piszę na te buraczki z rogalikami.
jacdom1http://popisy11:50, 12.12.2013
Te przepychanki, kolejki, tłum świadczą jak bardzo biedne jest społeczeństwo Włocławka. Jeśli miałbym się przepychać, bo kupie coś za 1, czy 2 zł tańsze, wolałbym chyba wcale nie jeść. Ileż można kupic POMARAŃCZY? Smutne to.
spragniony12:09, 12.12.2013
Do tego sklepu nie będę zaglądał, nie ma w nim stoiska z alkoholem. Lipa!
Wspomnienia...12:15, 12.12.2013
Czy ten widok nie przypomina czasów, z których pan Prezydent nadal jest dumny będąc aktywnym czlonkiem PZPR? Ludziom we Włocławku żyje się bardzo dobrze, skoro mają pieniądze na takie tłumne zakupy. "NIE ZMIENIAJMY TEGO".
doter12:18, 12.12.2013
O matko... nasze miasto jest naprawdę biedne, skoro po ciemku ustawia się w kolejkę po tańsze pomarańcze... to taki włocławski czarny czwartek, jak w Ameryce. Ciekawe ilu rannych było?
pedofil z czworaków12:29, 12.12.2013
a nie sprzedają tam flagi Borussi?
Grześ13:13, 12.12.2013
Człowiek, robi wszystko żeby budowlańcy mieli czym pracować i nie pocić się a oni za plecami świnie podrzucają i nie szanują tych maszyn.
podajnik13:21, 12.12.2013
panie Grzegorzu, rudy ci bruździ.
mistrz13:28, 12.12.2013
Co za bydło.
arturking113:35, 12.12.2013
To było do przewidzenia, każde otwarcie nowego marketu podobnie wyglada
Blade198413:51, 12.12.2013
Żal patrzeć co się dzieje z moim rodzinnym miastem...
mariagawle199913:54, 12.12.2013
może i będą flagi Borussi Dortmund, ale tak poważnie mogli pomyśleć o produktach, na które nie ma takiego wzięcia, to bynajmniej byłoby spokojniej na otwarciu
szmelcownia14:14, 12.12.2013
gdyby gówno w woreczku darmo dawali też by przyszli i po kilka brali, bo przecież darmo.
bb14:22, 12.12.2013
Moherowe ? Czy na pewno ? Dobrze się przyjrzyjcie czy to sami tak przez was znienawidzeni emeryci.Niekrótym z was to nie tylko chamstwo ale słoma z butów wychodzi od lat.
fidelka14:59, 12.12.2013
Az mi sie przypomnial skecz Ani mru mru "supermarket" :D
martus1071015:19, 12.12.2013
rozumiem jakby otwierali jakiś nowy sklep i byłyby super promocje, ale to 10 biedronka we Włocławku a ludzie zachowują się jak dzikusy. promocja promocją ale nie przesadzajmy, że za pomarańcze ludzie mają się przepychać, deptać sobie po nogach i trącać łokciami. ludzie opanujcie się!
Aga699616:03, 12.12.2013
Boże, co za bydło...
chłop z Mazur16:32, 12.12.2013
była chytra baba?
816:33, 12.12.2013
czy bydlaki to słyszą?
Zbieracz szmat.16:48, 12.12.2013
@ ~ Aga6996 / 16:03, 12.12.2013
Uważam, że jesteś bliższa tej części ssaków, niż ci ludzie przed sklepem. Normalny człowiek - w przeciwieństwie do ciebie nie przylepia ludziom takiej nazwy.
rumcajs nr1.16:54, 12.12.2013
Socjalistyczne nawyki jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo będą miały się dobrze. Widać że przeważają ci "sterani, biedni ,chorzy emeryci.. no tak teraz mają nowe usprawiedliwienie - jestem biedny a tu taniej!Kiedyś zapobiegliwie kupowali co popadło, handlowali tymi nadwyżkami! Nie jednemu robale wrąbały zapasy..... to taki kraj!
M.17:21, 12.12.2013
Czemu wyzywacie tych ludzi, czujecie się lepsi? Gdzie w Was empatia, zrozumienie problemu? Emeryt dostanie parę groszy z które musi zrobić opłaty, kupić jedzenie lekki.. i jeszcze coś wnusią oddać. Dla niego każda taka okazja jest na wagę złota. Nie dziwie się ludziom, którzy nie mają co do garnka włożyć, że tłoczą się tam - tłum jeszcze to podsyca. Sam wyrosłem w biednej rodzinie i wiem co znaczy nie mieć nic czy mniej niż inni, sam pewnie teraz bym tam stał. Jednak moja sytuacja ekonomiczna się zmieniła i zawdzięczam to tylko swojej ciężkiej pracy. Nie mniej mam wciąż w pamięci dni w jakich dorastałem dlatego jest we mnie bardzo dużo zrozumienia dla tych osób. Nie oceniajcie innych bo sami zostaniecie ocenieni. Przykre.
18:57, 12.12.2013
Taka kultura-ludzie wyrywają sobie towar,albo stoją w kolejkach bo coś ileś groszy taniej,zamiast iść jak każdy przeciętny klient i kupić a nie pchać się.
Nic tylko nagrać na youtube-a kolejka jak po "karpia" :D
rumcajs nr1.20:17, 12.12.2013
a co to za bzdury? ..." musi wnusi dać"- jakie musi do diabła. Jeśli wnusia nie ma rodziców to tak ale nie pieprz głupot bo myślenie masz typowo zaściankowe. z tą biedą też nie dokładaj. Nikt nikogo nie osądza indywidualnie tylko globalnie!zawsze byli ludzie lepiej lub gorzej sytuowani ale to nie znaczy żeby własne zdrowie poniewierać i nie dlatego że biedny tylko dlatego ,że ma taki NAWYK! popatrz w autobusach- ledwo chodzą ,o laskach ale tarabania zakupy z Reala czy też tesko! Starszy człowiek ma mniejsze potrzeby to po cholerę mu te toboły? Dla wnusi wygodnickiej? gdyby mieli płacić za bilet to te wojaże skończyłyby się.
Czerwona_Gnida20:40, 12.12.2013
No cóż widok jak z 3-go świata! Takie obrazki można zobaczyć w Somali jak żywność rzucają z helikopterów! Widać Włocławek jakoś się nie bogaci!
Anna21:34, 12.12.2013
@rumcajs nr1. , Widzę, że ciasno w głowie, a przestronno w gębie. Może Ci emeryci, których tak bardzo się czepiasz nauczą Cię poprawnie cytować? Włocławski pieniaczu.
21:36, 12.12.2013
biedronke mam pod nosem wiec nie ma po co tam jeździć i tak za kilka dni będą te same ceny i nikogo już tam nie będzie, napisać tylko "wielka promocja- 50%" i już lecą, a później marudzą, że pieniędzy nie mają.
pomarańczka21:46, 12.12.2013
ja byłam po pomarańcze w Biedronce na Toruńskiej bez przepychanek i kolejek spokojnie kupiłam sobie 3kg.
anonim94421:57, 12.12.2013
Sami wyborcy andrzejka pałki, cieszą się, że tańsze mandarynki dostaną.
RUDOLF22:30, 12.12.2013
ŻYDZI GÓRĄ!!!!!
ADOLF22:32, 12.12.2013
ŻYDZI WYKOŃCZĄ WSZYSTKICH!!!!
rumcajs nr1.22:58, 12.12.2013
Aniu- u Ciebie natomiast straszne luzy! Ja nie generalizuje bo wśród emerytów są ludzie z klasą ja mówię o tej niestety większości bez klasy.Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Jeśli mają na noszenie do kościółka to niech mają i na bilet.Wojaże do sanatorium na podryw też kosztuje! U nas właśnie pokutuje ten zaścianek ,że rodzice muszą dawać , wyprawiać wesela, kupować ręczniki ,wyprawki- gdzie tak jest? U nas własnie młodzi wykorzystują starych a Ty nazywasz to empatią? Zresztą jeśli napisałaś >>"muszą wnusi dać" no to mówi samo za siebie! Ja uważam ,ze nie muszą !Mogą!!
123423:11, 12.12.2013
powspominali sobie przypomnieli młode lata,dla nich to była dyskoteka
laki_jordan23:25, 12.12.2013
emeryci i rencisci sami, zenada
czar_na8923:42, 12.12.2013
To trochę przesada, przecież to tylko kolejna Biedronka, a promocje na otwarcie nie były na tyle wielkie, żeby pchać się tam już godzinę przed otwarciem. Ale widocznie wielu niepracujących Włocławian się nudzi i szuka tego typu rozrywek.
Tłumy jak na promocjach w Ameryce, ale u nas takich promocji nie ma!
xaxier00:43, 13.12.2013
dokładnie...komuna przetrwała.jakby biedronek nie znali i mysleli że za darmo dają.
ja06:50, 13.12.2013
Ile można tych pomarańczek kupić?do świąt i tak co najmniej połowa ich zgnije.W innych Biedronkach pomarańcze po 3 więc wielkiego biznesu nie zrobiono(chyba,że to stali sami straganiarze z rynku).
Do "raportu"-poprzedni sklep nie zniknał z włocławskiego rynku:został przeniesiony na Zazamcze.
jasiek06:55, 13.12.2013
Pamiętam jak otwierali Carrefura.Dla każdego kto przyszedł tego dnia miały być upominki(pierwsze 10 osób zakupy miało za darmo pod warunkiem,ze były to zakupy nie przekraczajace iluś tam złotych).Jak się ludzie żarli z personelem bo dla iluś osób brakło tych upominków.A tymi upominkami były:200 sztukowe paczki....patyczków do uszu,po 1.20 każda.
mokasyn11:22, 13.12.2013
To nie tylko we Włocławku takie atrakcje, jak w Toruniu w carrefour rzucili pół tony łopatki, to zniknęła w godzinę. Mohery biegły przez sklep jak w skeczu Ani mru mru o otwarciu super marketu. Kule w wózek i sprint...
daniel12:03, 13.12.2013
hehe w Toruniu w Carrefourze to się cuda dzieją :)
komedię możnaby nakręcić :) nie mówiąc już jak biegli tam ostatnio po karpie :)
lol12:12, 13.12.2013
Ale wstyd je pierdziele!!!
martus1071012:43, 13.12.2013
w każdym mieście jak są promocje ludzie zachowują się jakby jedzenia na oczy nie widzieli.
fdsgh18:12, 13.12.2013
Ktoś przeżył?
Puniek22:58, 13.12.2013
Sama wieś jak bydło
PrzemekN12:29, 01.01.2014
komedia z tymi otwarciami parę rzeczy parę groszy taniej i już szał zakupów a mówią że kryzys
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz