4
20:15, 17.10.2018
Europejskie puchary wróciły do Hali Mistrzów. To jednak jedyna dobra wiadomość dla włocławskich kibiców. Anwil przegrał mecz z Niżnym Nowogrodem 82:93.
8
19:10, 16.10.2018
Zarząd WKS Włocłavia Włocławek wydał oświadczenie, w którym odcina się od jakichkolwiek powiązań politycznych. To odpowiedź m. in. na podpisanie przez jednego z działaczy „Deklaracji dla sportu” przygotowanej przez Jarosława Chmielewskiego z PiS oraz internetowe wpisy sympatyków klubu.
11
08:27, 16.10.2018
Zawodnicy Akademii Mieszanych Sztuk Walki wrócili z medalami z Mistrzostw Europy Wschodniej IBK Kyokushin. Łącznie młodzi karatecy przywieźli z imprezy trzy złote i dwa srebrne krążki.
6
21:15, 14.10.2018
Po zaciętej walce Anwil Włocławek wywalczył pierwsze ligowe zwycięstwo. Podczas pierwszego w tym sezonie meczu w Hali Mistrzów Rottweilery pokonały Kinga Szczecin 86:82.
7
07:00, 11.10.2018
Koszykarze Anwilu Włocławek w kapitalnym stylu powrócili na europejskie parkiety. W 1. kolejce Basketball Champions League podopieczni Igora Milicicia pokonali na wyjeździe BK Ventspils 99:78.
21
18:15, 10.10.2018
Politycy PiS i przedstawiciele kilku klubów sportowych podpisali „Deklarację dla włocławskiego sportu”. Składa się ona z pięciu kluczowych działań, mających poprawić sytuację sportu w mieście, z naciskiem na sport dzieci i młodzieży.
10
08:10, 10.10.2018
Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Tomasz Majewski wręczył prezydentowi Włocławka nominację do organizacji Mistrzostw Polski seniorów. Impreza odbędzie się w 2020 roku.
10
16:25, 09.10.2018
Przez cztery lata 23 tys. dzieci z Włocławka i innych miast województwa brało udział w programie „Umiem pływać”. Tylko w tym roku szkolnym w całym kujawsko-pomorskim w bezpłatnych zajęciach pływania weźmie udział 600 grup uczniów z klas 1-3.
3
09:00, 09.10.2018
Zawodnik Furyon Full Contact Team zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata. To kolejne trofeum włocławskiego sportowca.
34
17:03, 08.10.2018
Włocławianin Krzysztof „Tygrys” Białkowski w marcu 2019 roku będzie walczył podczas gali MMA w Grudziądzu. Udział w Wieczorze Wojowników to dla 40-latka spełnienie sportowych marzeń. Żeby mogły się ziścić, zawodnik potrzebuje jednak sponsorów.
12
14:50, 07.10.2018
Hit Energa Basket Ligi dla Arki Gdynia. W 1. kolejce sezonu 2018/19 ekipa z Trójmiasta pokonała Anwil Włocławek 98:89.
5
20:00, 06.10.2018
W niedzielę Anwil Włocławek zmierzy się z Asseco Arką Gdynia. Łatwo z pewnością nie będzie. Zespół z Gdyni, wzmocniony m. in. przez znanego włocławskim kibicom Davidasa Dulkysa, zamierza walczyć o najwyższe cele. Anwil z kolei walczy obecnie z kilkoma kontuzjami.
25
16:10, 03.10.2018
W niedzielę ulicami Włocławka przebiegnie ok. 600 zawodników. Po raz piąty odbędzie się Anwil Włocławek Półmaraton. Po raz pierwszy będzie mu towarzyszył również bieg na 10 km.
4
19:03, 01.10.2018
Zawodnicy Dobrzyńskiego Klubu Żeglarskiego Radosław Furmański i Łukasz Przybytek wywalczyli złote medale Mistrzostw Polski Klas Olimpijskich. Startujący w rywalizacji juniorów Jan Marciniak z KS Aqua Włocławek został natomiast wicemistrzem w klasie 49er.
1
09:41, 30.09.2018
Do 30 września trwają zapisy do udziału w XIX edycji organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. To największe tego typu rozgrywki w Europie.