5
19:21, 17.01.2021
Nie tak miało wyglądać niedzielne spotkanie Anwilu z warszawską Legią. Po słabej, czwartej kwarcie podopieczni Przemysława Frasunkiewicza przegrali 76:85. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała znakomita postawa Dariusza Wyki.
9
10:12, 16.01.2021
W piątek (15 stycznia) w siedzibie ANWILU odbyło się spotkanie, podczas którego rozmawiano o dotychczasowych wynikach zespołu Anwilu Włocławek i najbliższej sportowej przyszłości.
2
10:00, 16.01.2021
Dwa tygodnie potrwa zgrupowanie kadry narodowej, na którym przebywa pięściarz Championa Włocławek. Jakub Straszewski przygotowuje się tam do ważnych zawodów.
2
18:30, 15.01.2021
Młodzi koszykarze TKM Włocławek zajęli trzecie miejsce w Zimowym Turnieju Krasnal CUP. Jeden z włocławian trafił do najlepszej piątki całych zawodów.
28
21:50, 14.01.2021
Punkt za punkt i walka do ostatnich sekund. Tak w kilku słowach można określić mecz Anwilu i GTK Gliwice. Ostatecznie górą włocławianie, którzy wygrali 87:81. 27 punktów dla drużyny Frasunkiewicza zdobył Ivan Almeida.
12
17:00, 13.01.2021
W ostatnim meczu Anwil przegrał z Kingiem Szczecin. Dla zespołu to jednak nie jest jedyne zmartwienie, bo kontuzji doznał Shawn Jones.
12
20:48, 12.01.2021
Zdaje się, że saga związana z ewentualnym odejściem z klubu Ivana Almeidy dobiega końca. Kabowerdeńczyk porozumiał się z klubem.
9
20:44, 12.01.2021
We wtorek wieczorem Klub Koszykówki Włocławek poinformował o zatrudnieniu nowego gracza. We Włocławku grać będzie Kyndall Dykes.
3
15:53, 12.01.2021
Koszykarski włocławskiego AZS-u pokonały zawodniczki z Bydgoszczy. O wygranej zdecydowała pierwsza połowa meczu, którą zawodniczki z naszego miasta rozegrały perfekcyjnie.
59
08:31, 11.01.2021
Czy Ivan Almeida odejdzie z Anwilu Włocławek? W sieci huczy od plotek, które rozpoczęły się w niedzielę (10 stycznia) po wpisie Kabowerdeńczyka. Gwiazda drużyny pisze o problemach z płatnościami.
29
09:53, 10.01.2021
Pomorzanin Serock będzie pierwszym rywalem Włocłavii podczas przygotowań do rundy rewanżowej rozrywek IV ligi. Włocłavianie zagrają w sumie osiem spotkań kontrolnych.
29
20:20, 09.01.2021
Mecz w Hali Mistrzów miał być udanym debiutem w Hali Mistrzów dla nowego trenera Anwilu. Ostatecznie się jednak nie udało. Trener włocławian podsumował występ swoich zawodników. "Chciałem przeprosić kibiców za naiwność. Rzeczywistość okazała się inna. Potrzebujemy czasu, a tego czasu nie mamy" - powiedział trener Frasunkiewicz.
19
19:39, 09.01.2021
Mecz w Hali Mistrzów miał być udanym debiutem w Hali Mistrzów dla nowego trenera Anwilu. Ostatecznie się jednak nie udało. Czwarta kwarta w wykonaniu włocławian napawa jednak optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.
13
14:29, 08.01.2021
Na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży Włocławek chce przeznaczyć w tym roku okrągły milion złotych. Właśnie ogłoszono konkurs w tej sprawie.
53
19:51, 06.01.2021
Kibice, którzy myśleli, że zmiana trenera zmieni grę Anwilu, muszą uzbroić się w cierpliwość. W Sopocie włocławianie przegrali czwarty mecz z rzędu. Trefl wygrał z podopiecznymi Przemysława Frasunkiewicza różnicą trzynastu punktów.