7
09:15, 23.01.2019
Anwil Włocławek po raz drugi przegrał z hiszpańską Murcią i tym samym niemal na pewno pozbawił się szans na awans do kolejnej rundy Basketball Champions League. Na wynik wpływ miała trzecia kwarta, w której włocławianie zdobyli zaledwie 9 punktów.
22
14:37, 22.01.2019
Ivan Almeida nie jest już zawodnikiem estońskiego BC Kalev. Klub rozwiązał z nim kontrakt, a Kabowerdeńczyk w najbliższym czasie rozpocznie poszukiwania nowego. Czy MVP sezonu 2018/2019 Energa Basket Ligi może ponownie zawitać do Włocławka?
14
13:58, 21.01.2019
Młodzi koszykarze TKM Włocławek od soboty biorą udział w zmaganiach w międzynarodowym turnieju w tureckim Stambule w ramach rozgrywek Europejskiej Młodzieżowej Ligi Koszykówki. Jak dotąd wygrali jedno spotkanie, a dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali.
6
09:25, 20.01.2019
Wicemistrzyni Europy Juniorek oraz Mistrzyni Polski Młodzieży rozpoczęła przygotowania do sezonu startowego w 2019 roku. Wkrótce przed Angeliką Szymańską udział w Międzynarodowym Turnieju Seniorek - International Belgian Adidas Judo Open.
13
14:42, 19.01.2019
Anwil Włocławek po raz drugi w tym sezonie uległ Asseco Arce Gdynia. Rottweilery stawiały czoła rywalom tylko przez dwie pierwsze kwarty. W drugiej połowie gra toczyła się pod dyktando gości, którzy ostatecznie wygrali 83:66.
6
11:07, 18.01.2019
Tylko trzech setów potrzebowały zawodniczki Solnej Wieliczka, aby pokonać siatkarki WTS KDBS Bank Włocławek. Włocławianki przegrały 0:3 i tym samym zanotowały 17. porażkę w sezonie.
6
17:00, 17.01.2019
Niewykorzystane sytuacje się mszczą, o czym dobitnie przekonali się koszykarze Anwilu Włocławek, którzy rozegrali kolejny mecz w ramach koszykarskiej Ligi Mistrzów. Mimo prowadzenia przez większą część spotkania przegrali z MGP Riesen i tym samym praktycznie pozbawili się szans na awans do kolejnej rundy rozgrywek.
25
12:30, 16.01.2019
Dzisiejszy mecz Anwilu Włocławek w ramach koszykarskiej Ligi Mistrzów odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Ze względu na wprowadzoną na terenie miasta żałobą podczas meczu zabraknie jednak standardowej oprawy rozrywkowej.
1
17:01, 15.01.2019
Ruszyły zapisy na trzecią edycję włocławskiego Biegu Tropem Wilczym. Impreza rozgrywana w lasach na os. Południe odbędzie się 3 marca.
8
18:00, 13.01.2019
Włocławska Akademia Piłkarska to najmłodsza drużyna w II lidze kobiet. Jej trzon stanowią uczennice włocławskich szkół, co nie przeszkadza w fantastycznych występach na tym poziomie rozgrywek. 19 stycznia organizują kolejny test-mecz, na który zapraszają chętne do gry zawodniczki.
9
14:39, 12.01.2019
Mecz w Ostrowie Wielkopolskim był spotkaniem mistrza Polski z wicemistrzem. Właśnie w tej hali Anwil zdobył tytuł mistrzowski, o czym doskonale pamiętali wszyscy kibice we Włocławku. Także i tym razem to podopieczni byli górą wygrywając 80:73.
4
11:00, 11.01.2019
W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 23 odbył się XII Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięli udział włocławscy nauczyciele. Rywalizację wygrali gospodarze zawodów.
14:12, 10.01.2019
Jak poinformował Anwil Włocławek, rozgrywający Igor Wadowski jest już po zabiegu. Polak doznał kontuzji podczas wyjazdowego spotkania z GTK Gliwice. Jego przerwa w grze będzie jednak dłuższa, niż się początkowo wydawało.
44
16:56, 09.01.2019
Siatkarki WTS rozegrały pierwszy mecz ligowy pod wodzą nowego trenera. Włocławianki przegrały niestety 0:3 odnosząc 16. porażkę w sezonie 2018/2019.
17
20:48, 08.01.2019
Anwil Włocławek po raz drugi przegrał w koszykarskiej Lidze Mistrzów z Sidigasem Avellino. Wtorkowe (08.01.) spotkanie w Hali Mistrzów zakończyło się wynikiem 62:72.