12:26, 16.06.2019
15 czerwca ulicami Włocławka przejechał mistrzowski autobus Anwilu Włocławek. Witały go tłumy mieszkańców.
17:45, 15.06.2019
Mistrzowie Polski w koszykówce przejechali przez miasto odkrytym autobusem i zaprezentowali swoje trofeum.
78
22:12, 14.06.2019
To był mecz godny mistrzostwa. Podczas siódmego finałowego starcia nie zabrakło efektownych akcji i walki do samego końca. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z niej Anwil Włocławek.
25
20:00, 01.06.2019
To była kolejna zacięta bitwa. Tym razem od początku do końca na boisku dominowały włocławskie Rottweilery. Z Torunia wracają przy stanie 1:1. W przyszłym tygodniu rozegrają dwa kolejne mecze na własnym boisku.
09:18, 31.05.2019
W pierwszym meczu finału Polski Cukier Toruń pokonał Anwil Włocławek 96:89. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.
14
19:38, 30.05.2019
Początek serii finałowej nie ułożył się pomyślnie dla koszykarzy Anwilu Włocławek. Po dobrym początku meczu, w drugiej połowie oddali pole rywalom i przegrali 96:89. Szansa na rewanż już w sobotę (01.06.).
7
11:27, 30.05.2019
Kibice z Włocławka nie mają najmniejszych wątpliwości, że Anwil Włocławek obroni tytuł mistrzowski. Tego zdania jest aż 95% uczestników ankiety przeprowadzonej przez DDWloclawek.pl.
3
10:20, 28.05.2019
W czwartek (30.05.) Rottweilery rozpoczną finałowy bój z Twardymi Piernikami. Dziś (27.05.) po południu rusza sprzedaż biletów na dwa pierwsze mecze. Wejściówki będzie można kupić również we Włocławku.
08:24, 27.05.2019
Tak koszykarze Anwilu Włocławek i kibice, którzy pojechali do Gdyni na piąty mecz półfinału cieszyli się z awansu do finału.
23
22:00, 26.05.2019
Nieoficjalne dane mówią, że do Gdyni pojechało ok. 2 tys. kibiców Anwilu. Trybuny w tamtejszej hali były niemal w połowie białe i niezwykle głośne. Anwil grał więc jak u siebie i - podobnie jak we Włocławku - pokonał Arkę. W czwartek (30.05.) Anwil rozegra w Toruniu pierwszy mecz finału.
17
19:43, 23.05.2019
Po kolejnym emocjonującym meczu i walce do ostatniej sekundy Anwil Włocławek ponownie pokonał Arkę Gdynia. O tym, kto awansuje do finału, zdecyduje piąty mecz zaplanowany na niedzielę (26.05.).
14
19:47, 21.05.2019
Marzenia kibiców z Włocławka stały się rzeczywistością. Włocławskie Rottweilery pokonały Arkę Gdynia i przedłużyły półfinałowa rywalizację. Przegrywają już tylko 1:2. Szansa na wyrównanie już w czwartek (23.05.).
4
14:40, 21.05.2019
Kibice Anwilu Włocławek wciąż wierzą, że awans do finału jest możliwy. Stawia na to większość uczestników naszej facebookowej ankiety.
23
22:24, 18.05.2019
Tego kibice Anwilu się nie spodziewali. Arka wygrała drugi mecz i w półfinale prowadzi już 2:0. Jeśli Rottweilery chcą awansować do finału, muszą wygrać trzy mecze z rzędu. Pierwszy już we wtorek (21.05.) w Hali Mistrzów.
11
19:59, 16.05.2019
Takiej inauguracji półfinału chyba nikt się nie spodziewał. Długie prowadzenie Arki, koncertowa gra Anwilu w ostatniej kwarcie i zacięta gra do samego końca - to wszystko mogli obserwować kibice w Gdyni i przed telewizorami. Ostatecznie pierwsze zwycięstwo wywalczyła ekipa Przemysława Frasunkiewicza.