Kilkadziesiąt minut temu na ul. Okrzei doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął kierowca skutera.
Do wypadku doszło około godz. 16:00 na ul. Okrzei na wysokości Karczmy Kujawskiej (nitka w kierunku Łodzi).
Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. - Ratownicy nawet nie reanimowali poszkodowanego. Nie było szans na jego uratowanie. Słyszałem jak pracownicy mówili, że doszło do rozległego urazu czaszkowo-mózgowego - mówi DDWloclawek świadek zdarzenia.
Na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia. Pomocne będzie nagranie z monitoringu znajdującego się na jednym z lokali handlowych. - Na filmie widać jak kierowca skutera chciał wyprzedzić koparkę i nie zauważył, że na drugim pasie jedzie tir - opisuje pracownik sklepu posiadający nagranie zdarzenia.
Na ul. Okrzei utworzył się spory korek. Kierowcy, by przejechać używali zatoczek parkingowych przy przyległych sklepach. Dzięki temu udało się uniknąć całkowitego zablokowania w tym rejonie ruchu.
zawał18:12, 27.03.2014
~ 666 / 17:26, 27.03.2014 2 8
Ciekawe czy szybko jechał i czy zdążono pobrać organy do przeszczepu
Skuterem, to napewno rozwinął predkość kosmiczną. Nie masz pojecia człowieku o czym piszesz bo nigdy d... na motocyklu nie posadziłeś
Nick18:14, 27.03.2014
To był starszy człowiek na skuterku, więc czytajcie ze zrozumieniem... Nie sądzę, żeby się popisywał, prędkości też nie mógł osiągnąć zbyt dużej - max dla skuterka to 45 km/h.
Być może ciężarówka jechała za szybko, a zabrakło ostrożności lub wyobraźni - niestety po likwidacji kart motorowerowych kilka lat temu ludzie powyżej 18-tego roku życia mogli jeździć motorowerami na dowód osobisty, wielu starszych ludzi jeździ w ten sposób nie znając przepisów i to widać.....
11118:51, 27.03.2014
666 ty ch... i fra....e !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1992r22:24, 27.03.2014
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim [*]
bb08:00, 28.03.2014
Z niektórych wpisów jasno wynika,że na siłę chcą udowodnić swoje chamstwo i powalającą głupotę.
Pozostałe komentarze
zawał17:12, 27.03.2014
[*] LwG
kerowca17:19, 27.03.2014
Tak się kończą popisy
66617:26, 27.03.2014
Ciekawe czy szybko jechał i czy zdążono pobrać organy do przeszczepu?
rik18:44, 27.03.2014
takie wolnobiezne pojazdy powinny byc przewozone na lawecie albo jechac od 22do 6rano a nie blokuja ruch na zakorkowanych ulicach i przez to jest ta tragedia
ziutek19:06, 27.03.2014
I aż trzeba było lecieć do właściciela sklepu dowiadywać się co widać na nagraniu?
ktos20:34, 27.03.2014
do nikogo nic nie mam , ale nk piszesz ze wolno biezne.. kazdy ma prawo jezdzic a nie na lawete... a moze to motocykle scigacze powinny dostosowac sie do dozwolonej predkosci w miescie lub jezdzic ta predkoscia gdzies np na autostradzie ? : ) zazwyczaj jak sa jakies wypadki to w miescie i z udzialem motocykla a nie na autostradzie.. dziwne ? pozdrawiam...
do 66621:43, 27.03.2014
Taki jesteś mądry a nie wiesz,że aby pobrać narządy człowiek musi być żywy? Od "dawców" nic nie zdąży się pobrać.
arturex21:54, 27.03.2014
Widziałem pana który zmarł. Połowa głowy zmiażdżona, mózg na drodze.
marian7023:52, 27.03.2014
współczucie ale chyba samobójca wybiera się skuterem na Okrzei
tomasz niecik07:12, 28.03.2014
po co foto z tego zdarzenia, ludzie nieszczescie ,dramat
wiesław wojnar09:14, 28.03.2014
Oczywiście nieprawdą jest, że aby pobrać organy do przeszczepu dawca musi być żywy (mój tata miał przeszczepioną nerkę 36h po śmierci dawcy). Niestety organy pochodzące od motocyklistów zwanych potocznie "dawcami" do niczego się nie nadają, ponieważ w 90% wypadków po zdarzeniu drogowym z ich udziałem wnętrzności kierowców jednośladów są zmiażdżone, porozrywane i popękane.
marzena09:36, 28.03.2014
Jestem samotna i bezrobotna ,zapisalam sie na kurs w posredniaku po raz pierwszy i co i nie dostalam.Tymczasem są osoby ktore chodza co rok i zarabiają kase mimo tego ,że męzowie pracują.Pani dyrektor naszego posredniaka tak zawsze ładnie mowi w tv ze chcą pomagac.Ja sie pytam komu chyba tym co im jest nie potrzebne.
Sokół22:51, 01.04.2014
ja jeżdze wolno w miescie i niema dnia żeby jakiś kierowca auta mi nie wymusił , a jak wiadomo dla was to robota dla blacharza a dla nas robota dla grabarza.
LWG kierowco patrz w lusterka
Choć w tym wypadku wina była kierowcy skutera
daga13:07, 10.04.2014
dla mnie to dawcy organów!!!!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz