Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś (16.05) tuż po godzinie 8 pod Włocławkiem. Z nieznanych przyczyn kobieta kierująca fordem na łuku drogi pojechała prosto. Zatrzymała się po około 50 metrach na drzewie.
Kolizja miała miejsce w Wieńcu. W miejscu, gdzie jest niebezpieczny zakręt i ograniczenie prędkości do 40 km/h, kierująca wjechała w las. Omijając kolejne drzewa, przejechała około 50 metrów. Wreszcie zatrzymała się na jednym z drzew. uderzając w nie czołowo.
W efekcie 52-letnia kobieta trafiła do szpitala. Przód auta został niemal kompletnie zniszczony. Nie wiadomo, dlaczego zamiast skręcić, poszkodowana pojechała prosto.
- Kierująca była trzeźwa. W szpitalu okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń - mówi Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.
52-latka miała wiele szczęścia. Gdyby uderzyła w któreś z drzew przy drodze, wtedy mogłoby dojść do tragedii.
::addons{"type":"youtube","url":"http://youtu.be/_rA_KtYFSfo"}
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
20 1
nalezało by sprawdzic połączenia ewentualnie smsy w telefonie a konkretnie godziny czy czasem nie pokrywają sie czasowo z wypadkiem, coraz rzadszy to widok kierowcy bez telefonu w łapie czy przy uchu. Fura skóra i komóra a prostaków na zestawy głośno mówiące nie stać
10 9
CLI?
13 6
A gdyby tam nagle w przyszlosci stanelo przedszkole, i wasz synek malutki by akurat przechodzil przez jezdnie, i nie mowcie mi ze nie macie syna bo w kazdej chwili miec mozecie.
21 6
Dlaczego artykuł nie ma tytułu "Kierująca fordem uderzyła", "Kolejny wypadek z udziałem forda", lub "Kierowcy fordów powodują dużo wypadków" , widzę, że to reakcja tylko na jedną markę samochodu......
Pozostałe komentarze
8 22
Może, ktoś zwróci w końcu uwagę na położenie drogi dla pieszych i rowerzystów na całej długości Włocławek-Wieniec Zalesie ? Na łukach drogi ZERO zabezpieczeń! A gdyby do był ciepły weekend ?
7 2
''Z nieznanych przyczyn kobieta kierująca fordem na łuku drogi pojechała prosto. Zatrzymała się po około 50 metrach na drzewie''.
Z tego co widać po uszkodzeniach to ta Pani nie jechał przepisowo. Z nieznanych przyczyn to jest najlepszy tekst. HAHAHAHAH
9 0
~miś: sprawdzić czy nie ksiądz :)
7 0
a nie prościej było zahamować na tych 50metrach niż zająć się omijaniem kolejnych drzew? ;)
4 0
Ten wypadek nie był w Wieńcu, tylko w Wieńcu-Zalesie, przed Zdrojem.
2 0
dlaczego nic nie piszecie o wypadku na tamie ?
1 0
@wiesław wojnar - Pani wybrała ambitniejsze rozwiązanie
2 0
Nie po 8,tylko przed 7
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz