Głosowanie dobiegło końca. Przez 14 godzin włocławianie wybierali prezydenta oraz radnych miejskich i wojewódzkich.
Prezydent Włocławka głosował o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 10. - Jestem człowiekiem szanującym decyzje włocławian, bez względu na to, jakie one będą - powiedział Andrzej Pałucki po wyjściu z lokalu wyborczego. - Wiem, że włocławianie są racjonalni, wybierają konkretne programy i projekty, i tak będzie zapewne i tym razem.
Zobacz więcej: Dzień wyborczy na DDWloclawek.pl [frekwencja, zdjęcia]
W dobrych humorach byli także inni kandydaci na urząd prezydenta miasta. Edyta Mokra: Myślę, że przekonaliśmy do nas wyborców i że jesteśmy inną jakością. Tak naprawdę dziś klucz do sukcesu tkwi w bezpartyjności. Jarosław Chmielewski: Każde rozstrzygnięcie przyjmę z pokorą. Liczę na to że mieszkańcy tak jak ja postawią na zmiany. Jacek Lebiedziński: Myślę, że powinni wygrać mieszkańcy Włocławka, ponieważ to jest ich miasto. Są jego właścicielami i nie wyobrażam sobie innego wyniku.
Do godz. 12.00 w wyborach samorządowych we Włocławku wzięło udział 13 procent uprawnionych do głosowania. Frekwencja o godz. 17.30 wyniosła ponad 34 procent.
O godz. 21.00 komisje wyborcze zakończyły głosowanie, obecnie trwa liczenie głosów. Dużo dzieje się także w siedzibach komitetów wyborczych, gdzie zbierają się kandydaci na prezydenta oraz radnych. Relacja z wieczorów wyborczych we Włocławku wkrótce na naszym portalu.
kuqu21:13, 16.11.2014
ile w tym roku płacili za karty pijaczkom?
oooo21:41, 16.11.2014
WOJTKOWSKI WYGRA :)
wyborca22:07, 16.11.2014
Mam nadzieję, że wygra Pałucki.
zhd22:29, 16.11.2014
Wez przestan pał. już koniec jego rządów wygrywa wojtkowski drugi chmielewski
splas2122:36, 16.11.2014
Wojtkowski prowadzi :)) . Brawo kibice ANWILU :)
Pozostałe komentarze
Olgierd12321:14, 16.11.2014
ale dajecie dupy materiał wystawiacie o 21.01 a u was jeszcze oczko cisza wyborcza !!!
Piounek21:18, 16.11.2014
10-20zł
wyborca21:18, 16.11.2014
do kuqu.
Ja stawiam jak co 4 lata na wysuszoną i smutka
tylkobasket21:28, 16.11.2014
Oby wygrało dobro koszykówki we Włocławku :D
ja2221:41, 16.11.2014
dają sporo i ch.. ci do tego i nie tylko płacą pijaczką
wik3321:42, 16.11.2014
Marszałek zostal na stołku ?
wlc21:46, 16.11.2014
s... dawało 10 20zł za głos
xxx21:54, 16.11.2014
Pan M 20 zl :) .
Natalia21:58, 16.11.2014
Fajnie by było gdyby został utworzony jakiś klub siatkarski.
ALA22:27, 16.11.2014
DO WYBORCY
IDIOTA
wyborca6622:41, 16.11.2014
A skąd wiesz że prowadzi ?
Ma dzia 22:45, 16.11.2014
Skąd takie info macie???
Panie Wojtku trzymam kciuki mocno za Panem!!!!!
megi22:45, 16.11.2014
a skąd wiesz że Wojtkowski prowadzi?
Ktoś22:50, 16.11.2014
Koniec z kadencją Pałuckiego,a może ktoś inny się wykaże,Wszyscy pchają sie do koryta każdy obiecuje a gówno robi,Tak jest zawsze.
riki22:52, 16.11.2014
gdzie można wstępnie się dowiedzieć jakie wyniki?
a.d.23:06, 16.11.2014
Ta nasza tv kujawy i cw24 są do kitu. O 23. nie ma żadnych informacji o przypuszczalnych wynikach
megi23:07, 16.11.2014
wojtkowski prowadzi wspaniale!!!!
hania23:14, 16.11.2014
U mnie też Wojtkowski prowadzi. BRAWO!!!!!
moooo23:15, 16.11.2014
a co niby Pałucki nic nie zrobił?? każdy potrafi tylko gadać i narzekać ale już nikt nie widzi że jedynka wkoncu wyremontowana dzieciaki maja coraz wiecej placów zabaw niewspomne o orlikach!!! najlepiej pier... ze nic nie zrobił zreszta ktokolwiek nie wygra i tak zawsze bedzie ze nic nie zrobił choćby stanął na głowie!!! potraficie tylko narzekać i potępiać innych!! ale tępoty i zawiści wobec innych z niektórych ludzi się nigdy nie wyzbędzie to miasto...
abcd23:16, 16.11.2014
MOKRA ładna i zadbana kobietka, szkoda że nie przejdzie.To by była klasa wśród innych prezydentów starych śmierdzieli
wyborca15923:17, 16.11.2014
Niby skąd te informacje?
jaa23:20, 16.11.2014
Pierwsze nieoficjalne wyniki głosowania!!
Suma (wyniki z 8 komisji)
Jarosław Chmielewski - 822
Maciej Gawrysiak - 130
Jacek Lebiedziński - 316
Edyta Mokra - 214
Andrzej Pałucki - 1012
Marek Wojtkowski - 1122
Podaj nick23:21, 16.11.2014
300 zł płacili tym to siedzieli i dawali karty
Ktosik23:22, 16.11.2014
Co to za laluś przy kandydatce na prezydenta? Czyżby syn który nieumiejętnie chce sie wylansować? żenujące są zdjęcia tej rodzinki przytulając sie jak króliczki w gnieździe :)
lala23:25, 16.11.2014
Oby nie Wojtkowski:P
Edi23:29, 16.11.2014
Wojtkowski błagam WYGRAJ!!!!
beznicku23:30, 16.11.2014
Ja myślę, że będzie rozegrana druga tura pomiędzy Pałuckim i Wojtkowskim.
Olgierd12323:33, 16.11.2014
3 komisji
Jarosław Chmielewski - 1265
Maciej Gawrysiak - 202
Jacek Lebiedziński - 455
Edyta Mokra - 359
Andrzej Pałucki - 1682
Marek Wojtkowski - 1800
Olgierd12323:41, 16.11.2014
15
Jarosław Chmielewski - 1484
Maciej Gawrysiak - 236
Jacek Lebiedziński - 526
Edyta Mokra - 458
Andrzej Pałucki - 1944
Marek Wojtkowski - 2122
rumcajs nr1.23:41, 16.11.2014
Jeśli to prawda to jesteśmy w rodzinie szczęśliwi ,że era Pałuckiego skończona a czarodziej Chmielewski z ręką w nocniku... Brawo dla Wojtkowskiego i kredyt zaufania dostał zobaczymy. Ważne zeby w Radzie też stare twarze przestały straszyć bo prezydent sam niczego nie zrobi ani dobrego ani złego. Mam nadzieję że stare do lamusa nareszcie!!!
Olgierd12323:45, 16.11.2014
16
Jarosław Chmielewski - 1598
Maciej Gawrysiak - 257
Jacek Lebiedziński - 612
Edyta Mokra - 479
Andrzej Pałucki - 2101
Marek Wojtkowski - 2326
ewa23:58, 16.11.2014
Wyniki z 17 komisji:
Jarosław Chmielewski - 1728
Maciej Gawrysiak - 317
Jacek Lebiedziński - 662
Edyta Mokra - 494
Andrzej Pałucki - 2331
Marek Wojtkowski - 2534
Olgierd12300:00, 17.11.2014
ale w tyle jesteście he he ja już mam komisję 19 ale za lenie jesteście
wyborca6600:00, 17.11.2014
Wyrównana walka. Chcecie żeby kto wygrał ??
Ktosik00:04, 17.11.2014
W komentarzach Olgierda coś sie ńie zgadza z 3komisji wyniki tylko nieznacznie różnią sie od tych z 16 komisji?
rumcajs nr1.00:11, 17.11.2014
"Olgierd" kochamy cię bardzo za te wieści!!! Ja teraz trzymam kciuki aby bez drugiej tury sie obyło i Wojtkowski wygrał bo mam obawy czy zechce sie pójść po raz drugi!! Pisiory ze strachu przed proboszczem zrobia co każa w nadziei ,ze pan Bóg lepsze miejsce im w niebie zarezerwuje!! Dzięki ,ze jesteś na posterunku bo jak widać redakcje portali wolą spać!!
niki00:16, 17.11.2014
ma być druga tura
spurs2100:23, 17.11.2014
MW: 3571
AP: 3244
Super :)
jacek k00:32, 17.11.2014
Pa, pa, pa teodorze
riki00:34, 17.11.2014
wiadomo coś?
LEON00:45, 17.11.2014
27 KOMISJI
MW 4109
AP 3774
LEON00:45, 17.11.2014
27 KOMISJI
MW 4109
AP 3774
wyborca6600:50, 17.11.2014
oby 2 tury nie było
:)))01:41, 17.11.2014
Suma (wyniki z 37 komisji)
Jarosław Chmielewski - 3453
Maciej Gawrysiak - 483
Jacek Lebiedziński - 1252
Edyta Mokra - 864
Andrzej Pałucki - 5440
Marek Wojtkowski - 5822
LH01:42, 17.11.2014
z 37 komisji
Andrzej Pałucki - 5440
Marek Wojtkowski - 5822
ula01:44, 17.11.2014
Brawo Wojtkowski !!
Obywatel05:05, 17.11.2014
Ludzie to jakieś kpiny te wybory. Źona zasiada w jednej z komisji wyborczych A!!!!! Co się okazuje że nie może wyjsc bo nie dostanie kasy i papiery nie są zdane bo jest sajgon w urzędzie miasta bo program internetowy jakiś padl i muszą ręcznie wklepywać.Kto im za to zapłaci bo te 300 to jakaś kpina bo przedtem przygotowanie, poźniej stemplowamie arkuszy w której główni przewodniczący w ogóle nic nie robili, potem godzina 5.00 stawienie sie do komisji i tez tam psre godzin jest i na popoludnie od 13.00 a żonki nadal nie mama bo nie może opuścić komisji. Przecierz ludzie idą do roboty mają małe dzieci które idą do szkoly kto ma je przygotowac i zawiesc BO CO!!!!!!!! ma brać urlop na żądanie i kto mu zapłaci za to. SŁOWEM WIELKA KPINA TE WYBORY!!!!
oficer08:19, 17.11.2014
wybory we Włocławku się skończyły, pozostał wybór między dżumą a cholerą, więc zgodnie z wytycznymi towarzysza Tuska na wybory nie ma poco iść, gdyż ci panowie już się dogadali i stołki podzielili.....
ktosik08:26, 17.11.2014
do ~ Obywatel:
powiedz mi jedno czy ktoś przymuszał twoją żonę do siedzenia w komisji? bo wydaje mi się że raczej to osoby same zgłaszają się do tej "ciężkiej pracy". Skoro się zgłosiła to co myślała że 300zł zapłacą jej za 5-6 godzin? We Włocławku ludzie zatrudnieni na umowę zarabiają ok 1200zł/miesiąc - czyli na godzinę wychodzi 7,5 zł. czyli na te 300zł muszą pracować cały tydzień!!! więc nie narzekaj a jeśli nie jest zadowolona to następnym razem niech się po prostu nie zgłasza
jeszcze 2komisje :D09:45, 17.11.2014
Suma (wyniki z 66 komisji)
Jarosław Chmielewski - 6900
Maciej Gawrysiak - 1082
Jacek Lebiedziński - 2640
Edyta Mokra - 1783
Andrzej Pałucki - 11358
Marek Wojtkowski - 11471
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz