Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Siedział za kierownicą mając 2,5 promila. To były policjant

G.S 18:19, 13.07.2015 Aktualizacja: 14:25, 25.10.2025
24 Siedział za kierownicą mając 2,5 promila. To były policjant Citroen na drodze w kierunku Rybnicy. Fot. nadesłane

Pijanego mężczyznę w samochodzie stojącym na środku drogi znaleźli policjanci w sobotę. Twierdzą, że nie można sprawdzić, czy kierował autem po alkoholu.

Citroen jumper stał w sobotę około godz. 14 na środku drogi prowadzącej przez las z alei Kazimierza Wielkiego w kierunku działek na Rybnicy. Według świadków miał włączone światła i silnik. Za kierownicą siedział mężczyzna. Zwrócił uwagę spacerowiczów i innych kierowców, którym citroen zatarasował przejazd.

- Mężczyzna siedział za kierownicą. Wyglądał bardzo niewyraźnie. Mówił, że ma cukrzycę. Na miejsce przyjechała karetka. Lekarz powiedział, że to nie cukrzyca, tylko alkohol - mówi DDWloclawek kobieta, która była świadkiem sytuacji.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, stwierdzili, że mężczyzna rzeczywiście jest pijany. Miał blisko 2,6 promila! 45-latek faktycznie jest chory na cukrzycę. Odwieziono go do szpitala. Jak informuje policja, citroen został przekazany osobie wskazanej przez 45-latka, który jest właścicielem auta.

Czy kierowca dojechał po pijanemu na leśną drogę do Rybnicy? Zdaniem policji, tego nie można sprawdzić. 

- Samochód nie był w ruchu i nie ma świadków na to, że mężczyzna nim jechał. Monitoringu tam nie ma. Ten mężczyzna mógł na to miejsce zostać przywieziony przez kogoś innego - mówi Lidia Popielińska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji. 

- Policjanci uważają więc, że ten człowiek dojechał na tą drogę jako trzeźwy, stanął na jej środku i zaczął pić doprowadzając się do stanu 2,5  promila, albo, że ktoś przywiózł go tam pijanego, czy trzeźwego i zostawił w samochodzie na środku drogi - dziwi się będąca świadkiem sytuacji kobieta, z którą weryfikujemy policyjne ustalenia. 

Nieoficjalnie wiemy, że 45-latek to były policjant.

(G.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (24)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

bat na psybat na psy

23 9

Ja widziałem ten samochód jak jechał bardzo powoli, zygzakując od lewej do prawej. Bardzo długo stał przed torami, później ruszył, z zewnątrz wyglądało jakby miał coś zepsute.

18:37, 13.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

bananbanan

20 4

AD2015 - czytaj wypowiedź rzeczniczki ze zrozumieniem. nawet jakby dał film gdzie koleś chla i wsiada, to gliny i tak powiedzą, że nie wiadomo co było w butelce. kiedyś miałem stłuczkę z łykniętym policjantem po służbie, przyjechali, na dzień dobry graba, zapomnieliśmy alkomatu, spróbujcie się dogadać. zabrali mi dowód i jeszcze trzeba było się tłumaczyć. odtawili koledze samochód na bok i odwieźli go do domu

20:12, 13.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pedro!Pedro!

14 3

I niestety znów muszę się zgodzić z łachudrą XXI wiekiem bo gdyby to nie był były pies,czyli osoba spoza układu,to odpowiadałby jak zwykły Kowalski.Służby trzymają się twardo i nie dopuszczą,żeby swoim się krzywda działa.Oczywiście tzw."Sąd"nie dopatrzy się znamion przestępstwa i sprawie łeb przy samej dupie ukręci.Mój kraj,taki piękny!

20:30, 13.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XXIwiekXXIwiek

5 13

~ Pedro! / - łachudro nie musisz się zgadzać , mnie twoje wyPOciny nie przeszkadzają jeśli ma to POzytywnu wpływ na twoje przyschnięte ego ...

20:47, 13.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


anaana

14 0

gdyby to nie był były policjant to wystarczyłyby kluczyki w stacyjce do zabrania prawka, a tak..

22:37, 13.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

CHWDPCHWDP

15 5

pies psa myje (albo liże - jak kto woli)

23:41, 13.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KIMDZONGTUSKKIMDZONGTUSK

16 6

45-letni,zdrowy facet na emeryturze; słuszną linię ma nasza partia; ja musze zapi...lać do 67 i utrzymywać trepostwo

07:34, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


SZKOPEKSZKOPEK

12 4

Administrator portalu tak samo skorumpowany jak wloclawska komenda.

09:06, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

tofiktofik

2 3

DD Włocławek zauważyłem że szukacie taniej sensacji jak nie źli kierowcy BMW to lakoniczne dodane od niechcenia komentarz na koniec Nieoficjalnie wiemy, że...... I komu chcecie zaimponować internetowym krzykaczom, ludziom którzy tylko czekają przed monitorem kogo tu opluć albo zmieszać z botem, no i co nawet gdyby to był były policjant no to co inny człowiek od rolnika , górnika czy każdego innego kierowcy np BMW.....

10:50, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

włocławianinwłocławianin

4 2

ZMIEŃCIE TĄ PANIĄ LIDIĘ - WYPOWIEDZI W MEDIACH TRAGICZNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

11:24, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wstydPOLICJAwstydPOLICJA

4 1

Faktem jest, że potraktowali go wyjątkowo ulgowo z zachowaniem "domniemania niewinności"... Ja, Pan czy Pani niestety mielibyśmy po prawku i czekalibyśmy na sprawę w sądzie, bez możliwości wytłumaczenia się, a taki emeryt się wykpi, śmiejąc się nam wszystkim w twarz...

15:32, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

farbafarba

2 2

wielka sensacja !!!

19:43, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SCHMIDTSCHMIDT

0 2

SZKODA ,ŻE NIE JECHAŁ BMW.TO BY SIĘ DZIAŁO.

19:45, 14.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AD2015AD2015

0 0

"banan" Nie ma znaczenia co mówi rzecznik, albo co było w butelce. Jakby zeznał, że widział jak pił, a potem jechał, a później już nic nie trącił do czasu przyjazdu radiowozu to by miał pozamiatane. Ot takie to proste.

08:55, 15.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

bbcbbc

1 0

Nic tylko zdobyć pracę w policji, - duża pensja, wczesna emerytura i nietykalność
do końca życia.

09:44, 15.07.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%