REKLAMA

Gdzie kupię kalendarz na 2017 rok?

06:02, 11.01.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiały promocyjne

Terminy spotkań, targów, składania ofert i zakończenia przetargów są bardzo ważne w życiu każdej firmy. Jednocześnie biznesmen czy osoba prowadząca działalność gospodarczą lub zarządzająca przedsiębiorstwem i kadrą pracowniczą musi prowadzić na bieżąco kalendarz, w którym będzie zapisywać najważniejsze daty i terminy. Dlatego styczeń jest najlepszym momentem na to, aby zaopatrzyć się w odpowiednie kalendarze. Gdzie tego dokonać?


Kalendarz zorganizuje Twój dzień

Każda osoba, która na co dzień ma wiele obowiązków, musi pamiętać o terminach spotkań i wizyt wszelkiego rodzaju, czy death line'ach projektów, na pewno doceni kalendarz książkowy lub biurkowy, pozwalający na zapisanie tych zdarzeń. Zawsze można będzie do nich wrócić i sprawdzić, kiedy miały miejsce. Dla ludzi związanych ze światem biznesu kalendarze stanowią bardzo ważne narzędzie wspierające organizację działalności zawodowej czy gospodarczej.


Gdzie można je kupić? Kalendarz na 2017 rok możemy nabyć korzystając z oferty firmy drukpolska.pl, Ma ona w swojej ofercie różnego rodzaju produkty z tej kategorii. Są to kalendarze trójdzielne i jednodzielne, książkowe spiralowane, kalendarze biurkowe, wielkoformatowe, na lodówkę czy wieloplanszowe. W firmach świetnie sprawdzą się np. biuwary, czyli podkłady na biurko z miejscem na notatki wraz z kalendarzem na dany miesiąc.


Kalendarz jako element promocji i wizualnej identyfikacji

Kalendarze to nie tylko praktyczne wsparcie dla naszej pamięci i najprostszy sposób na zarządzanie na co dzień swoim czasem, ale i estetyczny element wizualnej identyfikacji przedsiębiorstwa. Kalendarze z logo firmy, ze zdjęciami związanymi z jej działalnością oraz z odpowiednio dobraną kolorystyką mogą stanąć na biurkach pracowników czy być zawieszone na ścianach w magazynie, w biurze czy w dowolnie wybranym innym miejscu.


Poza tym kalendarz reklamowy z logo firmy może być wręczany jako gratis lub upominek dla klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Najlepszy czas na taką akcję promocyjną to koniec grudnia i początek stycznia kolejnego roku. Firma drukpolska.pl oferuje kalendarze reklamowe, które stanowią doskonały element promocyjny. Umożliwiają promocję przez cały rok, przy zasadniczo niewielkim nakładzie środków finansowych. Patrząc na taki kalendarz klient lub kontrahent biznesowy zawsze będzie o nas pamiętał, chociażby za sprawą logo, którym jest opatrzony. Dlatego pomimo faktu, że akcja reklamowa związana z wręczaniem kalendarzy jest przeprowadzana w stosunkowo niewielkim zakresie czasu, np. przez 1 miesiąc, to jej efekty należy uznać za długofalowe.

Wystarczy zatem zamówić odpowiedni kalendarz, w formie kalendarza trójdzielnego, jednodzielnego, biurkowego, czy kalendarza książkowego, aby móc skutecznie przeprowadzić akcję promocyjną. Oczywiście to, komu i w jaki sposób będziemy wręczali takie podarunki, również wymaga odpowiedniego planu.

 

Dane kontaktowe do firmy Drukpolska:

ul. Sprzeczna 9

62-002 Suchy Las

Tel. 61 674 03 64

e-mail: info@drukpolska.pl

www: www.drukpolska.pl

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017