REKLAMA

W Gminie Włocławek trwa przebudowa dróg gminnych

10:48, 19.06.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

W Gminie Włocławek pełną parą prowadzone są prace przy przebudowach dróg gminnych.

Pod koniec maja zakończono przebudowę ul. Topazowej w Nowej Wsi. Prace prowadzone były przez Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Nowej Wsi. Wykonana droga asfaltowa z pewnością poprawi komfort życia mieszkańców, a także poprawi wygląd estetyczny terenu

Rozpoczęto przebudowę drogi gminnej w miejscowości Gróbce. Inwestycja częściowo sfinansowana będzie ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Gróbce. Firmą wyłonioną w drodze zapytania ofertowego jest Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z/s w Nowej Wsi. Prace zakończone zostaną w terminie do końca czerwca br.

W kwietniu podpisana została umowa z wykonawcą Firmą Inżynieryjno-Drogową DROGTOM Sp. z o.o. na przebudowę drogi Dąb Wielki-Dąb Mały. Prace wykonane zostaną w terminie do końca września br.

Niebawem rozpoczną się prace przy przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kruszynek. Wykonawcą robót jest PHU Mar-Dar Marian Tompalski. Prace zakończone zostaną w terminie do końca sierpnia br. Inwestycja dofinansowana będzie ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach tzw. Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych

Ponadto w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu złożone zostały  za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki wnioski o dofinansowanie 3 odcinków dróg:
- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łagiewniki 
- Przebudowa drogi gminnej Telążna Leśna-Bartnica
- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kruszynie- ul. Świerkowa.

 

 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017