Zamknij
REKLAMA

"Folk Zagroda" oferuje smaczne i zdrowe dania. Przyjdź i spróbuj!

00:01, 20.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

"Folk Zagroda" to nowy punkt na kulinarnej mapie Włocławka. W menu restauracji smakosze znajdą przede wszystkim specjały kuchni polskiej i regionalnej. Te najbardziej znane oznaczone będą marką "Dziedzictwo Kulinarne Kujaw i Pomorza".

"Folk Zagroda" to nowa restauracja we Włocławku, zlokalizowana przy ul. Nowcy 23 w samym sercu osiedla Południe. 

Na smakoszy czekać będą smaczne dania kuchni polskiej i regionalnej, w tym m.in. policzki wołowe, pieczona kaczka, dania wieprzowe oraz pyszne zupy, w tym żurek, rosół z domowym makaronem i czarnina. Są też kiszone ogórki, swojski smalec i pyszny, świeży chleb, a także własnego wypieku ciasta, przygotowywane z naturalnych składników. "Folk Zagroda" to także szeroki wybór ryb, serwowanych według tradycyjnych receptur.

- Zapraszamy do nas każdego, kto ceni polską i regionalną kuchnię. Przygotowaliśmy smaczne menu, nawet dla najbardziej wymagającego klienta. To, co nas wyróżnia, to także grill ustawiony przed "Folk Zagrodą". Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie od nas głodny - zachęcają właściciele restauracji.

Codziennie w "Folk Zagroda" na klientów czekać będą dania dnia oraz zdrowe, dietetyczne posiłki. To idealne miejsce na zjedzenie lunchu lub posiłku będąc np. na diecie. Co ważne, dania serwowane są nie tylko na miejscu. Restauracja zapewnia bowiem dowóz wszystkich swoich specjałów.

W niedzielę "Folk Zagroda" zaprasza na rodzinne obiady. Jako lokal przyjazny rodzinom zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. 

To, co wyróżniać będzie "Folk Zagrodę" we Włocławku to także staranny dobór dostawców, używanie do przygotowywanych dań wyłącznie naturalnych składników i dbałość o wysoką jakość serwowanych dań.

Uzupełnieniem oferty "Folk Zagrody" są imprezy firmowe i okolicznościowe, takie jaki: urodziny, imieniny, jubileusze czy wesela. Ponadto, w każdy czwartek organizowane tu będzie karaoke. 

Wkrótce zapraszamy do "Folk Zagrody" przy ul. Nowcy 23. Więcej informacji i rezerwacje pod nr tel. 693 585 776.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018