Zamknij
REKLAMA

Koncertowa jesień w Rejsie. Na początek Kolos i Mikromusic!

00:01, 11.09.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Występ duetu Kolos i grupy Mikromusic - to dwa najbliższe wydarzenia muzyczne w klubokawiarni Rejs na Przystani. Już dziś kup bilet i zarezerwuj miejsce na te dwa niesamowite koncerty!

Kolos to nazwa duetu a także tytuł płyty śpiewającego Jorgosa Skoliasa i jego syna, Antonisa Skoliasa grającego na perkusji. Duet na płycie realizuje wspomnienia Jorgosa z dzieciństwa oraz muzyczne inspiracje Antonisa. W muzyce pełnej improwizacji pobrzmiewa soul, rhythm and blues oraz folk, jest trochę akustycznie, trochę elektronicznie.

Część tekstów, to zapamiętane z dziecięcych lat strofy greckich piosenek, część to poezja Konstantinosa Kawafisa. Całość muzyki to projekt autorski skomponowany, wyimprowizowany i zagrany na żywo w studio. Płyta Kolos zdobyła uznanie szanownego gremium redaktorów oraz czytelników i słuchaczy JazzPress, radio JazzFm, plasując się na drugim miejscu jako płyta roku.

Kolos już 23 września w klubokawiarni Rejs na Przystani przy ul. Piwnej 1. Bilety do nabycia w klubie.

13 października Rejs na Przystani zaprasza na koncert Mikromusic, znanej grupy łączącej piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Bilety wkrótce w sprzedaży.

Więcej informacji o zbliżających się wydarzeniach w klubokawiarni Rejs na Przystani można znaleźć na facebooku.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018