Zamknij
REKLAMA

Atrakcyjne domy jednorodzinne na osiedlu Michelin-Falbanka

00:01, 04.12.2017 | Artykuł sponsorowany

Po długim czasie administracyjnych i infrastrukturalnych przygotowań rozpoczęto budowę nowego osiedla domów jednorodzinnych Michelin-Falbanka.

Wysoka jakość wykonania, sąsiedztwo lasu, urokliwa i cicha, a jednocześnie doskonale skomunikowana okolica - to wyróżnia powstające właśnie osiedle w południowej części Włocławka.

Powierzchnia budowanych tu domów wynosić może od 104 do 144 metrów kwadratowych. Będą to budynki niepodpiwniczone - parterowe z użytkowym poddaszem. Każdy wyposażony będzie w jedno- lub dwustanowiskowy garaż. Całe osiedle składać się będzie z 53 domów w zabudowie bliźniaczej i wolno stojącej. 

Co ważne, na działce, na którym powstaje osiedle, zarezerwowany jest teren pod budowę takich punktów usługowych jak fryzjer, fitness czy pralnia.

Teren, na którym budowane jest osiedle Michelin-Falbanka, posiada korzystne warunki mikroklimatyczne. Powstające tu kompleks jest otoczony lasem, co zapewnia ochronę przed wiatrem i nadmiernym hałasem. 

To, co wyróżnia osiedle Michelin-Falbanka na tle innych, to także świetna lokalizacja. Jego położenie pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd do centrum miasta, osiedla Michelin, a także węzła autostradowego A1 w Pikutkowie. Na uwagę zasługuje także bliskie sąsiedztwo przystanku autobusowego, marketu, punktów usługowych, a także przedszkola, szkoły i kościoła.

Szczegóły dotyczące każdego z ośmiu typów domu, które powstaną na osiedlu Michelin-Falbanka można znaleźć na stronie internetowej www.artmir.net.pl. Zachęcamy również do kontaktu pod numerem telefonu 729711420

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone