Zamknij
REKLAMA

Trwają zapisy do V Memoriału im. Czesława Wasielewskiego

00:01, 14.05.2018 | Artykuł sponsorowany

Trwają zapisy na V Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Prestiżowa impreza biegowa odbędzie się 26 maja w Brześciu Kujawskim.

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego – wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych w Brześciu Kujawskim organizuje Gminny Klub Sportowy "Łokietek". W tym roku, wzorem lat ubiegłych, do współpracy zaproszono Gminę Lubraniec.

Podobnie jak w poprzednim edycjach, uczestnicy biegu głównego pobiegną na dystansie 10 km. Start wyznaczono na Stadionie Miejskim w Lubrańcu, finał zaś odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim. Biegowi głównemu tradycyjnie towarzyszyć będą Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży, które odbędą się na brzeskim stadionie.

Tegoroczna, piąta edycja imprezy, odbędzie się w 26 maja, w Dzień Matki – stąd też organizatorzy utworzyli dodatkową kategorię, dedykowaną wszystkim biegającym Mamom. Oprócz kategorii open, kategorii wiekowych oraz kategorii mieszkańców gmin Brześć Kujawski i Lubraniec, organizatorzy utworzyli również dodatkową kategorię zawodników o imieniu Czesław. Ponadto nie zabraknie atrakcji dla dzieci, niespodzianek i fantastycznej, rodzinnej atmosfery.

Więcej informacji, regulamin oraz linki do zapisów znajdą Państwo na stronie www.memorial.brzesckujawski.pl

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone