Zamknij
REKLAMA

Uwaga na al. Chopina. Tym odcinkiem nie przejedziesz

06:00, 11.07.2018 | Ł.D., G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Prace rozpoczną się w środę, 11 lipca i planowo zakończą 16 lipca. Zdjęcie ilustracyjne. fot. Łukasz Daniewski/archiwum DDWloclawek.pl

Dziś (środa, 11 lipca) wyłączony z ruchu zostanie blisko stumetrowy odcinek północnej nitki al. Chopina w ścisłym centrum Włocławka. Objazd wytyczono ulicami Św. Antoniego, Szczęśliwą i Bojańczyka. 

Chodzi o niewielki fragment al. Chopina między ul. Św. Antoniego a Bojańczyka, którym jedziemy w kierunku placu Wolności. 

To znaczy, że kierowcy jadący al. Chopina od strony osiedli Kazimierza Wielkiego i Południa, żeby dostać się na plac Wolności będą musieli skręcić w Św. Antoniego. Wrócą na Chopina przez Szczęśliwą i Bojańczyka.  

Na czas prowadzenia prac przystanek autobusowy linii 2, 4, 8, 10, 14, 19, 20. z ul. Św. Antoniego zostanie przeniesiony na ul. Bojańczyka przy urzędzie miejskim. 

Utrudnienia związane są z pracami prowadzonymi przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Konkretnie chodzi o opomiarowanie sieci wodociągowych w mieście. Jest to rodzaj monitoringu prowadzonego przez miejską spółkę poprzez zakładanie tzw. komór pomiarowych, które dają obraz stanu sieci i ilości przepływającej wody.

Prace planowo mają zakończyć się w najbliższy poniedziałek, 16 lipca. 

Mapa tymczasowej organizacji ruchu. Źródło: MPWiK

(Ł.D., G.S. )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone