Zamknij

Zbonikowski: Niesiołowski ma niewyparzony język i niezbyt stabilną psychikę

10:23, 16.05.2012
Skomentuj


Podczas piątkowej blokady sejmu przez związkowców, zdenerwowany wicemarszałek Stefan Niesiołowski wdał się w pyskówkę z dziennikarką Ewą Stankiewicz. Doszło też do rękoczynów.

Wicemarszałek Sejmu, mimo blokady Sejmu przez związkowców, próbował opuścić kompleks sejmowy bocznym wyjściem. Gdy jego próby spełzły na niczym, zdenerwowany parlamentarzysta wdał się w pyskówkę z dziennikarką Ewą Stankiewicz, która mimo licznych próśb Niesiołowskiego o wyłączenie kamery,  nie zareagowała. Niesiołowski odesłał ją do „PiSowskich lizusów" i zagroził, że rozbije jej kamerę, jeżeli nie przestanie go filmować.

Takie zachowanie potępia zdecydowanie poseł PiS Łukasz Zbonikowski.

- To skandaliczne zachowanie, niegodne posła i wicemarszałka – komentuje Łukasz Zbonikowski. - Poseł Niesiołowski znany jest z tego, że ma niewyparzony język i niezbyt stabilną psychikę. Jednak to, do czego doszło jest bulwersujące. Platforma Obywatelska powinna się zdecydowanie odciąć od takiego zachowania, a nie próbować je usprawiedliwiać.

Inne zdanie na temat zachowania wicemarszałka ma poseł Marek Wojtkowski.

- Wicemarszałkowi puściły nerwy, został sprowokowany – powiedział poseł Marek Wojtkowski. - Stefan Niesiołowski jest już starszym człowiekiem. Pani Ewa Stankiewicz wciąż go prowokowała, po prostu puściły mu nerwy.

Poniżej prezentujemy film, na którym udokumentowano zachowanie wicemarszałka Stefana Niesiołowskiego. Zachęcamy do wyrażania swojej opinii na ten temat w komentarzach.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(9)

hahahaha

0 0

A Ty chciałeś mieć malexa i gaśnice. powiedz co następnym razem będzie?

06:36, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

woytekwoytek

0 0

Kiedyś jeden poseł wyleciał z platformy bo lubi popatrzeć na dwie kobiety. Ale jak Niesiołowski atakuje dziennikarkę to po prostu został sprowokowany.
I oczywiście PO rozumie Pana posła, to normalne, że zdenerwowany człowiek odpycha kobietę...

06:39, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aleksaleks

0 0

Opisałeś sam siebie!!!

08:38, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mlodymlody

0 0

hehe banda kretynow,a my na to dajemy....zal

10:18, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

~~~~~~~~

0 0

Jeśli ktoś przez wiele lat swojego życia naukowego obserwuję muchę plujkę, to nie ma szansy aby nie przejąć jej cech.
Żeby to jeszcze było bzykanie to pół biedy.
A tak na poważnie, to Stefan tak pragnął znaleźć się u boku J. Kaczyńskiego, że kiedy ten go odrzucił, to poczuł się jak panna odrzucona. Nigdy nie daruje i nawet zapomniał swoich wypowiedzi na temat PO
"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną
recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO"

Stefan Niesiołowski - "Świecące pudełko", Gazeta Wyborcza 19.09.2001

11:37, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wilkwilk

0 0

Zbonikowski to niech się lepiej na temat godności poselskiej nie wypowiada...na temat żadnej godności.
A Niesiołowski to swój chłop. Wali w ryj a potem się zaczyna zastanawiać.

12:16, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

a moze coś pisać i mówić na temat własnej oosoby / gaśnice w ruch albo wyjazd na Cypr.To napewno gorsze od upierdliwej dziennikarki.Partia pis lubi prowokować

12:29, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kore_ktorkore_ktor

0 0

Nikt uczciwy ,mądry i bogaty nie pcha się do polityki bo ona sama w sobie to szambo niestety a Zboniu ciągnie do swego naturalnego środowiska więc\"przygania kocioł garnkowi a sam smoli\"?

18:27, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

apolitycznyapolityczny

0 0

W jakim my kraju żyjemy, że ktoś taki jak Niesiołowski może być wicemarszałkiem sejmu. On już nawet nie jest śmieszny, on jest tragiczny.

19:47, 15.05.2012
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%