Zamknij
REKLAMA

Super oferta Parku Trampolin na ferie - karnety taniej o 10%

00:00, 12.01.2019 | Artykuł sponsorowany

Park Trampolin Jump Heaven czekają pierwsze ferie zimowe. Od otwarcia, w sierpniu, zyskał już grono stałych bywalców i sympatyków trampolinowych akrobacji. Przede wszystkim do  nich, ale oczywiście nie tylko, skierowana jest oferta specjalnych cen karnetów w trakcie ferii: 6 wejść w cenie 89 zł, co oznacza, że za godzinę korzystania z atrakcji zapłacimy niecałe 15 zł. 

Kto jeszcze nie był, powinien wykorzystać wolny czas w ferie i spróbować, bo naprawdę warto. Poza trampolinami, które zajmują 700 m2 jest ścianka wspinaczkowa, dół z gąbkami, do którego bezpiecznie można wykonywać akrobacje oraz ćwiczyć nowe, znajdziemy również kosze do koszykówki, boisko do siatkówki i zbijaka oraz wielkie dmuchane kule, w których można zderzać się z innymi. 

Co ciekawe zajęcia na trampolinach to najbardziej efektywne i wydajne ćwiczenia dla Waszych dzieci, które poprzez zabawę angażują wszystkie mięśnie i poprawiają koordynację ruchową. 10 minut skakania jest bardziej efektywne niż 33 minuty biegu, przy czym mata trampoliny absorbuje 80 % obciążeń dla stawów i kości, przez co znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji. Skoki poprawiają działanie układu immunologicznego i w dużej mierze zmniejszają ryzyko chorób u Waszych dzieci. 

Park Trampolin na pewno warto uwzględnić w planach na ferie i na bieżąco śledzić profil facebook, gdzie pojawiają się informacje o nowościach, promocjach i wydarzeniach. 

Park Jump Heaven otwarty jest codziennie od 9:00 do 21:00. W ferie, ze względu na dużą ilość rezerwacji grupowych zalecany jest kontakt telefoniczny odnośnie dostępności miejsc. Numer telefonu: 575 191 000.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone