Zamknij
REKLAMA

Auto-Styl działa od 15 lat. Zobacz, co przygotowali dla klientów!

00:00, 25.03.2019 | Artykuł sponsorowany

W 2019 roku Auto Styl Sp. z o.o. Oddział Włocławek obchodzi 15-lecie swojej działalności. Przedstawiciele firmy chcą podziękować wszystkim klientom. Z tej okazji przygotowali wiele atrakcji.

Auto Styl to największa grupa dealerska Forda w województwie kujawsko-pomorskim. Od kilkunastu lat, z sukcesami działa także we Włocławku przy ulicy Toruńskiej 85. Firma oferuje między innymi autoryzowaną sprzedaż nowych i używanych samochodów marki Ford. Specjaliści zadbają też o stan techniczny każdego auta i wykonają przegląd techniczny. Najważniejszym jednak celem całej załogi jest całkowite zadowolenie klientów z naszych usług.

W związku z 15-leciem działalności postanowili podziękować i przekazać włocławianom kilka słów.

- Jesteśmy dumni, że w ciągu tych 15 lat staliśmy się integralną, stabilną częścią włocławskiej społeczności. Dzięki naszej ofercie włocławianie mają ułatwiony dostęp do jednej z najstarszych marek samochodowych na świecie, jaka jest Ford. Cieszymy się ogromnie, że możemy pomagać naszym klientom biznesowym i partnerom w uzyskiwaniu przez nich przewagi konkurencyjnej i poprawy produktywności. Klientom indywidualnym zapewniamy wysokiej jakości i przystępny cenowo serwis. I jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają. Dzięki niemu, od 15 lat możemy się dynamicznie rozwijać, tworzyć kolejne miejsca pracy, przekazywać międzynarodowe know-how następnym pokoleniom.

I wprawdzie zastanawialiśmy się, czym powinniśmy pochwalić się Państwu, jednak postanowiliśmy jedynie przytoczyć słowa założyciela firmy Ford, Henry Forda, który najlepiej oddają ducha naszej działalności - mówi Marcin Wojciechowski - kierownik serwisu Auto Styl.

Henry Ford mówił między innymi o biznesie...

Myślano dotychczas, że biznes istnieje wyłącznie dla zysku. Tymczasem prawdą jest, że biznes istnieje dla świadczenia usług. ... Biznesowi potrzeba ducha zawodowego, dążącego do zawodowej aktywności wynikającej nie z konieczności, lecz z osobistej godności"

oraz o Tobie...

Nie bój się przyszłości, a nie czcij przeszłości! Ten, kto boi się przyszłości potencjalnego niepowodzenia, sam ogranicza swoją działalność. Niepowodzenie jest tylko sposobnością do inteligentniejszego rozpoczęcia na nowo. Nie ma wstydy w uczciwym niepowodzeniu. To, co minęło jest użyteczne tylko o tyle, o ile wskazuje drogi i sposoby postępu.

Auto Styl Włocławek pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim klientom za dotychczasową współpracę i partnerskie relacje, jakie łączą ich z firmą. Jej przedstawiciele liczą na kolejne udane przedsięwzięcia. 

- Wśród włocławian jest mnóstwo klientów, którym chcemy z całego serca podziękować, między innymi za obdarzenie nas tak dużym zaufaniem. Bądźmy jednak szczerzy - same słowa nie wystarczą, dlatego postanowiliśmy pomóc w realizacji społecznych aktywności dotyczących ochrony środowiska, kultury, sportu i organizacji non profit. Na bieżąco będziemy informować o realizacji postanowienia - dodaje Marcin Wojciechowski, koordynator projektu.

Firma zapewnia też, że 15 lat funkcjonowania na włocławskim rynku to dopiero początek. Klienci mogą liczyć na mnóstwo atrakcji, o których będziemy informować już wkrótce, także na profilu facebookowym.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone