Zamknij
Ważne

Al. Kazimierza Wielkiego zablokowana! Zderzyły się dwa auta osobowe

18:05, 18.09.2019 Aktualizacja: 10:26, 19.09.2019
Skomentuj Droga została zablokowana przez rozbite auta. Fot. Natalia Seklecka Droga została zablokowana przez rozbite auta. Fot. Natalia Seklecka

Portal

ddwloclawek.pl

Napisał o tym

pierwszy

W środę (18.09.) po południ na al. Kazimierza Wielkiego zderzyły się dwa auta osobowe. W wyniku zdarzenia droga została zablokowana.

Do zderzenia citroena z volkswagenem doszło po godz. 17  w okolicach skrzyżowania al. Kazimierza Wielkiego z ul. Przemysłową i Duninowską. Z naszych ustaleń wynika, że kierująca citroenem kobieta jechała w kierunku tamy i najprawdopodobniej podczas zawracania wjechała na przeciwległy pas ruchu wprost na jadącego nim volkswagena.

Osobom jadącym volkswagenem nic się nie stało. Kobieta z citroena została natomiast przekazana pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

Al. Kazimierza Wielkiego w kierunku centrum została zablokowana przez rozbite auta. Kierowcy muszą objeżdżać miejsce zdarzenia przez ul. Duninowską lub znajdującą się w pobliżu stację paliw.

(N.S)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

jodełjodeł

23 0

Tam nawet drzew nie ma,pełna widoczność,nawet krzaków brak.Jak mogła nie zauważyć?

18:12, 18.09.2019
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

były oborowybyły oborowy

1 1

blondynka.

16:08, 19.09.2019

wiekwiek

11 3

A ile ma lat ta pani ?

18:43, 18.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ef-16ef-16

14 1

portal ddwloclawek.pl napisał o tym pierwszy; powinniście przyjąć za symbol portalu kulę ziemską na niej duże piersi czyli " piersi na świecie "

18:58, 18.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 tojo tojo

10 11

Jak zwykle bmw ! Te złomy powinny mieć zakaz poruszania się po polskich drogach

19:32, 18.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

iza76iza76

0 4

a czemu nie ma ani wzmianki o solidnym zderzeniu/uderzeniu na Kazika na PII w sobotę 14.09 około 11 tuż za sygnalizacją świetlną w stronę tamy???? były 2 karetki i 2 wozy strażackie! Szyba rozbita z prawej strony jakby kogos potrącono! Nieraz piszecie z PODNIECENIEM DODAJĄC JESZCZE ŻE JAAAKO PIERWSIII o BZDETACH a o tym ani słowa???? a może to ktoś zbyt ważny jechał?

14:25, 19.09.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KierowcaKierowca

2 1

Władze miasta powinny pomyśleć o sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu. Jest ono ruchliwe, a w godzinach szczytu ciężko wyjechać z Duninowskiej i Przemysłowej. Będzie dochodziło do wielu kolizji i wypadków. W przyszłości możnaby pomyśleć o rondzie w tym miejscu.

09:03, 20.09.2019
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

******

1 1

Popieram, bepieczeństwo ponad wszystko.

09:31, 20.09.2019


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%