Trzy zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem budynku mieszkalnego, do którego doszło dziś (12 października) przy ul. Mielęcińskiej.
Zdarzenie miało miejsce po godz. 11. Poza strażą pożarną, na miejscu zdarzenia pojawiły się również: policja, a także zespół ratownictwa medycznego i moto ambulans. Ogniem zajęło się wnętrze budynku, strażacy ewakuowali z niego dwie kobiety. Po udzieleniu im pierwszej pomocy, zostały przewiezione do włocławskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Jak informuje rzecznik KP PSP we Włocławku, bryg. Dariusz Krysiński, prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, do którego doszło w kuchni. Tam znajdowała się również butla z gazem. Strażacy wynieśli ją z budynku i schłodzili w celu uniknięcia eksplozji.
kubuś 17:41, 12.10.2019
tak się kończy codzienne chlanie na umór panie dostały pieniążki na węgiel z mopru w piątek i tak się rozpaliły i zaczeły gasić pragnienie wina mopru
Pozostałe komentarze
Użytkownik13:44, 12.10.2019
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik16:02, 12.10.2019
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik16:25, 12.10.2019
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
OSP KRUSZYN16:57, 12.10.2019
to domicela pochlała z korlopakową i zaprószyli ogień
Kkk05:10, 13.10.2019
A Agata gdzie? Odwyk nic nie dał
TYLKO PIS.......19:01, 12.10.2019
NIECH ŻYJE POLSKA......
Użytkownik22:58, 12.10.2019
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Jskub00:27, 13.10.2019
A co na te chamskie i wulgarne wpisy administrator sieci?
DO PADLINY08:15, 13.10.2019
ŚMIEJE SIĘ Z TAKIEGO KRETYNA JAK TY....
Padlina09:28, 13.10.2019
Rogacz hehehe
Knock13:43, 13.10.2019
W Mielęcinie nie w Michelinie!!!
kubus19:04, 13.10.2019
piszcie dd prawde panie pijaczki uciekły ze szpitala wróciły do spalonego mieszkania i chleją dalej kolo godz 17 dowlekły się do koleżanki pijaczki na mielęcińską 3 dalej chlały w trójkę z obawy że bloku mieszka tu parę rodzin zadzwoniłem na straż miejską żeby następnej chałupy nie spalili straż miejska mnie olała twierdząc że to ich nie interesuje włocławek bezprawia
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz