Dziś (19.11) przed godz. 16 w bloku przy Chemików na Zazamczu wybuchł pożar. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Obie to mieszkańcy lokalu na 2. piętrze, gdzie doszło do pożaru. Jego przyczyną było najprawdopodobniej zaprószenie ognia.
Na miejscu, na ławce przed blokiem, załoga pogotowia ratunkowego zajmowała się też parą starszych ludzi z mieszkania na czwartym piętrze tego samego bloku.
W akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe, policja i straż miejska.
::addons{"type":"alert"}
Mi16:43, 19.11.2019
Jak już coś to Chemików 9
***17:16, 19.11.2019
I znowu kilka mieszkań zniszczonych, bo... zaprószenie... to tam w blokach w kozach palą?
Max17:17, 19.11.2019
Jaka koza tyś baran
boss19:21, 19.11.2019
baba śmieciara, to była kwestia czasu...dobrze że Marianowi nic się nie stało :)
zorro19:32, 19.11.2019
boss ty śmieciarzu
Sasiadka22:39, 19.11.2019
Marian to legenda tej klatki. Najwazniejsze ze jest w calosci, on tak o siebie dba!
empatia 09:25, 20.11.2019
To dobrze , że Marianowi nic się nie stało ale jednak dwie osoby znalazły się w szpitalu.
Tomyk07:43, 20.11.2019
Jakaś plaga w tym roku. Była Dziewińska, później Żytnia a teraz Chemików. I wszędzie pożar spowodowali starzy ludzie ... :(
poprawka 09:05, 20.11.2019
Nie Żytnia tylko 14 Pułku Piechoty 19
Pozostałe komentarze
Wlocek36917:03, 19.11.2019
czy coś miało miejsce dziś w okolicach pogodnej 1/3/5 ? bo tam ok 12:30 też widziałem 3 pojazdy straży.
zazamcze17:09, 19.11.2019
ćwiczenia
Max17:14, 19.11.2019
Grill
do 36501:17, 20.11.2019
a co cie to obchodzi co tam siędziało - z policji jesteś czy jakiś konfident, cała twoja rodzinka jakaś tak podejrzanie ciekawska
Strażak07:45, 20.11.2019
Jaki sezon grzewczy bloki maja z sieci ciepło i należało by wszędzie zrobic a tu to papierosku to spowodowały palenie bardzo szkodzip
KiErOwCa17:14, 19.11.2019
Same pożary w blokach no ale sezon grzewczy się zaczął a piece pewnie nieszczelne
Max17:16, 19.11.2019
Ależ Ty jesteś baran i idiota
blokers13:55, 20.11.2019
Piece w blokach?!!!!!!!!Przynajmniej byś się nie ośmieszał tym wpisem.Chciałeś zabłysnąć ,a zrobiłeś z siebie idio…...ę!!!!
Laska18:49, 19.11.2019
Taki jest mróz że trzeba aż w blokach ogniska robić ?w mieszkaniach
Leon08:46, 20.11.2019
Spółdzielnia słabo pali w kotłowni więc w domu ogniska się rozpala
domestick23:59, 19.11.2019
Kolejne dziadygi zaprószyły ogień w swoich mieszkankach - śmietnikach, zagrażając innym ludziom.
re Wlocek 36901:14, 20.11.2019
To był normalny imieninowy grill tyle że zaczęliśmy przed południem, grylowaliśmy sobie kaszankę i była nawet pampa oprócz mamrota
ech...11:25, 20.11.2019
Obie to mieszkańcy..... NIE NO LUDZIE COFNIJCIE SIĘ DO PODSTAWÓWKI :( czasem już się czytać nie chce :(
sam się cofnij09:33, 06.12.2019
Dwie osoby trafiły do szpitala
Obie [osoby] to mieszkańcy ...
szok13:59, 20.11.2019
Synek adwokat,a matka śmieciara. Niestety spółdzielnia podobno nie mogła interweniować(mimo wielokrotnych petycji)aż jak zwykle musiało dojść do nieszczęścia.Nadzieja jedynie,że synek zamiast remontować umieści matkę w psychiatryku bo zagraża współlokatorom!!!
Sami05:50, 31.12.2019
W psychiatryku to takich *%#)!& jak Ty powinno się umieszczać!!!
koles20:09, 24.11.2019
jaki adwokat były milicjant
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz