Dziś po godzinie 14 na Zawiślu zderzyły się dwa auta osobowe. Kolizja spowodowała duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy stoją w korku już na moście stalowym.
Do zdarzenia doszło po godzinie 14 na ulicy Lipnowskiej. Kierowca jadącego w stronę Szpetala Górnego peugeota najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie i uderzył tyłem auta z dużą siłą w jadący z naprzeciwka samochód marki bmw.
W wyniku zderzenia obrażeń doznał kierowca bmw, który karetką został przetransportowany do szpitala.
Kolizja spowodowała duże utrudnienia w ruchu. Kierowcy stoją już na moście stalowym. W miejscu kolizji jest wahadło.
Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.
::addons{"type":"alert"}
Wacek16:02, 17.01.2020
Tzw. Zlot miłośników letnich opon.
lol16:24, 17.01.2020
O 14 opony mają mały wpływ na prawidłową jazdę, zapewne większy wpływ ma brak mózgu
do niebieskiego17:17, 17.01.2020
Jaka WŁADZA takie MIASTO. WŁADZA w ręce historyków i politologów.
Józef21:39, 17.01.2020
Festiwal rajdowy trwa co dzień jadę po mocno dziurawej drodze pod górę 50 tką wszyscy mnie wyprzedzają lewym pasem stwarzając ogromne zagrożenie, patrzę na tablice przeważnie CLI I CWL co na to drogówka SPED i inni czekacie na następne kolizje czy nieszczęście
No, no06:31, 18.01.2020
Ja CW na tablicy to nawet OC nie musi mieć. Taki mistrz kierownicy
Kwaśna droga21:52, 17.01.2020
Przepraszam bardzo ale jak wam się udaje jechać prawym pasem na lipnowskiej? Prawy pas kiedyś tam był a teraz tylko dziury dziury dziury dziury dziury dziury dziury dziury
Jeżdzę codziennie...10:23, 18.01.2020
Tak,Lipnowska to najgorsza droga we Włocławku,dziury,niesprawna kanalizacja,tym właśnie pasem drogi płynie przez cały rok woda,a w zimie jest lodowisko.Nieznajomość przepisów ruchu drogowego widoczna i niebezpieczna przy wjeżdzie na most,wahania kierowców co zrobić?kto ma pierwszeństwo,a może na suwak?POLICJA potrzebna na już !!!!
Pozostałe komentarze
Rychu 16:56, 17.01.2020
k..urwa Włocławek miasto cudów ,wypadkow itp. .Welcome tu the jungle ;;
??19:16, 17.01.2020
Wieśmak?
Pou19:54, 17.01.2020
Nie wieśniak . Tylko miastowy tak jak ty waćpan miastowy.
Adamski09:27, 18.01.2020
To chyba dobrze,że "most stalowy stoi".Gorzej by było gdyby się zawalił.To by dopiero była tragedia.
alosza12:10, 18.01.2020
włocławek to miasto dzikusow i p[atologi powinni sie zajać wasmi gen władimir putin on jest od dzikusow
6514:38, 18.01.2020
Tytuł powala na kolana, że most stalowy stoi....
Twoja matks02:53, 20.01.2020
Wieśniaki jeden i drugi mieszkam tam i te dalny nie powinni mieć prawka! Melepety! Pozdrawiam z UK?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz