Zamknij
REKLAMA

Zamknięte ulice, zmiana tras autobusów. To czeka włocławian w sobotę

19:00, 14.08.2020 | N.S.
Skomentuj 15 sierpnia nie przejedziemy niektórymi ulicami. Fot. Natalia Seklecka/ilustracyjne
REKLAMA

W sobotę czeka nas zmiana organizacji ruchu w centrum Włocławka. Niektóre ulice zostaną zamknięte. Inaczej będą jeździć autobusy MPK.

Utrudnienia mają związek z uroczystymi obchodami 100. rocznicy obrony Włocławka. O tym, jak będą wyglądały obchody pisaliśmy TUTAJ.

Którędy nie przejedziemy?

Już od dziś (14 sierpnia), od godz. 20:00 zamknięta zostanie ul. Bulwary im. Marszałka Piłsudskiego na odcinku od ul. Ogniowej do ul. Gdańskiej. Zmieni się również organizacja ruchu na ul. Wyszyńskiego, placu Kopernika, ul. Gdańskiej, Zamczej, Bednarskiej, Matebudy, Wiślanej, Maślanej, Św. Jana, Szpichlernej, Browarnej, Rybackiej, Towarowej oraz Obrońców Wisły 1920 r.

15 sierpnia nieprzejezdna będzie również ul. Obrońców Wisły 1920 roku na odcinku od ul. Podgórnej (wraz z ulicami dojazdowymi). Droga ma być zamknięta w godz. 9:00-10:30.

Od godz. 10:00 nie będzie można przejechać ul. Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piwnej do ul. Gdańskiej. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do południa.

Organizacja ruchu na ulicach w okolicach bulwarów ma wrócić do normy ok. godz. 18:00.

Jak pojadą autobusy?

W związku z zamknięciem ul. Bulwary i Wyszyńskiego włocławskie MPK zmieni trasy dwóch linii autobusowych – nr 5 i 12.

15 sierpnia autobusy linii nr 5 w kierunku oś. Kazimierza Wielkiego – zamiast przez Bulwary – będą jechać ul. Łęgską, a z powrotem ul. Stodólną. Nieczynne będą przystanki: Ogniowa, Bechiego i Bednarska.

Z kolei linia nr 12 na czas zamknięcia ul. Wyszyńskiego (w godz. 10-12) na odcinku od ul. Wienieckiej do pl. Wolności i z powrotem będą kursowały ul. Okrzei i Kilińskiego, zatrzymując się na wszystkich mijanych przystankach.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

YyyhhhYyyhhh

13 21

Pisiory i ich swieta.Masakra. 19:56, 14.08.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

wittowitto

10 4

niezły z ciebie tłuk jak myślisz że to święto pisiorów 21:57, 14.08.2020


Do imbecyla Yyy coś Do imbecyla Yyy coś

1 3

Skąd takie ameby się biorą 11:27, 15.08.2020


Roland Kwiatkowski Roland Kwiatkowski

9 4

Cytuję " Polacy zwolnieni z białoruskiego aresztu. "To były tortury" Przez kilkanaście godzin byliśmy poddawani torturom. Ciągle nas bito i dręczono psychicznie. Okazywano nam też narodowe antypatie - powiedzieli w rozmowie z mediami na warszawskim lotnisku im. Chopina polscy studenci, którzy zostali zatrzymani przez białoruski OMON". NIESAMOWITE! I tak szybko ich wypuścili? Jeden z nich ma niby podbite oko. Może sobie pomalował kolorem śliwkowym? Tego nie wiemy. Bzdur nie mam zamiaru wysłuchiwać. Po co oni tam w ogóle pojechali. Popieram Aleksandra Łukaszenkę, że nie chce wpuścić chorej demokracji i kapitalizmu na Białoruś, ale jeśli rzeczywiście wydał rozkaz katowania i bicia ludzi, to mi się to nie podoba. Troszkę za mocno mogą ich okładać tymi pałkami. Powinni być bardziej delikatni. Widziałem, że jeden miał strasznie czerwoną pupę po wyjściu z aresztu. Chyba nie od siedzenia na twardym? Oni pałek nie powinni w ogóle używać tylko siły fizycznej jak pisowska policja wobec Margot czy jak mu tam. 22:46, 14.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Roland Kwaitkowski Roland Kwaitkowski

5 0

Jak podaje Telewizja Biełsat, pracownicy MTZ utworzyli pierwszy, 23-osobowy komitet strajkowy. Żądają m.in. ukarania tych członków sił bezpieczeństwa, którzy bili demonstrantów, rozwiązania obecnego składu Centralnej Komisji Wyborczej i pełnej rehabilitacji więźniów politycznych. Białoruska niezależna gazeta "Nasza Niwa" podała, że dyrekcja MTZ namawia strajkujących do podniesienia postulatów jedynie ekonomicznych. Białoruskie media okrzyknęły komitet "naszym KOR-em [Komitetem Obrony Robotników - red]".

Do stołecznych fabryk w piątek dołączyły zakłady w całym kraju. Akcję protestacyjną rozpoczęła grodzieńska fabryka części samochodowych Biełkard. A pracownicy Grodzieńskich Zakładów Mięsnych przerwali swoją pracę, wyszli przed budynek i zaczęli krzyczeć: „Odjedź!”.

Podobnie było z klasą robotniczą w Polsce. Wykorzystano ich do zamieszek a później oszukano, i zwolniono. Zakłady zamknięto albo sprzedano za bezcen. Niektóre wyburzono, np. we Włocławku Ursus, albo Fabryka Porcelany. Stoczniowców wysłano grzyby zbierać. Uważam, że Białorusini popełniają błąd. Ten sam co ongiś klasa robotnicza w Polsce. Zobaczcie tylko ile zakładów państwowych działa na Białorusi. W Polsce żaden, poza bandą urzędników i nierobów w urzędach oraz kobiet, które w Niemczech, za jałmużnę, myją nogi starym Niemcom. Hi hot historii. Kto temu winien? Polscy specjaliści od wolności i demokracji! 23:31, 14.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ychtuderychtuder

0 6

ĹEEXÍ.NÉŤ - niеsаmowity sеrwis randkowy dlа dоrоsłych, którzy сhсą znаleźć pаrtnеra dо seksu 07:13, 15.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

paytidepaytide

0 3

ĹEEXÍ.NÉŤ - niеsamоwity sеrwis randkowy dla dоrosłyсh, którzy chcą znaleźć partnera dо seksu 12:06, 15.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

konieckoniec

0 1

A sejm przyznał nagrodę parlamentarzystom w postaci podwyżek! Brawo. Bo dla nas podwyżki są - ale tylko ceny w sklepach... 22:43, 15.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wonlutingwonluting

0 1

ĹEEXÍ.NÉŤ - niеsamоwity serwis rаndkоwy dla dorоsłych, którzy сhcą znаleźć partnera do sеksu 06:27, 16.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA