Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Nagranie video z wypadku!

12:18, 14.09.2011 Aktualizacja: 21:55, 18.10.2025
2 Nagranie video z wypadku! Fot. Tomasz Kwiatkowski

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Chmielnej i Reymonta. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kierujący Citroenem C5 nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Chmielną dostawczemu Mercedesowi. Kierowca Sprintera chcąc uniknąć zderzenia próbował ominąć wyjeżdżający samochód, jednak z uwagi na brak miejsca manewr ten się nie udał.

W skutek zderzenia samochód dostawczy przewrócił się na prawy bok. Wezwane na miejsce pogotowie sprawdziło stan zdrowia kierujących. Na szczęście okazało się, że działanie lekarza nie było potrzebne.

Wezwana na miejsce zdarzenia Straż Pożarna i Policja zabezpieczyła teren. Auto dostawcze zostało podniesione przez pomoc drogową.

Ulica Chmielna do czasu odblokowania drogi była częściowo nieprzejezdna.

 [yt]http://youtu.be/ek4IeAA3btE[/yt]

Do podobnego zdarzenia doszło również wczoraj tuż po godzinie 17.00, na skrzyżowaniu ulic Długiej i Wiejskiej. Moment wypadku zarejestrowały kamery przemysłowe zlokalizowane przy skrzyżowaniu. Do nagrania dotarł portal ddwloclawek.pl

::addons{"type":"youtube","url":"http://youtu.be/YeFKYpEWlB0"}

Kierowca Seata jadąc ulicą Długą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy Opla. Kierująca Seatem kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Jak mówią mieszkańcy, skrzyżowanie to przynosi pecha wielu kierowcom. Wielokrotnie dochodziło tu już do stłuczek i wypadków. Ostatni zdarzył się w zeszłym miesiącu i zakończył dachowaniem. Winą za taki stan rzeczy obarczają słabo widoczne oznakowanie a skrzyżowanie to chętnie zamieniliby na rondo.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

YAHOOYAHOO

0 0

ALe urwał

20:56, 14.09.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

eeeeeeee

0 0

ale o co chodzi, to w koncu co przedstawia co i to 3 wypadki tu sa opisane czy jeden i ktore co i jak

00:12, 15.09.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%