Zamknij
REKLAMA

Wsadzanie kija w mrowisko, obrażanie i laurki - prezydent miasta z absolutorium

15:29, 22.06.2021 | G.S.
Skomentuj Fot. D. Wiśniewski.
REKLAMA

Dzięki naszemu porozumieniu programowemu i politycznemu, naprawdę we Włocławku, przynajmniej ja tak to odbieram, mamy wielki komfort pracy - mówił podczas sesji absolutoryjnej prezydent Marek Wojtkowski. 

Dziś (wtorek, 22 czerwca), jak co roku na czerwcowej sesji, miejscy radni zajęli się Raportem o stanie miasta (więcej o tym dokumencie DD pisało tutaj),  udzieleniem prezydentowi miasta wotum zaufania, sprawozdaniem finansowym miasta za 2020 r. i sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta za ten okres oraz absolutorium dla prezydenta. 

Wszystkie te punkty Marek Wojtkowski oczywiście zaliczył.

Nie mogło być inaczej bo, jak to w dzisiejszej dyskusji określił radny PiS Józef Mazierski, ma przecież większość w radzie miasta, która i tak raport, czy inny dokument przyjmie, a krytyka opozycji z PiS w tym nie przeszkodzi.  

Mazierski nazwał Raport o stanie miasta "laurką na 180 stron", którą wystawił sobie prezydent. Krytykował, że w dokumencie nie wskazano "słabych stron" oraz że nie ma w nim informacji o sytuacji finansowej miejskich spółek. 

Wtórował mu kolejny radny PiS Janusz Dębczyński, który stwierdził, że raport powinien być "komplementarną wiedzą na temat miasta" i wskazywać także "rozwiązania, których nie udało się załatwić".  

Raportu o stanie miasta bronił radny Lewicy Piotr Kowal przekonując, że z roku na rok dokument przygotowywany przez urzędników jest "coraz lepszy, coraz bardziej kompletny i coraz bardziej szczegółowy". 

Radny KO Daniel Tobjasz chwalił władze Włocławka za rewitalizację Śródmieścia. Jak stwierdził z mównicy, "mógłby godzinami mówić o tym, co się dzieje pozytywnego w Śródmieściu odnośnie rewitalizacji". 

Radni PiS w reakcji na słowa Tobjasza stwierdzili, że "prezydent przygotował laurki poszczególnym radnym, żeby je odczytali; jedni lepiej, drudzy gorzej". 

- Wsadza pan kij w mrowisko i obraża niektórych radnych - tak radnego Krzysztofa Kowalskiego z PiS za słowa o "laurkach" dyscyplinował przewodniczący rasy miasta Stanisław Wawrzonkoski

Radna Lewicy Elżbieta Rutkowska apelowała do radnych i mieszkańców:

- To, jak mówimy o mieście, kształtuje opinię każdego mieszkańca. Przestańmy wreszcie mówić o Włocławku jako zaściankowym mieście! Zacznijmy wreszcie być dumni z tego do robimy, bo wiele rzeczy się zmienia. 

Marek Wojtkowski dziękuje za "komfort pracy" 

Prezydent Marek Wojtkowski dziękował "koalicjantom", czyli przedstawicielom KO i Lewicy: - Dzięki naszemu porozumieniu programowemu i politycznemu, naprawdę we Włocławku, przynajmniej ja tak to odbieram, mamy wielki komfort pracy. Nasi radni czują miasto i czują też państwo   

 - stwierdził prezydent Włocławka. 

Marek Wojtkowski przyznał też, że sesja często bywa areną starć politycznych i przy okazji tego tematu wyraził swoje zdanie o telewizji publicznej: - Z natury nie włączam kanałów telewizji publicznej, ale w ubiegłym tygodniu włączyłem kanał TVP Info i nawet nie wiem, jak to skomentować. Takiego poziomu żenady, napaści jednych na drugich, dawno nie widziałem

- podzielił się.  

Mówił też, że "czasami zaczyna się wstydzić za swoje Państwom, za swoich przedstawicieli rządu". Wspomniał m.in. o pomyłce premiera Morawieckiego, który w liście gratulacyjnym do nowego biskupa pomylił Włocławek z Wrocławiem

Po blisko 3-godzinnej dyskusji Marek Wojtkowski stosunkiem głosów 17:6 otrzymał wotum zaufania od razy miasta (KO i Lewica za, PiS wstrzymało się). 

W takim samym układzie radni udzielili też prezydentowi Włocławka absolutorium za wykonanie budżetu miasta za 2020 rok.

(G.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (65)

byle do przodubyle do przodu

61 4

Gdybym miał ponad 14.000 zł na miesiąc też czułbym się komfortowo. A mając do tego świadomość, że te pieniądze tak naprawdę dostaję praktycznie za 2 godziny pracy dziennie i zapewnienie na lata z pełnym kryciem przez radnych to już w ogóle pełnia szczęścia. Nie ma się co dziwić, że prostemu człowiekowi palma od tego wszystkiego odbija i uważa się za nieomylnego i niezastąpionego.
A za plecami niech się śmieją, niech mówią, że miernota, nieudacznik i leń. Za takie pieniądze? 15:41, 22.06.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Facet zero i tyleFacet zero i tyle

18 2

Dokładnie, facet od studiów, a skończył historię średniowiecza, tylko polityka potem i stanowiska polityczne, wciskanie kitu, jego krytyka nie dotyka, bo człowiek bez honoru i godności, jak bolszewicy wrzuceni na stanowiska, będzie aż do końca wysokiej pensji. To nie jest żaden DOKTOR, nigdy Was nie wyleczy, bo już słyszę, od wielu że to lekarz ehh... to zwykły bumelant, historyk, który dzięki posadom politycznym na siłę jest na uczelni, zamiast zwolnić ludziom młodym, bez układów niech uczą! 15:48, 22.06.2021


covidcovid

0 0

psy szczekają, a karawana idzie dalej. 22:01, 23.06.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


aaaa

52 9

Trzeba mieć nadzieje że kolejny prezydent nadrobi te dwie stracone kadencje. Niech każdy sobie porówna Pana Pałuckiego i jego okres co zrobiono we Włocławku i obecnie gdzie nawet nie ma paru złotych aby załatać dziury na skrzyżowaniu przy Katedrze przy zjeździe z mostu. Za tą stagnacje miasta są także odpowiedzialni radni miasta. 15:44, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PROGRAM 2014 Marek WPROGRAM 2014 Marek W

42 3

OTO PROGRAM MARKA WOJTKOWSKIEGO, JAKBY KTOŚ CHCIAŁ SOBIE PRZYPOMNIEĆ:

"Kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Włocławka przedstawił dziś swój program wyborczy. Brak miejsc pracy, spadek liczby mieszkańców, zubożenie, niewystarczająca liczba inwestycji gospodarczych, marazm i zniechęcenie - taką diagnozę stawia poseł Marek Wojtkowski miastu. Receptę rozpisał w pięciu priorytetach.

Pierwszy i najważniejszy priorytet Wojtkowski zatytułował gospodarka. Jego sednem jest wykorzystanie lokalizacji Włocławka w centrum kraju i bliskości autostrady A1 w celu ściągnięcia do miasta inwestorów i inwestycji.

Kandydat obiecuje w programie, że za jego rezydentury we Włocławku rocznie powstanie 300 miejsc pracy. Chce powołać Włocławską Agencję Rozwoju Gospodarczego odpowiedzialną za kompleksową obsługę firm, które zechcą inwestować w mieście. W jej skład wejdą: Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego - Park Przemysłowo-Technologiczny, Włocławski Inkubator Przedsiębiorczości i Centrum Obsług Inwestora.

Drugi priorytet to infrastruktura. Wojtkowski zapewnia w nim m.in., że doprowadzi do budowy szybkiego połączenia Włocławka z węzłem autostrady w Pikutkowie, wybuduje trasę alternatywną do dawnej "jedynki" bazując na alei Królowej Jadwigi i połączenie Michelina z ul. Kruszyńską. Chce tez rozbudować i zwiększyć sieć ścieżek rowerowych. Trasa dla rowerów miałaby powstać wzdłuż Wisły od tamy do Zazamcza.

Jest w programie hasło "przywrócimy Stary Rynek w dawnym kształcie". Poproszony o szczegóły kandydat wyjaśnia, że chodzi właściwie o zwiększenie ilości roślinności na placu, bowiem przez 5 lat nie można wprowadzać zmian w inwestycji dofinansowanej przez Unię.

Trzeci priorytet to polityka społeczna, oświata, sport i kultura. czwarty współpraca, a piąty i ostatni partycypacja. Wojtkowski obiecuje w nim, że jako prezydent przeznaczy na budżet obywatelski 3 mln zł, powoła rady osiedli i ciała doradcze prezydenta, m.in. pełnomocników ds. młodzieży i niepełnosprawnych."

ARTYKUŁ Z 2014 roku DDWLOCLAWEK

15:44, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gośćgość

9 2

NA TAK BOGATY PROGRAM DWIE KADENCJE TO ZA MAŁO 15:57, 22.06.2021


Jan CiekawskiJan Ciekawski

49 0

??? w co oni grają na tych telefonach ??? 15:45, 22.06.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

rozbierany pokerrozbierany poker

13 1

To co zwykle robił Marek w I kadencji 2014-2018, teraz pokazał Krzyśkowi, także ostatni zastępca co coś robił jak tylko wpadnie w to, to już nic nie będzie robione... 15:50, 22.06.2021


gośćgość

20 1

OGRYWAJĄ NAS 15:59, 22.06.2021


W to grają !W to grają !

15 1

Są takie gry gdzie się cywilizację buduje. Od jaskiń po futurystyczne aglomeracje 16:16, 22.06.2021


LgbtLgbt

9 5

Gdzie taki kajdan morzna kupić? 15:51, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Prezydent APrezydent A

3 1

Można -analfabeto 19:37, 22.06.2021


AbsolutAbsolut

35 3

A w absolutorium uwzględnione zostały takie sztandarowe milionowe inwestycje Włocławka jak ogrodzona HALA OSIR i fontanny na placu betonowym koło kościoła Farnego 15:55, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hej ...Hej ...

31 1

Ociec ...co ? chwolum nos ...kto ? Wy mnie , a jo wos ... 15:59, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZENADAZENADA

41 3

ZENADA JEST PREZYDENT WLOCLAWKA !!!!!!! 16:08, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

covidcovid

0 0

zenada w moim imieniu pocałuj zipo zero w obydwa policzki. 22:05, 23.06.2021


Chłopaki grająChłopaki grają

23 1

Są takie gry gdzie się cywilizację buduje. Od jaskiń po futurystyczne aglomeracje, więc grają . 16:14, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

PO ABSOLUTORIUM PO ABSOLUTORIUM

19 1

I za to należy się bezwzględnie ABSOLUTORIUM
Cytuję:
" OTO PROGRAM MARKA WOJTKOWSKIEGO, JAKBY KTOŚ CHCIAŁ IŚĆ DO DOKTORA POROZMAWIAĆ O JEGO PROGRAMIE, TO MOŻNA, SZCZEPIONY PRĘDZEJ NIŻ SENIORZY!

"Kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Włocławka przedstawił dziś swój program wyborczy. Brak miejsc pracy, spadek liczby mieszkańców, zubożenie, niewystarczająca liczba inwestycji gospodarczych, marazm i zniechęcenie - taką diagnozę stawia poseł Marek Wojtkowski miastu. Receptę rozpisał w pięciu priorytetach.

Pierwszy i najważniejszy priorytet Wojtkowski zatytułował gospodarka. Jego sednem jest wykorzystanie lokalizacji Włocławka w centrum kraju i bliskości autostrady A1 w celu ściągnięcia do miasta inwestorów i inwestycji.

Kandydat obiecuje w programie, że za jego rezydentury we Włocławku rocznie powstanie 300 miejsc pracy. Chce powołać Włocławską Agencję Rozwoju Gospodarczego odpowiedzialną za kompleksową obsługę firm, które zechcą inwestować w mieście. W jej skład wejdą: Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego - Park Przemysłowo-Technologiczny, Włocławski Inkubator Przedsiębiorczości i Centrum Obsług Inwestora.

Drugi priorytet to infrastruktura. Wojtkowski zapewnia w nim m.in., że doprowadzi do budowy szybkiego połączenia Włocławka z węzłem autostrady w Pikutkowie, wybuduje trasę alternatywną do dawnej "jedynki" bazując na alei Królowej Jadwigi i połączenie Michelina z ul. Kruszyńską. Chce tez rozbudować i zwiększyć sieć ścieżek rowerowych. Trasa dla rowerów miałaby powstać wzdłuż Wisły od tamy do Zazamcza.

Jest w programie hasło "przywrócimy Stary Rynek w dawnym kształcie". Poproszony o szczegóły kandydat wyjaśnia, że chodzi właściwie o zwiększenie ilości roślinności na placu, bowiem przez 5 lat nie można wprowadzać zmian w inwestycji dofinansowanej przez Unię.

Trzeci priorytet to polityka społeczna, oświata, sport i kultura. czwarty współpraca, a piąty i ostatni partycypacja. Wojtkowski obiecuje w nim, że jako prezydent przeznaczy na budżet obywatelski 3 mln zł, powoła rady osiedli i ciała doradcze prezydenta, m.in. pełnomocników ds. młodzieży i niepełnosprawnych."

ARTYKUŁ Z 2014 roku DDWLOCLAWEK
16:25, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TytussTytuss

7 28

Pisiorki cóż Wam zostało tylko pogadać, popisać. Prawda jest taka, że Włocławek nigdy nie wybierze z Waszej partii prezydenta średniego miasta hakim jest Włocławek o większych nie mówię bo tam tk juz w ogóle przepaść. Pewnie lansujecie się na wsiach ale przede wszystkim w biednych środowiskach gdzie dajecie nadza kasę, kasę z naszych podatków, ludzi pracujących. Ludzie na wsiach tez juz maja Was dosyć bo rolników macie gdzieś. 16:52, 22.06.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

TroluTrolu

2 1

Co ty pier ....opisz głupoty jeszcze zobaczysz to nie Białoruś i zamilc i zniknij to co piszesz to propaganda T y tak byś chciał ale tak nie będzie wiekszosc ma dosyć tego lansera z Lubranca popaprańca to jest ostatnia kadencja na szczęście niech żyje PiS trole czerwone do Moskwy precz 13:56, 23.06.2021


TroluTrolu

1 1

Co ty pier ....opisz głupoty jeszcze zobaczysz to nie Białoruś i zamilc i zniknij to co piszesz to propaganda T y tak byś chciał ale tak nie będzie wiekszosc ma dosyć tego lansera z Lubranca popaprańca to jest ostatnia kadencja na szczęście niech żyje PiS trole czerwone do Moskwy precz 13:56, 23.06.2021


TroluTrolu

1 1

Co ty pier ....opisz głupoty jeszcze zobaczysz to nie Białoruś i zamilc i zniknij to co piszesz to propaganda T y tak byś chciał ale tak nie będzie wiekszosc ma dosyć tego lansera z Lubranca popaprańca to jest ostatnia kadencja na szczęście niech żyje PiS trole czerwone do Moskwy precz 13:56, 23.06.2021


bez nickubez nicku

27 1

On się wstydzi?! To ja się za niego wstydzę! 17:19, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

???/???/

15 4


Cyt: ,,Nasi radni czują miasto i czują też państwo". 🤣 17:19, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

spierdal..ćspierdal..ć

38 0

Widać na zdjęciu jak ciężko pracują nieroby i darmozjady . 17:20, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntybushAntybush

31 2

Od mieszkańców absolutorium nie ma! 17:32, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AksjomatycznieAksjomatycznie

10 0

Oj tak!
17:43, 22.06.2021


IeeeeIeeee

20 4

śmieć koIo śmiecia siedzi 17:34, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Absolut czyli pełny!Absolut czyli pełny!

17 0

Cyt: "W takim samym układzie radni udzielili też prezydentowi Włocławka absolutorium za wykonanie budżetu miasta za 2020 rok".

A kto udzie absolutorium państwu radnym? 17:42, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

foto nr 13foto nr 13

12 1

asinus asinorum 17:45, 22.06.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

maromaro

4 0

I to jaki, z uszami wielkimi. 18:00, 22.06.2021


 ad inbfinitum. ad inbfinitum.

4 1

Carpe diem quam minimum credula postero.
Łacina zawsze była językiem historii. :) Nie tylko starożytnej. 🤣🤣🤣🤣 19:14, 22.06.2021


o zsz13o zsz13

3 0

maro po co na uszy , spójż na tą nieokreśloną facjatę i zapewnione jest , że pies do kości nie podejdzie 22:35, 22.06.2021


!?!?!?!?!?!?

32 0

Najbardziej to podobają mi się pochwały za osiągnięcia w rewitalizacji śródmieścia. Do śródmieścia trafilem ale na slady rewitalizacji już nie
17:49, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

StefanStefan

26 1

Absolutorium dla prezydentów powinno być zlikwidowane. Jeśli prezydent ma większość w radzie miasta , takie absolutorium otrzyma. To jest sprawozdanie finansowe, a powinno się brać pod uwagę racjonalność , celowość i potrzebę wydatków. Tutaj mogłoby być nie najlepiej. 17:58, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BezradnyBezradny

9 0

Jeden ze znanych radnych:
" Ja się prezydentowi nie będę sprzeciwiał. On ma wielu pracowników. Nie chce mu się narażać. Chce spokojnie przebyć kadencję"! 19:11, 22.06.2021


RmRm

23 0

Kiedy remont Kilińskiego ul.energetykow co na to jaśnie panujący nam rezydent gdzie 3tys miejsc pracy remont starej hali sportowej to tylko jakiś ułamek obietnic przed 7 lat .Brudne zaniedbane ulice chodniki zarośnięte chwastami i trawa 18:03, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


IdolIdol

30 0

To zdjęcie pokazuje jak zapracowani są rezydenci Włocławka myślą tylko o swoich sprawach a nie o mieszkańcach i problemach miasta pewnie sprawdzają czy kasa wpłynęła na ich konto 18:09, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

10 13

Hołownia wymieni wszystkich nam panujących. Wszyscy urzędnicy zostaną poddani weryfikacji a tej władzy już dziękujemy. 18:35, 22.06.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

RealnapolitykaRealnapolityka

3 2

Wymieni na spadochroniarzy z KO i nowośmiesznej czy na tych których wskaże jego mentor Kobosko? 20:11, 22.06.2021


JacekJacek

1 1

A ja myślałem, że sondaże Hołowni to ściema. Ja p........ę. Czaki ma elektorat, niebywałe! 06:46, 23.06.2021


guano prawdaguano prawda

2 0

Hołownia to pachołek Tuska z PO. kto tego nie rozumie to Potomek ruskiej zarazy lub sprzedajne łajno 15:57, 23.06.2021


Jakie menu?Jakie menu?

17 0

Tobiasz, co ty jadasz, że przed oczyma masz takie obrazy jak "pozytywna rewitalizacja Śródmieścia"? 19:50, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 Grey Grey

7 6

A ta gruba przepocona świnia żeby utrzymać się przy korycie to do pisu wstąpił. 19:57, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AB/POAB/PO

13 1

Czy to ABSOLUTORIUM jest za sztandarowe milionowe inwestycje Włocławka jak HALA OSIR o 3 lat ogrodzona / i za fontanny na placu betonowym koło kościoła Farnego które chyba nawet sezon nie działały - czy jeszcze czegoś nie pominąłem 20:06, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do AB/POdo AB/PO

2 1

Na pewno pominąłeś udany uliczny"marsz śmierci" / mimo zakazu pandemicznego rządu dla ochrony zdrowia i życia ludzi / - podczas szalejącej epidemii i projekcje na UM niemieckiego symbolu zabijania "błyskawicy" 22:13, 22.06.2021


związkowieczwiązkowiec

6 9

jaki ten pis żenujący i wszech partyjny kolorowy przyjmują wszystkich z bogatą karierą partyjna od sld samoobronę brawo 20:16, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

opinieopinie

6 6

Gdyby nie program Kukuckiego, dzisiaj nic nie byłoby realizowane. Wojtkowski jest tylko po to, aby brać kasę i dawać swoim posadę, reszta to czysty przypadek albo *%#)!& jak Kukucki który miał program i mieszka w tym mieście, to wie o czym mówi. 20:27, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

opinnnnnopinnnnn

3 2

tka opinie o wojtkowskim wydaje kukucku 20:59, 22.06.2021


REKLAMA

IvaIva

6 0

A gdje ty?! 21:22, 22.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Red armyRed army

2 0

Ivy net?! 21:23, 22.06.2021


mieszkanka Włocławkamieszkanka Włocławka

2 13

Ludzie, ale w Was jadu. Nic wam się nie podoba, tylko narzekać umiecie.


22:29, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

prawdaprawda

10 1

zaklamani politycy zgroza po ko sld ale juz niedlugo dobioro sie wam 22:35, 22.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Iiiiiii323Iiiiiii323

13 0

Tak jest extra że po durszlakach jeździć musimy bo do miana dróg to trzeba wyglądu asfaltu . Kiedy WKOŃCU drogi będą nadawały się do normalnego bezpiecznego użytkowania ?????
Panie Prezydencie Pan pojeździ swoim prywatnym samochodem po miejskich drogach , przynajmniej jeden dzień w tygodniu , celem weryfikacji stanu i ubytków .
Tak jak narazie to chyba brakuje Panu pracowników dbających o stan prawidłowy i bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Bo my wszyscy na to płacimy naszymi podatkami , a wy urzędnicy jak zwykle nie widzicie problemów!!!!
Tylko tematy zastępcze rzucacie może wyborcy zapomną !!!🤠🤠🤠🤠💩💩💩
O innych bolączkach już nie ma co mówić
To i tak studnia bez dna 😭😭😭 00:27, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mieszkana WŁocławka.Mieszkana WŁocławka.

13 0

"Nasi radni czują miasto" ..... . Najbardziej czuć miasto w tunelu pod Dworcem PKP i na Dworcu .Proszę radnych o wybranie się tam . Tam jest potrzebna maska p/gaz. Kiedy tam było sprzątane ? Kto jest odpowidzialny na czystość w tym miejscu ? Wyobrażam sobie reakcję gości przyjeżdżajacych PKP do Włocławka . To jest wizytówka naszego miasta , rozumię w pobliżu trwa remont , ale ten unoszacy się w tunelu odór nic nie ma wspólnego z remontem . 07:25, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

11 3

Panowie Prezydenci w pracy używacie telefonów i przeglądacie Facebook. Tak pracuje UM Włocławek. Hołownia to zmieni- nie będzie lajków ani lansu. Tym Panom mówimy dowiedzenia. 07:49, 23.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

muflonmuflon

3 1

A czym się różni Pan Hołownia Od Pana Prezydenta Włocławka, Petru , Palikota itp - projekt polityczny w których są lub byli tworzyli ci sami ludzie z osiedla zamkniętego w Wilanowie jak nie ten to będzie następna polityczna wydmuszka - aby twórcom projektów politycznych żyło się lepiej i kasta nie była tykalna - pozdrawiam i życzę samodzielnego mydlenia. 08:20, 23.06.2021


Monika.Monika.

0 3

Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
09:32, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MOnika.MOnika.

0 2

Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
09:34, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CwdCwd

7 0

No we WWku mamy zaje3isty komfort pracy, że ludzie po studiach pracują w McDonald's :D 13:07, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marek outMarek out

3 0

Powinien Wojtkowski zarabiać grosze!! 15:06, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

tosiektosiek

4 1

Panie Prezydencie, proszę TVN włączyć, tam panuje tylko miłość, tolerancja i wszechobecny obiektywizm 16:48, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CLAUDIA KLEINCLAUDIA KLEIN

0 2

Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp:  +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub jakiekolwiek inne powody

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz

Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!/. 16:49, 23.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%