Rano doszło do wypadku na drodze z Brześcia Kuj. do Włocławka. Sprawca to wg naszych informacji młody kierowca bmw.
Do wypadku doszło rano na szosie brzeskiej.
Jak wynika z naszych ustaleń, młody kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadące nim auto. Później uderzyły w nie kolejne auta.
Uderzenie było tak silne, że silnik bmw został znaleziony na poboczu. Pozostałe auta również były w bardzo złym stanie.
Na pięć osób, które brały udział w zdarzeniu, cztery przewieziono do szpitala. Jest wśród nich kierowca bmw.
Na miejscu pracowali strażacy z Włocławka i OSP Brześć Kuj. oraz policjanci.
Droga z Brześcia do Włocławka była przez jakiś czas zablokowana. Obecnie ruch został wznowiony, ale wciąż występują utrudnienia.
BartZ09:28, 15.07.2021
I znów szosa na Brześć. Który to już raz? Tak to jest, jak się z wąskiej, krętej drogi robi dojazdówkę na autostradę...
Prawda09:28, 15.07.2021
Takich potencjalnych kierowców, którzy w sposób bezmyślny ignorują przepisy ruchu drogowego od razu kierować na dodatkowe płatne doszkalanie (5 miesięcy) oraz wysokie grzywny po 10 tys. zł na rzecz ofiar wypadków.
Emeryt10:04, 15.07.2021
10 tysięcy to kosztuje jedna noga łóżka szpitalnego.
111109:29, 15.07.2021
Brawura to 1 stopień,kolejny to oddając "autostradę z wjazdem w Pikutkowie nie wiedzieli jaki jest dojazd z patologicznego Włocławka,nic nie zrobili,żenada władz i znawców od autostrad,wstyd to sam zjazd na tę "autostradę" ,brak ronda ,tylko kąt prosty drogi ,znawcy do brania kasy,kpina za nasze pieniądze
Piotr I09:31, 15.07.2021
Smarkaczowi zabrać prawo jazdy na 5 lat. Niech furmanką się doszkoli....
No09:37, 15.07.2021
Bolidy Młodych Wieśniaków
Pozostałe komentarze
BMW08:51, 15.07.2021
Jeżdżę szybko ale bezpiecznie...
Szybki i wściekły23:23, 16.07.2021
Znany standardowy tekst szczeniaka za kierownicą
Tws09:07, 15.07.2021
Silnik na poboczu? Widać BMW od pierwszego właściciela, bezwypadkowe. Tzn to z którego była tylna pokrywa bo losy pozostałych sześciu dawców trudno ustalić.
Romek09:45, 15.07.2021
Samochód starszy od kierowcy, a sam kierowca pijany albo naćpany. Normalka przy tej marce.
Emeryt10:03, 15.07.2021
Dla szczyli do 25 roku życia, zielony listek i bez możliwości przekroczenia 50km/h. Ani km więcej !!!!!! Zakaz prowadzenia pojazdów o masie większej niż 3.5 t. A be be beemki starsze niż 10 lat do kasacji. Tak im dopomóż Kaczyński.
Kierowca11:31, 15.07.2021
Tak im dopomóż Kaczyński, że niektórym emeryta tez powinni zabierac prawko zaraz po odebraniu pierwszej emerytury. Jeżdżę często i wymuszenie pierszenstwa albo pchanie się na 3 właśnie to ich specjalnosc.
???10:47, 15.07.2021
"Uderzył w jadące nim auto"?
Trochę niezrozumiały opis tego wydarzenia.
BMW10:55, 15.07.2021
BMW - będziesz miał wypadek
BMW - bolid młodego wieśniaka
BMW - będziesz miał wydatki .......
hehe17:36, 15.07.2021
BMW - Banditen Motor Wagen
RYSA11:27, 15.07.2021
BMW = BRAK MÓZGU WIDOCZNY
qqle12:21, 15.07.2021
ciekawe co w krwi ma, bmw i młodość to złe połączenie
M13:32, 15.07.2021
Póki nie zaczną zabierać samochodów i motocykli za przekroczenie prędkości o 50 km/h, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, przejazd na czerwonym, wyprzedzanie na pasach itp. nie będzie lepiej. Każdy Polak czuje się za kierownicą jak Kubica, myśli, że ma niezniszczalny bolid i wszystko mu wolno. Wyprzedzanie tylko po to, by wrzucić kierunkowskaz i skręcać, parkowanie gdzie popadnie, jazda na zderzaku, zjeżdżanie z ronda z wewnętrznego pasa itp. to standard, wystarczy właśnie przejechać się od Brześcia do Włocławka, gwarantowany idiota wyprzedzający na trzeciego by zaraz skręcić w Wiejską, kilku idiotów zjeżdżających na Michelin z lewego pasa ronda, kretyni pędzący na oślep Kruszyńską aż się ten pseudoradar grzeje i cyfr mu brakuje, a potem już tylko lepiej - wyprzedzanie na pasach, jazda na czerwonym itp. itd.
Zeed15:06, 15.07.2021
Ledwo co uszedłem z tego wypadku .Pajac jechał ze 140 i nagle wjechał na nasz pas . A potem to tylko widziałem jak mu silnik wypada i gubi kolo uderzając w nas . Póżniej ląduje na trzecim samochodzie gniotąc mu cały przód . dopiero po tym przekoziołkował na druga stronę ulicy .Dziewczyna z tego samochodu najbardziej ucierpiała. Na szczęście wszyscy żyją .
Dawid P22:12, 15.07.2021
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
,19:37, 17.07.2021
Ta ulica jest ruchliwa i wąska bez żadnego pobocza jak i inne ulice niebezpieczne w mieście np. ulica wąska bez pobocza to krzywa góra i ulica żyzna ta ulica została zwężona przez niewłaściwy projekt umiejscowienia słupów oświetleniowych tzn.ze za blisko jezdni i jest obecnie ścieżka rowerowa a nie ulica fatalny pomysł wyrzucanie pieniędzy w błoto czy ktoś to kontroluje?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz