Na skrzyżowaniu ul. Kruszyńskiej i Zbiegniewskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie uczestniczki zdarzenia zostały przewiezione do szpitala.
Do zdarzenia doszło we wtorek (14 września), ok. godz. 18.
Na skrzyżowaniu ul. Kruszyńskiej i Zbiegniewskiej z sygnalizacją świetlną zderzyły się dwa auta osobowe - toyota i seat.
Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe.
- Dwie kobiety z seata i kierowca z toyoty w momencie przybycia służb znajdowali się już poza pojazdami. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego zdecydowano, że kobiety zostaną przewiezione do szpitala
- informuje mł. bryg. Mariusz Bladosdzewski z KM PSP we Włocławku.
Również kierowcy toyoty proponowano przewiezienie do szpitala i dalsze badania, ale mężczyzna się na to nie zdecydował.
Jak informuje KMP Włocławek, przyczyną zderzenia pojazdów było niedostosowanie się 22-latki kierującej seatem do sygnalizacji świetlnej.
- Wstępnie ustalono, że 22-latka kierująca seatem, jadąc od strony Falbanki w kierunku centrum, nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i doprowadziła do zderzenia z toyotą jadącą od strony ul. Filtrowej kierunku Zbiegniewskiej
- informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z KMP Włocławek.
Obrażenia kierującej seatem wymagają leczenia trwającego powyżej siedmiu dni. W związku z tym zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone przez policjantów postępowanie.
wbr09:08, 15.09.2021
Znuf bmw.
brum brum09:12, 15.09.2021
ciekawe, kto będzie twierdził, że miał późne żółte :D co na tym skrzyżowaniu jest często spotykane
m3damian10:39, 15.09.2021
dokladnie, ta sygnalizacja jest zle ustawiona czasowo
cwl 12:34, 15.09.2016:16, 15.09.2021
Obrażasz się śmieciu za pochodzenie buraczane. Jerzy Oskar Stuhr określił pomioty chłopów pańszczyźnianych , ich miejsce.
inspektor16:44, 16.09.2021
Jest jeszcze opcja, że nie chciał hamować bo bał się, że samochód za nim nie wyhamuje. Choć to nie jest argument zawsze należy zachować ostrożność i tyle.
Użytkownik09:28, 15.09.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
asdwer10:47, 15.09.2021
Kidy w końcu zamontują tam kamery robiące zdjęcia CWLom wjeżdżającym na czerwonym??
cwl12:34, 15.09.2021
Najpierw przypilnowac pseudointeligentow na cw. Święte krowy z koziej wólki
Kierowca11:04, 15.09.2021
"22-latka kierująca seatem, jadąc od strony Falbanki w kierunku centrum, nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i doprowadziła do zderzenia z toyotą jadącą od strony ul. Filtrowej kierunku Zbiegniewskiej"
- Tam należy zmienić czas przełączenia sygnalizacji świetlnej. W momencie, kiedy dla Kruszyńskiej zapala się pomarańczowe, Zbiegniewskiej i Filtrowa dostają zielone - i na odwrót. Była na to zwracana uwaga kilkukrotnie ale nikt się tym nie zajął za to chcieli wybudować rondo. Kiedyś dojdzie do tragedii.
szteniek12:26, 15.09.2021
Nie tylko na tym skrzyżowaniu. Regułą jest żeby przecinające się kierunki miały 3 sekundy nakładającego się czerwonego światła. Światło żółte to chyba 1 sekunda na każde 10km/h dopuszczalnej prędkości. W tej dziurze w większości przypadków żółte trwa 1-2 sek. równolegle dla przecinających się kierunków.
Dj15:37, 15.09.2021
No bo w błąd wprowadza ten sygnalizator pomiaru prędkości
Bolo23:08, 16.09.2021
codziennie jeżdżę przez to skrzyzowanie i przelatywanie na czerwonym od strony Falbanki jest nagminne.
Kretyni myslą, że skoro ze zbiegniewskiej jeszcze nie ruszyli, to zdążą. Zapominają, że tam jest jeszcze ul. filtrowa. Tam jest potrzebny stały patrol drogówki albo kamery łapiące tych piratów
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wypadek na Południu. Młodzi rozbili auta
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 664694990
Dominikk
23:44, 2025-07-05
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
Polecam Artur lalak kanał YT praca to zajęcie byś pan nie myślał za dużo więcej czytać i oglądać .
☠️☠️
23:18, 2025-07-05
Klaudia nie żyje. Śledczy wciąż nie są pewni
No cóż imperium rzymskie rośnie w siłę
☠️☠️
23:11, 2025-07-05
Strach w toruńskiej gastronomii. Nigdy nie było tak źle
Panie pracujesz w gastronomii a imperium rzymskie od zawsze się naxxxpierdala taka jest natura ludzka musisz pan zrozumieć że żyjesz pan na cmentarzu w iluzji kłamstw wyjdź pan z matrix i zobacz na czym żyjesz.
☠️☠️
23:04, 2025-07-05
2 1
znUf komentarz *%#)!&