Zamknij
REKLAMA

Co to znaczy "rzetelna stomatologia"? Dr n. med. R. Biesaga wyjaśnia

00:01, 13.10.2021 | .

Szukasz doświadczonego i rzetelnego stomatologa we Włocławku? Z tego tekstu dowiesz się, dlaczego powinieneś postawić na dr. n. med. Roberta Biesagę. 

Dr n. med. Robert Biesaga. Kim jest?

Absolwent łódzkiej Akademii Medycznej, konsultant naukowy i trener holenderskiej firmy implantologicznej DYNA DENTAL BV. Wieloletni wykładowca w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Autor książki pt. „Protezy całkowite i protezy overdenture na implantach”. Autor licznych prac naukowych z zakresu protetyki i implantologii. Twórca autorskich kursów szkoleniowych dla lekarzy i techników dentystycznych oraz materiałów szkoleniowych systemu implantologicznego Dyna. 

Dr n. med Robert Biesaga specjalizuje się w estetycznej stomatologii odtwórczej oraz implantologii.

Mówi o sobie "lekarz uśmiechu". Tym, co odróżnia go innych dentystów, są jego ręce, doświadczenie, fantazja i empatia.

- Bo nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi człowieka. Stomatologia to kreatywność, to sztuka i nauka. Bycie lekarzem to znacznie więcej niż prawidłowe wykonywanie zabiegów. To umiejętność słuchania, to zdolność odkrywania niewypowiedzianych potrzeb, to dar łączenia nauki ze sztuką

 - uważa Robert Biesaga. 

Zdefiniuj swój uśmiech

Dr Biesaga pracuje z pacjentami o wysokich potrzebach estetycznych, którzy kładą nacisk na piękny uśmiech i trwały efekt leczenia.

W swoim włocławskim Studio oferuje pełny zakres leczenia stomatologicznego  łącznie z kreowaniem nowego uśmiechu czyli protetyką, implantologią i stomatologią estetyczną.

- Tworzymy profesjonalną i przyjemną atmosferę leczenia. W każdym przypadku oferujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, a wszystkie prace wykonujemy we własnym laboratorium. Każda praca jest indywidualnie konsultowana a pacjenci mają zawsze możliwość jej oceny przed ostatecznym oddaniem

- zaznacza lekarz. 

Plombowanie, borowanie, zdrowe zęby.

Nieleczone zęby to punkt wyjścia do wielu chorób w tym chorób serca, dlatego nie pozwól psuć się swoim zębom!  Regularne wizyty kontrolne i wymiana wadliwych uzupełnień to najprostsza droga do zachowania zdrowego uśmiechu.

Lecząc się we włocławskim Studio dr. Biesagi możesz być pewny, że nawet Twój najmniejszy ubytek zostanie potraktowany poważnie, choć nie zawsze z pomocą wiertła.

Dobre znieczulenie sprawi, że wizyta u stomatologa będzie... przyjemnością. 

-  Uczciwa stomatologia nie sprowadza się tylko do likwidacji dziury i przyjęcia zapłaty, ale do uniknięcia problemów także w przyszłości, bo stomatologia to sztuka przewidywania i planowania zwraca uwagę dr Biesaga. -  Dla mnie nie liczy się tylko doraźna pomoc pacjentowi, liczy się to, co będzie z leczonym przypadkiem na przykład za 10 lat. Czy wtedy będę mógł spojrzeć temu pacjentowi w oczy. 

Leczenie kanałowe czyli......

Leczenie kanałowe to leczenie korzeni zębów. Czasami zapominamy o wizytach u stomatologa i dopiero silny ból przypomina nam o tej nielubianej konieczności. 

Choć leczenie kanałowe często jest skomplikowane, składa się z kilku wizyt i wymaga cierpliwości, to dobrze przeleczony ząb jest gwarancją wielu lat „spokoju”.

- Ból zęba nie zawsze jest wskazaniem do jego usunięcia - podkreśla dr Biesaga. - Tak samo jak nie każdy zniszczony ząb trzeba wyrywać. Dzisiejsza endodoncja pozwala leczyć te „proste” przypadki, ale również te „beznadziejne”. Dobrze przeleczony korzeń zęba to najlepszy implant jaki dała nam natura.

Dr Biesaga leczy wszystkie zęby z wykorzystaniem mikroskopu, a kanały wypełnia najlepszymi dostępnymi materiałami. - Chcę żeby moi pacjenci mogli spać spokojnie, żeby w nocy nie budził ich ból, no chyba że głowy po "imieninach u cioci”… - mówi lekarz. 

Nie tylko zęby mądrości....

Ekstrakcja zęba nie należy do przyjemności. Decydując się na zabieg u dra Biesagi, dzięki odpowiedniej wiedzy i umiejętnościom lekarza, możesz być pewny, że w jego trakcie nie będziesz cierpiał. 

Chirurgia stomatologiczna to również inne zabiegi oprócz ekstrakcji. Jeżeli masz jakikolwiek problem przyjdź na konsultację. Uzyskasz odpowiednią pomoc lub zostaniesz skierowany do najlepszego specjalisty. 

b2 Stomatologia Włocławek 

ul. Reja 7/9

tel. 790 533 731

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%