Policja szuka dwóch osób, które mogą mieć związek z kradzieżą rowerów i hulajnogi. Fot. nagranie z monitoringu
Włocławscy policjanci szukają dwóch osób, które mogą mieć związek z kradzieżą rowerów i hulajnogi elektrycznej. Opublikowali ich wizerunki zarejestrowane na nagraniu z monitoringu.
Do kradzieży dwóch rowerów i hulajnogi elektrycznej doszło 1 grudnia. Sprzęt zniknął z garażu podziemnego bloku przy ul. Okrężnej 3.
Sprawę wyjaśniają policjanci z KMP Włocławek.
- Do przestępstwa doszło 1 grudnia 2021 roku (środa) około godziny 02:30
- informuje sierż. szt. Tomasz Tomaszewski.
Aby ustalić sprawców, funkcjonariusze udostępnili kilka kadrów z monitoringu. Widać na nich dwie zamaskowane postaci znajdujące się w garażu oraz przed blokiem.
Wszyscy, którzy rozpoznają tych mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z kradzieżą rowerów i hulajnogi elektrycznej z podziemnego garażu przy ulicy Okrężnej we Włocławku, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej
- apeluje Tomaszewski
Informacje w sprawie kradzieży rowerów i hulajnogi można przekazywać bezpośrednio w KMP Włocławek (ul. Okrężna 25), a także telefonicznie pod numerami: 47 753 56 356 lub 47 753 56 00. Należy powołać się na numer sprawy PPM-II-4549/21.
Informacje można przekazać anonimowo.
Misio 18:22, 13.12.2021
Pani Natalio, a cóż to jest kradzież na "Kazika"?????? Jakaś nowa metoda? Potrafi jednak Pani zaskoczyć swoimi tytułami 🤣🤣🤣
Ben18:49, 13.12.2021
Za starych czasów to wystarczyło by dzielnicowy spojrzał na zdjęcie i szczyle w ciągu 5 godzin byliby na dołku.
;ltr4ew;,f19:29, 13.12.2021
Fajnie, że znowu pokazali zdjęcia na których nic nie widać :D
Pozostałe komentarze
NIC NIE WIDZIAŁEM18:45, 13.12.2021
Za damski ch...... , a gdzie nagroda....?
a'm21:13, 13.12.2021
Nagrodą będzie to, że może nie zdążą zaj&$@ć twojego roweru ;)
Użytkownik20:41, 13.12.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Maras 00:13, 14.12.2021
Ktoś ich wpuścił do środka i tyle!
Marian 1107:23, 14.12.2021
A na ul metalowej na Mielęcinie, jeden przedsiębiorca parkuje 2 swoje busy pod blokiem i prywatny pojazd jako trzeci , ten bordowy cały czas stoi i następni mają 2 samochody i to samo robią chociaż mają garaż, chamstwo w państwie
Jphn08:56, 14.12.2021
Mając takiego sąsiada dokupilbym jeszcze że dwa busy typu maxi🤠
Ewa09:00, 14.12.2021
Na "Kazika"...serio. Nie można napisać prawidłowej nazwy.
........13:17, 14.12.2021
to chyba wieśniak, kraczato idzie
Swiadeks15:22, 14.12.2021
Znow panie Marcinie z kaszubskiej jesteś w internecie
Jezyk16:38, 15.12.2021
Do gołębia z lochocina podobny
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz