Zamknij
REKLAMA

Do Włocławka wróciły hulajnogi na minuty! Swoich sił popróbuje kolejny operator

06:00, 24.05.2022 | N.S.
Skomentuj Hulajnogi elektryczne od dziś (24.05.) ponownie dostępne we Włocławku. Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

Hulajnogi elektryczne wypożyczane na minuty wróciły na ulice Włocławka. Od dziś (24.05.) swoich sił na lokalnym rynku próbuje nowy operator.

Hulajnogi elektryczne pojawiały się we Włocławku kilka razy. Swoje pojazdy w ciągu dwóch ostatnich lat oferowało kilku różnych operatorów, ale żaden nie działał w mieście dłużej niż jeden sezon.

Hulajnogi wróciły do Włocławka!

Dziś na włocławski rynek wszedł kolejny operator oferujący wypożyczanie hulajnóg - firma Lime, która działa już w ponad 20 miastach w całej Polsce. Jak ustaliliśmy, udostępniła ona we Włocławku 200 hulajnóg.

Operator chwali się, że jego pojazdy "to sprawdzona konstrukcja, charakteryzująca się niezwykłą stabilnością oraz niską wagą". Oferuje również promocję dla nowych użytkowników z Włocławka.

Z kodem CZESCWLOCLAWEK nowi użytkownicy otrzymają za darmo 10-minutowy przejazd (kod ważny do 7 czerwca, bądź wyczerpania limitu)

- informuje operator.

Aby skorzystać z hulajnóg, należy pobrać aplikację Lime na telefon (dostępne wersje dla Android oraz iOS), a następnie zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR.

Są specjalne miejsca do parkowania

Jak informowaliśmy na DDWloclawek.pl władze miasta przygotowały się na wejście na rynek nowego operatora hulajnóg elektrycznych. Na włocławskich ulicach wyznaczono specjalne strefy do parkowania pojazdów, których brakowało w poprzednich sezonach.

Nowe oznakowanie ma rozwiązać problem blokowania chodników przez hulajnogi zostawione po zakończeniu przejazdów w dowolnym miejscu. Nowy operator zachęca do korzystania z wyznaczonych stref.

- Parkuj hulajnogę w wyznaczonych do tego miejscach. W przypadku ich braku, zaparkuj hulajnogę równolegle do chodnika, jak najbliżej jego zewnętrznej krawędzi (najdalej od jezdni). Pamiętaj, aby pozostawiona szerokość chodnika nie utrudniała ruchu i była nie mniejsza niż 1,5 m. Pamiętaj o osobach niewidomych i niepełnosprawnych

- czytamy w informacji prasowej.

Strefy do pozostawiania hulajnóg elektrycznych pojawiły się na wszystkich włocławskich osiedlach. W całym mieście jest ich 40 [LISTA LOKALIZACJI].

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

kiepska ofertakiepska oferta

4 3

Bardzo słaba oferta dla klienta, pewnie ktoś z Rynku dostał lepszą i dlatego...
10 jazdy za minut darmo i to tylko do 7 czerwca, 07:24, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OPERATOROPERATOR

2 2

Czy ktoś ma informacje, dlaczego po domach chodzi chałupnik i zmienia karty SIM w gazomierzach nie informując konsumentów, że zmienia się przez to operatora , co może skutkować wyższą opłatą za energię gazową ? Osoby wymieniające karty sim nachodzą domostwa tak długo, aż właściciel lokalu się zgodzi z narzuconą ofertą lecz bez świadomości, że zmienia warunki umowy. 08:40, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stop korporacjomStop korporacjom

8 4

10 minut to kpina z nas. Amerykańska korporacja kpi z Polski, dosyć że hulajnogi są bardziej niebezpieczne to się drogie i wzbogacają korporację z USA.

Szanujcie zdrowie i portfele, dzieci patrzą na nas wybierajcie rowery a nie ryzyko kontuzji a nawet kalectwa. 09:33, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TyśącTyśąc

13 0

Rzeczywiście atrakcja. Cena przejazdu hulajnoga równa cenie przejazdu taksówką. 11:01, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

re Stop korporacjomre Stop korporacjom

2 2

Słuszna uwaga ,rower zdrowszy i bezpieczniejszy .Ciekawe kiedy poszkodowani mieszkańcy zaczną występować o odszkodowania do właściciela tych ,,hujajnóg'' . 12:09, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MorfeuszMorfeusz

6 1

Mom gdzieś te hulajnogi😂😂😂 12:58, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

piter56piter56

6 1

Hulajnogi najgoszy pomysł na poruszanie sie po chodnikach, przejsciach dla pieszych i drogach.
Moze ktoś zliczy ilu będzie poszkodowanych w sezonie we Włocławku.
Droga redakcjo, masz temat :-) 14:12, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JBLJBL

5 0

Analizując wyskość mandatu za przekroczenie predkosci na hulajnodze odradzam !
a poruszac sie po chodniku z predkoscia zblizoną do pieszego to bezsens! wole spacer! 14:33, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ParkingowyParkingowy

1 0

Pani Natalio jeżeli mam " parkować przy zewnętrznej części chodnika najdalej od jezdni" to gdzie? Wychodzi mi że na środku. 10:58, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%