Zamknij
REKLAMA

25-lecie Hospicjum Domowego we Włocławku. Zaprosili znaną youtuberkę!

Kamil Kazimierczyk Kamil Kazimierczyk 17.00, 15.09.2022 K.K
Skomentuj Hospicjum Domowe we Włocławku świętuje 25-lecie istnienia. fot. depositphotos.
REKLAMA

Włocławski oddział Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej od 25 lat otacza opieką nieuleczalnie chorych mieszkańców naszego miasta. W najbliższą sobotę (17 września) odbędą się jubileuszowe uroczystości. 

25 lat doświadczenia

Hospicjum domowe we Włocławku założył w 1997 roku doktor Zbigniew Kaczmarek, jeden z najbardziej cenionych w Polsce specjalistów medycyny paliatywnej. Lekarz podejmował wiele inicjatyw na rzecz leczenia bólu i organizacji opieki nad chorymi. Zmarł w zeszłym roku (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Zespół pracowników hospicjum domowego codziennie dba o pacjentów onkologicznych oraz edukuje ich na temat życia z chorobą. Wielu z nich powszechna służba zdrowia nie jest w stanie już pomóc. 

Srebrna rocznica hospicjum domowego

Srebrna rocznica działalności włocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej to wykłady lekarzy onkologów i radioterapeutów, a także panel ćwiczeniowy z Olą Żelazo, znaną youtuberką fitness oraz koncert muzyki filmowej. 

W sobotę, 17 września z okazji jubileuszu, planujemy zorganizować otwarty panel edukacyjno-szkoleniowy, skierowany do pacjentów, ich rodzin, opiekunów środowiskowych współpracujących z instytucjami opieki społecznej a także do środowiska lekarskiego oraz pielęgniarskiego, którym chcemy przekazać, to co do tej pory wypracowaliśmy

- zapraszają pracownicy hospicjum domowego we Włocławku. 

W siedzibie oddziału Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej przy ul. Wolność 44 w sobotę (17 września) od godz. 10:00 w ramach jubileuszu zaplanowano m.in: poradnictwo dietetyczne, fizjoterapeutyczne, wykład o roli psychologii w leczeniu pacjentów onkologicznych oraz koncert muzyki filmowej w wykonaniu Camerata Vladislavia (początek koncertu o godz. 12:30). Wstęp na tę część jubileuszu jest wolny. 

Będzie też znana youtuberka fitness 

Ola Żelazo to jedna z najpopularniejszych youtuberek fitness w Polsce. Swoje programy kieruje do seniorów, młodych matek oraz tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko możliwości zrzucenia nadmiarowych kilogramów. Jej kanał ma prawie ćwierć miliona subskrybentów. 

Z okazji jubileuszu PTOP będzie można ćwiczyć razem z trenerką. 

Zainteresowani udziałem w panelu ćwiczeniowym powinni zarejestrować się TUTAJ oraz zabrać ze sobą odpowiednią odzież. Pierwsza część treningu z Olą Żelazo rozpocznie się o godzinie 14:00 w siedzibie PTOP przy ul. Wolność 44. O godz. 16:00 z trenerką będzie można się spotkać na Przystani przy ul. Piwnej. 

[CGK]14180[/CGK]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

Chwilę lansuChwilę lansu

8 1

Prezydent pomaga sobie i nawet prezydentowi Płocka a on płaci mu tym samym:

O posadach kilku naszego prezydenta i jak to w konkursie wybrał akurat prezydenta oczka a on akurat jego do rady nadzorczej do których nawet nie jeździ szkoda paliw a kasa spływa i to nie ma tyle co praca zwykłego robola...

https://wloclawek.naszemiasto.pl/prezydenci-miast-zatrudniaja-siebie-nawzajem-i-dorabiaja-do/ar/c3-8996789

Qurva qyrvie łba nie urvie... 21:37, 15.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytka emerytka

4 1

A kiedy prezydent spełni obietnice dane seniorom na publicznych spotkaniach wyborczych i ,,obniży daniny na rzecz samorządu'' w ramach obiecywanej włocławskim seniorom ,,polityki senioralnej'' ?
Czy to były gruszki na wierzbie albo inaczej zwykłe partyjne kłamstwa ?
Do dziś żadnej obniżki ,,danin na rzecz samorządu'' nie wprowadzono seniorom natomiast same podwyżki z kosztami ciepła włącznie . 07:54, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hipokryta znowu.Hipokryta znowu.

5 1

Przypominamy:

Marek Wojtkowski posiada od dwóch kadencji aż 3 prezydentów zastępców!

Obciąża się tym samym od pracy w funkcji prezydenta ale ten komfort kosztuje nas wszystkich!

Ten hipokryta piastuje dodatkowo inne posady. Mało mu pieniędzy nawet po podwyżce od sierpnia 2021 roku o 8000 złotych.

Nadal zabiera pracę na uczelni włocławskiej jakieś młodej ambitnej osobie dla której jego stanowisko stanowiloby główne źródło dochodu a nie jak dla prezydenta dodatkowa fuchę.

Zasiada w partii, a samorząd powinien być raczej bezpartyjny gorzej zasiada jako przewodniczący partii w konkursie w którym nie bylo konkurencji bo startował tylko on... Bez komentarza w demokratycznych i jawnych konkursach coś na styl komunistycznych rad partyjnych...

Nadal w radzie nadzorczej w MPK Płock i nadal zatrudnia za tą funkcję sobie prezydenta Płocka. Klika partyjna aż bije po oczach.

Pośród prezydentów tylko jeden mieszka w mieście. To jest bardzo istotne bo Wojtkowski nigdy nie wraca do domu pieszo! Nigdy nie spaceruje po mieście sam i nie patrzy jak to wszystko wygląda poza jego lansiarskimi nic nie mogę Marek wizjami. Nawet powroty do domu nie są pieszo a co tu mówić o spacerach po całym mieście albo rowerem chociaż.

Nikt kto tu mieszka nie pozwoliłby choćby na to co jest w tunelu miejskim!

Zegar 10:35 od dwóch kadencji!!!!!
Winda nie działa od kilku lat!!!
Brudne ściany, nie odnowione malowidła. Ostatnio remont był za Pałuckiego, przez 8 lat nic nie robił Wojtkowski.
Stan fatalny jak dwie kadencje które w końcówce uratował tylko Kukucki, bo byłby blamaż.

Jak się nie mieszka w mieście, i nie chodzi pieszo a zajmuje się głównie sobą swoją karierą polityczna przewodniczący partii kariera na uczelni wykładowca karierą w spółkach miejskich patrz Płock kariera urzedniczo-towarzyską w UM to są efekty. Żadne gadanie Marka W. tego nie zmieni.

A hipokryta z niego jest. Widać gołym okiem. Ten fałsz aż bije. Miasto ma pecha bo biernością ludzi ta osoba się karmi. Nie zadawajcie mu pytań jeszcze dawajcie mu więcej on to kocha bo na tym się wychował odkąd zapisał się do partii bo historyk z niego marny taki co z kartki czyta yyy eee tylko partia mogła uczynić go kimś to wyciągnął z historii.
08:41, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PotrzebującyPotrzebujący

4 0

Prezydent widzi potrzebę ale nie ma kasy. Ja czuję potrzebę a tu kibelek na placu Wolności zamknięty. 14:36, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Południe Południe

1 0

Łukasz Gancy Gancy Gancy os Południe ul. Zbiegniewska sprzedaje narkotyki amfetamine ancy Gancy Ganc112 POLICJAŁukasz Gancy Gancy Gancy os Południe ul. Zbiegniewska sprzedaje narkotyki amfetamine ancy Gancy Ganc112 POLICJA 22:32, 16.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%