Zamknij
REKLAMA

Po pożarze u zbiegu Warszawskiej i Pl. Wolności: setki tysięcy złotych strat, zniszczone sklepy

08.18, 21.09.2022 G.S.
Skomentuj Fot. DD/nadesłane.
REKLAMA

Przez trzy godziny 21 strażaków gasiło wtorkowy pożar w budynku u zbiegu placu Wolności i ulicy Warszawskiej. Znamy szczegóły akcji.  

We wtorek (21.09) po godz. 18. w trzykondygnacyjnym budynku u zbiegu placu Wolności i ulicy Warszawskiej wybuchł pożar. Od strony jezdni z okien poddasza zaczęły wydobywać się kłęby dymu.  

- Zgłoszenie dotarło do nas około godz. 18:30. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy pożar trzykondygnacyjnego budynku. Pożar był rozwinięty przede wszystkim od strony podwórza na klatce schodowej i niezamieszkałym, użytkowym poddaszu.    

- relacjonuje mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. 

Z palącego się budynku ewakuowały się trzy osoby przebywające m.in. w pracowni psychologicznej na pierwszym piętrze. Żadna z nich nie wymagała pomocy medycznej. 

[WIDEO]2715[/WIDEO]

Akcja gaśnicza trwała trzy godziny. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Łącznie pożar gasiło 21 osób

Pożar u zbiegu placu Wolności i ulicy Warszawskiej: kilkaset tysięcy złotych strat

Straty po pożarze wyceniono wstępnie na około 300 tys. zł. Spaleniu uległa drewniana klatka schodowa, częściowemu nadpaleniu poddasze. Część pomieszczeń w budynku jest zalana. Są zniszczenia w lokalach użytkowych - Dubielaku, Żabce, butiku z odzieżą, siedzibie poradni psychologicznej.  

[ZT]53491[/ZT]

Dlaczego doszło do pożaru? 

Strażakom nie udało się ustalić, dlaczego w budynku pojawił się ogień. Przyczyna pożaru na ten moment pozostaje nieustalona. Dochodzenie w tej sprawie będzie prowadziła policja. 

[ALERT]1663744528647[/ALERT]

 
(G.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (9)

Kilkaset złotych ?Kilkaset złotych ?

13 6

Przecież to nic na dzisiejsze czasy ! 09:37, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MariaMaria

19 15

Bardzo zła wiadomość dla właścicieli i mieszkańców. Współczucie, oby wykryto sprawców i umieszczono ich w obsurnym więzieniu nie w nowym czasem mieszkaniu na Celulozowej albo z pompami ciepła i fotowoltaiką na Toruńskiej.

Tymczasem w Wirtualnej Polsce można przeczytać cytuję - w swoim przemówieniu prezydent Federacji Rosyjskiej wyjaśniał, że to Zachód zamienił Ukrainę w trampolinę do rusofobii. Mówił, że to dlatego konieczna była decyzja o wyprzedzającej operacji wojskowej. W domach mamy zimne kaloryfery, dlatego pewna kwestia napawa moje obawy. Zadam Państwu skromne pytanie, na które każdy z was musi sobie sam odpowiedzieć. Mamy ponoć najbogatszego sojusznika na świecie (czyli USA), ale co z tego jak zmarzniemy w zimę? Nie dostaliśmy żadnego pakietu pomocowego chociażby dwóch wagonów węgla czy jednej beczki gazu!! Idą wciąż nowe pakiety, ale z uzbrojeniem. No i te słynne już na cały świat sankcje i sankcje. Powyższe przypomina zachowanie jaszczurki. Dziwię się, że do tej pory w tej strefie koło Brześcia Kujawskiego nie wybudowano osiem zakładów zbrojeniowych co by z taśmy schodziły czołgi i wyrzutnie HIMARS. Prezydent Duda nawet słowem na forum ONZ, że ludzie mają zimne kaloryfery. Non stop jadowite i pełnej agresji wypowiedzi + machanie szabelką. Zero dyplomacji tylko pakiety z amunicją i ujadanie gdzie się da, nawet na wsi w stodole... Nie podzielam takich pseudo występów, bowiem godzą one w dobro zwykłego społeczeństwa. Niech Pan Prezydent jedzie do Rosji i wykrzyczy swoje żale Putinowi prosto w oczy. Wypowiedzi typu cytuję Mój Kraj Polska też napawają obawami. Jaki Pański Kraj? Własność? Podobnie ten starosta w Lipnie (Wilhelm, książę Lipna) , co urządził prywatną imprezę w prowadzonej przez starostwo szkole i uważa, że wszystko jest ok. Takich cwaniaków naprodukowała demokracja 09:53, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie pisz Nie pisz

9 5

Te wypociny stają się już nudne 11:21, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BartBart

8 0

Strażakom nie udało się ustalić, dlatego przyczyna pożaru jest nieustalona😂🤣☝️
Grazia w akcji🥳 13:41, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

polpol

7 1

Ten budynek co się palił to od ulicy jeszcze jak cię mogę ale od podwórka to ruina i wielki brud i smród .Właściciel wielki Pan adwokat kancelaria od ulicy a w podwórku i na dachu wielki syf. To było do przewidzenia ,że kiedyś dojdzie do tragedii albo budynek się zawali.W mieszkaniach w bloku przylegającego do tego palącego się budynku pełno dymu i sadzy.Mogłaby telewizja zająć się tym budynkiem. 14:05, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fireefiree

2 2

gówno było i się spaliło 16:17, 21.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PolPol

0 0

To prawda gówno było 15:41, 23.09.2022


DiakonDiakon

8 1

No. Cóż. Odszkodowanie. Sowite. Jak. To. ---------adwokat🤣🤣🤣🤣🤣😡 18:43, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

1 4

WSZYSTKO MUSI UPAŚĆ MUSICIE SIE POGODZIĆ ŻE CAŁY SYSTEM BEDZIE ZNISZCZONY TEN KTO SIE OBUDZIŁ TEN SIE OBUDZIŁ TEN KTO ŚPI TEN OBUDZI SIE BEZ NICZEGO CYTUJE DUDE ZAPŁACIMY TEŻ ZA WOJNĘ I NADCHODZĄCY GŁÓD :) CZEGO NIE ROZUMIECIE JESZCZE ???????????? REGLSMENTACJA ŻYWNOŚCI BRAK PRĄDU TO KOLEJNY PLAN . 21:03, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%