W piątek (23.12) w nocy na A1 pod Włocławkiem przewrócił się TIR z naczepą. Nadal są utrudnienia na obu jezdniach autostrady.
Do zdarzenia doszło po godz. 2 między węzłami Kowal i Kutno Północ, na 240 km autostrady.
- Pojazd ciężarowy wywrócił się na pas rozdziału. Zablokowany jeden pas ruchu. Ruch odbywa się pasem wolnym. Utrudnienia potrwają 11 godzin
- informuje Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki poprzez Regionalny System Ostrzegania.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"16493"}
GDDKiA podaje, że zablokowane są pasy szybkie zarówno jezdni w kierunku Łodzi, jak i Gdańska.
Utrudnienia mają potrwać do godz. 13 w piątek (23.12)

odwracanie uwagi ! 12:43, 23.12.2022
Jakie podwyżki szykują swoim wyborcom (bez)radni z 8000+ ? Czy prezesi spółek miejskim ponownie dostaną podwyżki w czasie kryzysu ? To jest najważniejsze tematy grudnia !
brak bhp14:13, 23.12.2022
czy fotoreporter , moze wejsc do biedronki i zrobic zdjecia artykul zawalonych towarem alejek i drug ewakuacyjnych , nie ma jak wyjsc ze sklepu bo 60 cm jest za kasami przejscie !!!!
111120:05, 23.12.2022
Tam sanepid ani żadna kontrola nie wejdzie/PIP,PIH / oni nachodzą tylko polskie firmy i pokazują swoją mądrość a sani siedzą w brudach i bałaganie
george14:48, 23.12.2022
Nazwa firmy na kabinie,,DZIKITRANS''i wszystko w temacie.🤣😭
Morfeusz 14:51, 23.12.2022
Ciamajda za kierownicą 😂😂😂
wolny i powolny15:05, 23.12.2022
Ruch odbywa się pasem wolnym???? Jakim pasem? Co to takiego ten pas wolny?
sadol17:07, 23.12.2022
pas prawy nazywany jest pasem wolnym
pas lewy służący do wyprzedzania nazywany jest pasem szybkim
555516:06, 23.12.2022
Kierowca się na chwilę zdrzemnął
Rydz21:56, 23.12.2022
Od 2 do 20, jest to 11h 😂 ciekawe kiedy i w jakim czasie firma młotkiem nabije bariery. Bo chyba przerwane bariery to zagrożenie.
Furmańska 22:06, 23.12.2022
Może niech się GDDKIA wypowie.
Adamtoruniak22:34, 23.12.2022
No jak w jakim czasie będą bariery poustawiają pachołki zrobią ograniczenie prędkości i może bariery energochłonne za miesiąc będą jak nowe...
Markus 11:50, 24.12.2022
W przyszłym roku zapewne zrobią bariery, 360h w miesiacu i będą jak nowe
111108:08, 28.12.2022
od 23.12 tak leży ,jeszcze go nie usunęli.
Żarty na tym portalu,wigilia teraz będzie do lutego tak jak wielkanoc ,jeszcze w czerwcu można było oglądać wielkanoc z ukrainkami
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz