Wyjeżdzające z parkingu przy markecie auto potrąciło dwoje pieszych. Za kierownicą była 23-letnia kobieta.
Do wypadku drogowego doszło w piątek (16.02) po godzinie 12:00 na ulicy Komunalnej we Włocławku.
- Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 23-letnia kierująca pojazdem opel wykonując manewr skrętu w lewo z parkingu sklepowego w ulicę Komunalną potrąciła dwie osoby piesze
- relacjonuje sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.
W wyniku zdarzenia 78-letnia piesza została zabrana z obrażeniami do szpitala. Towarzysząca jej osoba nie odniosła żadnych obrażeń.
W sprawie zdarzenia prowadzone jest przez policjantów dochodzenie, które wyjaśni dokładne przyczyny wypadku.
W miniony weekend włocławscy mundurowi oprócz opisanego wypadku drogowy odnotowali 11 kolizji.
::addons{"type":"alert"}
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
48 10
Starych się czepiają a to młodzi najwięcej popełniają wykroczeń w ruchu drogowym .
26 27
BMW na CWL i wszystko jasne. Myślą sobie, że w mieście jeździ się tak samo jak na wsi.
3 6
A jeśli BMW ma rejestrację CW, to...?
9 3
Jeśli BMW ma cw to nie znaczy że ze wsi wprowadził się do miasta
4 1
Gdzie tam było BMW ? Zielonego pojęcia nie masz ale się wypowiadasz siedź tam przed pudłem w domu i TVP dalej oglądaj
2 1
Śmieszą mnie takir osoby co na cwl psiocza. A wystarczy wyjechać za ich mieścinę i widać jak ci partyzanci w cw nie potrafią się zachować. Do Torunia to z trzema pampersami pewno jada
14 3
Niebezpiecznie jest rowniez na nowym rondzie przy Jadwidze. Nawet jesli jeden kierowca zatrzyma sie, to na ten na drugim pasie juz niekoniecznie... Ostatnio takskowkarz malo mnie w ten sposob nie "potracił". A mialo byc lepiej dla wszystkich.
16 16
A czy starsza pani w ogóle zwróciła uwagę czy coś jedzie? Niestety, w prawie fizyki nie ma zwolnień ani ulg ze względu na wiek.
14 1
Ani kierowcy nie są święci ani piesi bo każda z tych wyżej wymienionych grup uważa że jej jest na wierzchu. Jest przede wszystkim zasada ograniczonego zaufania dotycząca wszystkich użytkowników. Nie wchodź na pasy jak nie masz pewności że nadjeżdżający kierowca widzi że wchodzisz na pasy a kierowcy muszą nauczyć się że zawsze przed pasami się zwalnia bo może ktoś wejść.
0 4
Nie nie. Kierowca niech obserwuje co się dzieje dookoła. Po grzyba ma zwalniać? Jak to niby ma wyglądać? Hamowanie przed każdym przejściem?
0 0
Jestem pieszym kierowca i rowerzysta. Zwalniam zawsze przed kazdym piasami. Kierowca musi zachowac szczegolna ostroznosc, bo ma duzo wieksze pole razenia. Hamulce sa bardzo skuteczne, zapewniam ze latwiej wyhamowac przy tej same predkosci autem, fizyka sie klania. Wystarczy jechac zgodnie z przepisami i rozsadkiem.
0 0
Samochodowa >
Kierowca ma duże pole widzenia? Jak możesz mieć prawko i nie wiedzieć, że każdy kierowca ma ograniczoną widoczność czy to samochód/autobus/ciężarówka, nie ośmieszaj się, największe pole widzenia ma rowerzysta oraz pieszy w każdej chwili może zareagować a kierowca pojazdu już nie za bardzo. Jeśli chodzi o ostrożność to KAŻDY powinien zachować nie tylko kierowca.
Co Ty wylatujesz z tekstem "hamulce są bardzo skuteczne" jak w artykule jest co innego, kłania się ortografia oraz czytanie ze zrozumieniem.
Pozostałe komentarze
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 2
23 lAtnia?
11 13
Tak to jest jak ze wsi na zakupy się przyjedzie i się podnieca czego nie nakupowala, muzyka na full, ekipa w aucie ....
Brak koncentracji
Brawura
Chaos w aucie i gotowe
2 3
Żeby nie pracujący z CWL-ami, to ta wasza wiocha zwana miastem dawno by już była pod żyto zaorana
0 1
Najwięcej do powiedzenia ma ten co mieszka w mieście a z butów słoma wystaje, miasto też było kiedyś wsią ,więc w tym momencie obraziłeś sam siebie ;)
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
11 1
Gdyby piesi nie przechodzili bezpośrednio przez ulicę, gdzie nie ma pasów nie byłoby wypadków. Każdy powinien mieć ograniczone zaufanie do pojazdów i ludzi.
1 3
Muszę wyrzucić to z siebie, ten cały ból przy wypróżnianiu na oko - 4 kg bydlaka z odbytu, to był stolec stulecia. Rozpłakałem się rzewnie i przytuliłem do policzków niebagatelny kał, który ociekał wilgocią i unosiła się kąśliwa w nos para. U r w a ł e m kawałek i dałem swoim żuczkom gnojarzom, żeby spokojnie przy niedzieli toczyły kulki kałowe. Następnie się ubrałem i przygotowałem drugie śniadanie, a mianowicie: kilkuletnie marynowane rzygi po sylwestrowej libacji, grzyby zdrapane z pięt i trochę sera z napleta. Polecam z całego serca. Pozdrawiam serdecznie ❤❤❤😊
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz