Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Policja z Włocławka znów to robi. Mieszkańcy przyszli na komendę z rowerami

KMP Włocławek (oprac. D.T.) 20:00, 13.04.2024 Aktualizacja: 12:30, 10.10.2025
2 Policja z Włocławka znów to robi. Mieszkańcy przyszli na komendę z rowerami Fot. KMP Włocławek

Policjanci z Włocławka w dalszym ciągu prowadzą działania profilaktyczne mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców. Ostatnia akcja oznakowania rowerów, zorganizowana przez miejską komendę, spotkała się z dużym zainteresowaniem.

W ramach działań profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa publicznego, policjanci Włocławka ponownie podjęli inicjatywę znakowania rowerów należących do mieszkańców miasta. Celem akcji jest zminimalizowanie ryzyka kradzieży jednośladów oraz zwiększenie szans na ich odzyskanie w przypadku zaginięcia.

Wygrawerowany na ramie pojazdu numer oraz naklejka identyfikacyjna stanowią istotny sygnał dla potencjalnych złodziei, informując ich o rejestracji roweru w policyjnych systemach.

Może to działać odstraszająco na rabusia i odwieść go od zamiaru kradzieży

- komentuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku.

Rejestrowanie roweru trwa kilkanaście minut i jest bezpłatne.

Mundurowi oznaczyli kolejne rowery

We wtorek, 9 kwietnia do siedziby włocławskiej komendy zgłosiło się wielu właścicieli jednośladów, chcących uczestniczyć w akcji oznakowania.

Kolejne znakowanie rowerów odbędzie się już 23 kwietnia. Dodatkowe terminy w maju również zostały zaplanowane (7 i 21 maja).

Aby wziąć udział w akcji, należy wcześniej zarejestrować się dzwoniąc do Wydziału Prewencji KMP we Włocławku pod numerem telefonu 47 753 53 50 lub 47 753 53 59 w godzinach od 12:00 do 14:00 w dni robocze.

Rejestracja powinna odbyć się w tygodniu poprzedzającym termin znakowania. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

(KMP Włocławek (oprac. D.T.))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

Mistrz 13Mistrz 13

0 6

Jakim prawem niech sobie cioty dupę zagraweruja a nie rower komuś za parę tys no uśmiałem się 🤣🤣🤣

21:11, 13.04.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

HeheHehe

3 0

Po przeczytaniu tytułu pomyślałem, że ludzie przyszli z rowerami na policję oddać te, które wcześniej ukradli....

13:19, 14.04.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%