Nowa nazwa, zmiany w menu i kolacja dla gości - Magda Gessler kończy powoli nagrywanie odcinka Kuchennych Rewolucji we Włocławku. Wiemy też, kiedy dawna Karczma Kujawska otworzy się na nowo dla wszystkich chętnych.
W czwartek (23.05) wieczorem odbyła się kolacja dla gości w zrewolucjonizowanym przez Magdę Gessler lokalu przy ulicy Okrzei. To jedna ze stałych części odcinków Kuchennych Rewolucji.
Planowo kolacja miała rozpocząć się o godzinie 21:00, jednak w rzeczywistości dania podano dopiero około 22:00. Przed lokalem przy ul. Okrzei pojawili się także fani słynnej restauratorki.
[FOTORELACJA]18584[/FOTORELACJA]
Znana przez blisko 30 lat Karczma Kujawska ma nową nazwę. Magda Gessler wspólnie z obecnymi właścicielami lokalu nazwali restaurację: Kacze Sekrety. Oznacza to, że dawna Karczma ma specjalizować się obecnie w daniach z kaczki.
Jak ustaliło DD, kaczka jednak ma być uzupełnieniem menu restauracji Kacze Sekrety. Magda Gessler nie dokonała wielkiej rewolucji w menu. W opinii jednej z osób, która była obecna na kolacji, restauracja ma szansę, aby być dobrym miejscem na kulinarnej mapie Włocławka.
Podczas kolacji podano m.in. kotlety z kaczki, które zasmakowały gościom. Dania donosiła na stoły nawet sama Magda Gessler.
Restauracja, która obecnie przechodzi Kuchenne Rewolucje jest nadal zamknięta. Ostatnie zdjęcia mają być kręcone jeszcze dzisiaj (piątek, 24 maja).
Właściciele Kaczych Sekretów informują, że restauracja będzie otwarta od środy, 29 maja.
W związku z tym, że mamy tak dużo od państwa wiadomości i telefonów chcieliśmy poinformować, iż wracamy od środy potrzebujemy troszkę czasu, żeby wrócić do was w pełni sił i być na sto procent przygotowanym na Państwa przybycie. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapraszamy was bardzo serdecznie od środy
- piszą właściciele Kaczych Sekretów w mediach społecznościowych.
Na razie nie jest znana data emisja odcinka z lokalem z Włocławka. Najpewniej relacja z rewolucji w Karczmie Kujawskiej zostanie wyemitowana na jesieni 2024 roku (prawdopodobnie we wrześniu lub w październiku).
Tojwarzysz 13:06, 24.05.2024
Kacze sekrety to są przede wszystkim na Nowogrodzkiej lub na Żoliborzu🤣🤣🤣.
Lala20.13:11, 24.05.2024
Albo kaczora Tóska😁
Edzió13:12, 24.05.2024
Obraz nędzy i rozpaczy.
michu17:35, 24.05.2024
To będzie wielka klapa .lokal w jakimś po PRL-owskim pawilonie.bez parkingu. Zaraz będzie tam głośno no będą budować bloki .no i to nowe menu kaczka jest spoko ale skoro do tej pory kilka pierogów kosztowało tam tyle co dorsz nad morzem .to boję się zapytać po ile ta kaczka .są we Włocławku sprawdzone lokale dla osób z kasą ,i napewno tu nie będą się stołować .
Kiedyś była tam kuchnia tzw.domowa .ala bar mleczny .I to może by się sprawdziło czyli w dość smacznie,szybko i w miarę rozsądnej cenie .no i catering bo to raczej kuleje.
Także 6 miesięcy po rewolucjach widzę tam lumpeks .
myszka1813:15, 24.05.2024
Ta nazwa to tak poważnie?
sam ja 13:19, 24.05.2024
W Radziejowie też zrobiła kaczkę
Czy ona nic innego nie potrafi?
Ograniczone bardzo menu ma
Monka17:47, 25.05.2024
Ta jej czernina to tragedia moja babcia jak zobaczyla co ona tam kładła to się zalamala niech pilnuje tych swoich włosów bo wszędzie ich pelno
żenada13:24, 24.05.2024
Ale nazwa i ile można kaczkę jeść i za jaką cenę....
Region13:27, 24.05.2024
Co było złego w nazwie Karczma Kujawska? Wystarczyło dopisać kacze specjały wyróżnić w menu i tyle.
Wredna nazwa13:27, 24.05.2024
Sama nazwa - zmusza do bojkotowania tej knajpy, nigdy tam już nie pójdę'
Nazwa na dzisiejsze trendy -
Mowy nienawiści i skłócania społeczeństwa z wymownym symbolem czerwonego serduszka.
No14:03, 24.05.2024
Dla ciebie powinni zmienić nazwę na tuskowe kłamstwa😂
!!20:49, 24.05.2024
BEDZIE PRZY PIWIE KARCZEMNA AWANTURA FAJNIE BEDZIE I O TO CHODZI XD ROZPIER**DUCHA SŁOWIAN XD
Proponuję13:30, 24.05.2024
Nowa nazwa knajpy: -
Karczma Kaczora Donalda
Jaan 09:18, 25.05.2024
A może Kacze sekrety Jarosława?
Uśmiechnięta Polska 13:30, 24.05.2024
Nazwa zupełnie nieadekwatna do Uśmiechniętej Polski. Bardziej pasowałaby nazwa Sekrety Kaczora Donalda, a w menu bliny i wódka Putinka.
Swoją drogą ciekawe, czy to właśnie tę wódkę pito 1 października 2012 w Kadynach podczas 5 godzinnej biesiady oficerów SKW na czele z Pytlem z oficerani FSB ???
Ciekawy13:41, 24.05.2024
Czy M. Gesler z domu też nazywała się Goldszmidt tak jak jej brat P. Ikonowicz ?
!!18:18, 24.05.2024
ETER KIEDYŚ POKAZYWAŁ JĄ NA YT KIM JEST TA PANI :)
Abca13:47, 24.05.2024
Karczma Kujawska to była dobra nazwa. Wskazywała na związek z regionem i na charakter tego miejsca. Kacze Sekrety brzmią za bardzo wydumanie, jak dla mnie. I pierwsze skojarzenie to nie mięso z kaczki - kaczyna, ale żywa kaczka. A jakie sekrety mogą mieć kaczki? Może mogą...
Daniel8913:48, 24.05.2024
Trzeba było nazwać Kaczogród
menago7613:49, 24.05.2024
Karczma Kujawska to jest legenda miasta Włocławka,a to coś,ta nazwa,ten nowy twór Pani o bujnej sztucznej blond czuprynie to jest jedno wielki nieporozumienie.
Nowość13:54, 24.05.2024
W takim razie może odmalować na knajpie symbol czerwonego serduszka
z nazwą - Karczma pod Czerwonym Serduszkiem Kaczora Doanlda -
to by bardzo konwenniowało z naszym miastem.
I specjalność zakładu łudka Kaczora Donalda z krwista czerniną na deser Stolicznaja - Putinkaja
Szkoda13:58, 24.05.2024
Stara nazwa była lepsza.
kamyk14:11, 24.05.2024
gość honorowy na otwarciu kaczor z resztą swojej bandy złodziei .
Danie dnia
1. kaczor grillowany ( przez komisje śledczą ) z jabłkiem w paszczy
2 . kaczor jako szef SOLIDARNOŚCI w onucach braci rosjan
3 kaczor marynowany na miękko pod łóżkiem z 13 XI 81 r.
Nie syp piachu w try14:17, 24.05.2024
A na deser putinowska rurka z kremem konsumowana przez kaczora Donalda !
do PO.eba19:13, 24.05.2024
Widać że TVNieprawda zlasowała ci mózg. Gdyby nie internet to tylko rodzina wiedziałaby żeś *%#)!&
kamyk do po..21:32, 24.05.2024
sam to wymyśliłeś czy pomagał ci dziadek z babcią i młodsza siostra . Jak na rodzinę Czereśniaków , uciekinierów z PGR-ów , to coś słabo wam poszło .
wiem jedno14:45, 24.05.2024
Kaczor już się cieszy, że tyle szumu wokół niego.
Będzie miał poparcie przy zbliżających sie wyborach.
Bez tego PIS tonie.
Co jest bardzo dziwne dla tego gatunku ptoka.
an15:18, 24.05.2024
co jest bardzo dziwne dla tego gatunku wychowanie przez wlasna matke wiem jedno
Kate14:58, 24.05.2024
Ciekawe ilu krytykujących nazwę chodziło tam ostatnio i coś zamawiało?
Po drugie: zanim zaczniesz krytykować, oceniać, przeczytaj artykuł. Przecież napisano tam, że menu nie zostało za bardzo zmienione, kaczka jest uzupełnieniem.
A mi nazwa się podoba, jest dowcipna, inna, z "sekretem", intryguje. Karczma kujawska - to już było. Jeśli właściciele uznali, że potrzebna im rewolucja, uszanujcie to. I cieszę się, że nazwa po polsku. Mało u nas ciekawych nazw firm, sklepów, wykorzystujących dowcip, metaforę, grę słowną.
do Kati16:12, 24.05.2024
Przecież Karczma Kaczor Donald - to jest po Polsku co nie przeszkadza w serwowaniu udek kaczych z lampką Stolicznaja-Putinka
!!18:37, 24.05.2024
KOLEJNA ODKLEJONA SZKODA SIE ROZPISYWAĆ CZYM MNIEJ WIESZ WIĘCEJ ŻYJESZ BUSTOWSKI JUŻ ROZMAWIAŁ OSOBIŚCIE Z TĄ PANIĄ WYSTARCZY PALUSZKAMI WEJŚĆ YT I WPISAĆ :))) KOTLETY MARKETOWE LUB SOKOŁÓW TAM TEŻ LEPIĄCE ZE SPALINAMI :)
EHHH DZIECINKO20:53, 24.05.2024
KEJT MUSISZ DUŻO NADROBIĆ W CZYM UCZESTNICZYSZ POLECAM PRZEBUDZENIE Z MATRIXU BO INACZEJ PEJSY WEJDĄ I CI NAWET KACZKI NIE DADZĄ XD JEDYNIE KO**PA Z TWOJEJ SŁOWIAŃSKIEJ ZIEMI
!!21:19, 24.05.2024
POŁOWA Z NICH NIE POSIADA WYKSZTAŁCENIA TECHNICZNEGO ZAWODOWEGO GASTRONOMICZNEGO ZERO PAPIERÓW ZERO ŚWIADECTW :) DOBRZY PRYWACIARZE JUŻ SĄ NA EMERYTURACH MAJĄC PO 70 TCE DZECINKO A KUCHARZE DAWNO PRACUJĄ W NIEMCZECH ,HOLANDII PRACUJĄ IM TE BIEDNE EMERYTKI I RENCISTKI KIEDY TY WRESZCZCIE ZOBACZYSZ TEN ZAKŁAMANY ŚWIAT ZAKŁADAJĄ CZASAMI KNAJPY NA SŁUPA I MYŚLISZ ŻE JEJ W PIEKNEJ RESTAURACJI POD SZYLDEM JAKIEGOŚ GANGSTERA :) OJEJKU ............!! WYSTARCZY ŻE MAJĄ COŚ NA KONTACH I ZAKŁADAJĄ SOBIE DZIAŁALNOŚĆ :) A POŚREDNIAK POWIE CI ŻE ALBO PRZYJMUJESZ ALBO W**PIERDALASZ NIKT Z TYM NIC NIE ROBI NIE KONTROLUJE OFERT PRACY W PUP NIE JEDNO SKIEROWANKO MIAŁAM I WIDZIAŁAM :)
DOUNALD15:34, 24.05.2024
Kacze opowieści aż się w głowie nie mieści.
!!20:35, 24.05.2024
NA DANSINGI SIE NADASZ BIT MASZ W GENACH :) ZAPYTAJ SIE ILE CI ZAPŁACI PO REWOLUCJACH BYŚ GRAŁ BIDA WIĘC JAKIEŚ NAPIWKI BEDĄ
hmmm16:31, 24.05.2024
pisowska fabryka trolli jak widać po komentarzach prężnie funkcjonuje i ma się bardzo dobrze. Jak bardzo wyprany mózg trzeba mieć żeby tą nazwę zamiast z regionalnym jedzeniem, kojarzyć z polityką? Właścicielom życzę pomyślnej rewolucji a hejterom więcej optymizmu i zajęcia się samorozwojem a nie niekończącymi się próbami niszczenia innym życia.
Do POpaprańca17:45, 24.05.2024
Te mecenas ty się tutaj marnujesz na tym portalu ze swoim przerostem formy nad treścią...
!!18:29, 24.05.2024
JAKIM TROLLEM XD KUCHARZ SIE KŁANIA JAK COŚ PAMIĘTAJ ŻE PRAWDE SIE PISZE :) NIE MOGA SIE POGODZIĆ ŻE RUDY ZAMKNIE Z URSZULKĄ WSZYSTKO I KLASA ŚREDNIA STANIE TAK JAK CI BEZROBOTNI W KOLEJCE PO ZASIŁEK :) NIE WIEM CZY JADŁODAJNIA ZA 3 LATA I BEDZIE BO GAZ ZAKRĘCĄ HAHAHAHHAHHAHAHHAHA KAPITALIZM DROGI INTERNAUTO SIE KOŃCZY IDZIE KORPORACJONIZM :)
do hmmm16:39, 24.05.2024
Podzielam twoją uwagę - bo nie tylko fabryka trolingu w Inowrocławiu pracuje na pełnych obrotach ale nie próżnuje też ratusz w Warszawie i leje się hektolitrami jad soku z buraka
re kamyk16:57, 24.05.2024
Uważam że dla dopełnienia tego udanego zamachu na życie kaczki w tej Karczmie Kaczych Sekretów czyli owianych tajnością pozbawienia kaczki życia poddaną jak piszesz grilowaniu i marnowaniu - nie bez znaczenia będzie wprowadzenie zwyczaju przybijania sobie przyjacielskich żółwików z załogą Karczmy po zakończonej konsumpcji.
kamyk18:47, 24.05.2024
uważam że miło by było , gdyby na otwarciu lokalu zjawili się , sędzia Szmydt kumpel mgr. Zbyszka ( Białoruś rzut beretem ) , Karczewski ( ciepły kumpel Łukaszenki ) , Macierewicz z płk. Gajem znaną onucą . Podano by czerninę kujawską z kaczora na zakończenie przybili żółwika . Impreza na koszt firmy bo złodzieje nie płacą , tylko robią przekręty .
re20:01, 24.05.2024
To rząd TUSKA zawarł w ramach RESETU z umowę z Rosją PUTINA o ścisłej współpracy WSI i SKW z FSB i KGB czym spowodowali że w Polsce wyhodowano tysiące takich szpiegów i zdrajców jak Szmydy /który ostatnio widywany był często w towarzystwie ferajny KOalicji chanaukowej / zatrudnionych w strategicznych instytucjach państwa dlatego się należy spodziewać masowych dywersyjnych działań agentury nie tylko podpaleń .
Ciekawy17:03, 24.05.2024
Czy dużo kłaków pozostało w serwowanych daniach po wizycie tej specjalistki od kaczych kuperów donalda
Edward17:12, 24.05.2024
Byłem na kolacji z mojom kobita bardzo dobra kuchnia zawsze jak dostanę zasiłek będę tam zaglądam.
!!17:39, 24.05.2024
ZA TEN ZASIŁEK TO NAWET DOBRZE SIE TAM NIE W*SRASZ XD PO KACZCE XD XD
do Edward20:05, 24.05.2024
Zawsze lepsza ta kuchnia w knajpie kaczora donalda niż stołówka u św. Alberta na św. Antoniego
Edqard17:14, 24.05.2024
Proszę o zmianę nazwy na Restauracja u Kaczki
!!17:37, 24.05.2024
SPOKOJNIE WŁOCŁAWIANIE RUSKIE PODPALĄ JAK TO TUSK POWIEDZIAŁ WINA RUSKÓW XDD XD ZGONIĄ NA SŁOMĘ
!!17:49, 24.05.2024
ZAPYTAJ SIE ŁYSEGO KEBSA Z BUDOWLANYCH KIM BYŁ PRZED ZAŁOŻENIEM DELFINU , WEEKANDU I MELONA NA PROMIENNEJ :) MI JAKO KUCHARZOWI KANDYTAT NA STANOWISKO MÓWIŁ ŻE PROWADZIŁ BURDEL :) NIE MA TEN KNUR WYKSZTAŁCENIA TECHNICZNEGO JAK BYŁY PRACODAWCA 15 LAT TEMU W KARCZMIE :) TO SĄ POD LUDZIE NIE LUDZIE DAJĄCY CI PRACE W POŚRDENIAKU MAM NADZIEJE ŻE W LIPCU SZYBKO ZAMKNIE SIE :) JAKI TO WSTYD POWIEDZIEĆ ŻE SIE BURDEL PROWADZIŁO TOSZ TO SUTENERSTWO !! PAKA I DO *%#)!& TACY WISZĄ W TYM POŚREDNIAKU PRACODAWCY :) NIE JESTEM TROLLEM TYLKO KUCHARZEM :) NIE MAJĄ W OGÓLE POJĘCIA O PROWADZENIU RESTAURACJI COŚ ZAŁOŻYLI BO IM DAŁ POŚREDNIAK BYLE BY WYWALIĆ I TAK IDZIE BO IDZIE TA NĘDZA
!!17:54, 24.05.2024
ŁYSY KNUR POCHODZIŁ Z DOMU PUB Z BIAŁEGO KREDENSU A WYWIJAŁ MOIM CV JAK BY CH**UJ WIE O CO MU CHODZIŁO TAK WŁOCŁAWIANIE MACIE DO CZYNIENIA Z POD LUDZMI KTÓRZY ALBO SIEDZIELI ALBO DOBRZE KOMBINUJĄ :) OMIJAM TEN ZAWÓD BO UJ WIE Z KI ROZMAWIAM NA ROZMOWIE APLIKUJĄC SIE U JAKIEGOŚ KNURA NIE PRACODAWCY PAPIERÓW I ŚIADECTW NAWET NIE MAJĄ BY SIE OKAZAĆ KIM SĄ :) WONNN
!!17:55, 24.05.2024
KRYMINAŁ I DO WIĘZIENIA
!!18:00, 24.05.2024
A POŚREDNIAK POWINIEN CZYSTKĘ ZROBIĆ SPRAWDZIĆ PRZEZ INSTYTUCJE KTO PROWADZI LOKAL A NIE DAĆ OFERTE DO PRACY WIDMO ALBO DO SUTENERA BYLE BY CZŁOWIEKA *%#)!& Z POŚREDNIAKA !! A PRACOWAĆ U ZŁODZIEJA :) SZKODA MI PAWŁOWSKIEGO Z JADŁODAJNI ŻE SIE ZADAŁ ZE ZŁYM CZŁOWIEKIEM I POTEM ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z JADŁODAJNI
!!18:10, 24.05.2024
CO DO KARCZMY PRACOWAŁAM TAM 16 LAT TEMU JAKO DZIECIAK 22 LATA ZACZEŁAM TAM STAŻ U PANA JANUSZA I DZIEKUJE ZA POKAZANIE MI JAK OD ODEJŚCIA Z RESTAURACJI JAKIMI KNURAMI SĄ PRYWACIARZE PAN JANUSZ PROWADZIŁ LOKAL DO KOŃCA BO JEDNA MENDA GO PODKABLOWAŁA DO SANEPIDU ŻE GO NIBY OTRUŁ XD XD DO DZIŚ MAM Z KOMENDY PAPIER NIE UDAŁO SIE SPRAWA ZOSTAŁA UMORZONA :) NIE BEDZIE JUŻ TAKICH PRACODAWCÓW JAK PAN JANUSZ :) DZIĘKUJE A WIECIE CZEMU DZIĘKUJE BO MIAŁEŚ UMOWE I PŁACIŁ SKŁADKI DO ZUS TERAZ NIE MASZ UMÓW I SKŁADEK :) RESZTY NIE NAPISZĘ TO NIE PAMIĘTNIK :) LATA 90 DO 2010 TERZ KNURY I KOMBINATORY POD LUDZIE KTÓRZY MYŚLĄ ŻE JAK SĄ NIBY PRACODAWCĄ ŻĘ MOGĄ WSZYSTKO XD PFFFFFFFFFFF TERAZ SALLMONELE MACIE WSZĘDZIE I CO NIE CHODZICIE DO SANEPIDU ŻE MARKETY WAS TRUJĄ :))))
!!18:25, 24.05.2024
ETER 6 LAT TEMU NAGRYWAŁ KIM SĄ WASI ULUBIEŃCY PROGRAMOWI TVNAZI :) OJEJU PANI G PRZYJECHAŁA PFFFFFFFFFFFFFFFFFF
do Wredna nazwa18:33, 24.05.2024
Taka zmiana nazwy tej karczmy powoduje że nie będę już konsumentem tej restauracji -
po prostu nie chce ryzykować porysowaniem i samochodu czy wybiciem szyby, - bo nie każdemu może odpowiadać że znaleźli się konsumenci co korzystają z tej restauracji ubliżającą innej formacji
!!19:16, 24.05.2024
TO NIE ŻADNA KARCZMA KARCZMA BYŁA W LATACH 90 DO 2010 TERAZ TO PTASIA POD KARCZMA KTO BYŁ W LATACH 90 TEN WIE ŻE TO BYŁA PRAWDZIWA PEREŁKA TERAZ JANUSZEX MA PROBLEM BO CHYBA SAM NIE MA ZIELONEGO POJECIA O PROWADZENIU RESTAURACJI NA TO TRZEBA MIEĆ TECHNIKUM SZKOŁE I ŚWIADECTWA KIM WY JESTEŚCIE POŚREDNIAK WIE :) SZKODA JUŻ TO KOMENTOWAĆ PÓKI CO LIPIEC I ZNÓW PODWYŻKI BEDZIECIE ZA CHWILE MIEĆ GŁÓD BO ROLNIKOM PRZEZ POGODE WSZYSTKO ZD*DECHŁO IDZIE GŁÓD I TAKIE SĄ REWOLUCJE SZKODA DALEJ KOMENTOWAĆ TEN SZOŁ JAK WHO PRZEJMIE WPŁYWY BEDZIECIE MIEĆ SAMOBÓJA WŁAŚCICIELKA Z KĄD WEZMIE PRODUKTY JAK NIE BEDZIE DOSTAW NA RAZIE SIE TYM NIE MARTWI :)
Ciekawski20:13, 24.05.2024
Czy to będzie teraz knajpa dla gawiedzi z nizin społecznych gdzie serwowana będzie pampa z dziką kaczką
NA DOBRANOC 21:25, 24.05.2024
RE KATE POŁOWA Z NICH NIE POSIADA WYKSZTAŁCENIA TECHNICZNEGO ZAWODOWEGO GASTRONOMICZNEGO ZERO PAPIERÓW ZERO ŚWIADECTW :) DOBRZY PRYWACIARZE JUŻ SĄ NA EMERYTURACH MAJĄC PO 70 TCE DZECINKO A KUCHARZE DAWNO PRACUJĄ W NIEMCZECH ,HOLANDII PRACUJĄ IM TE BIEDNE EMERYTKI I RENCISTKI KIEDY TY WRESZCZCIE ZOBACZYSZ TEN ZAKŁAMANY ŚWIAT ZAKŁADAJĄ CZASAMI KNAJPY NA SŁUPA I MYŚLISZ ŻE JEJ W PIEKNEJ RESTAURACJI POD SZYLDEM JAKIEGOŚ GANGSTERA :) OJEJKU ............!! WYSTARCZY ŻE MAJĄ COŚ NA KONTACH I ZAKŁADAJĄ SOBIE DZIAŁALNOŚĆ :) A POŚREDNIAK POWIE CI ŻE ALBO PRZYJMUJESZ ALBO W**PIERDALASZ NIKT Z TYM NIC NIE ROBI NIE KONTROLUJE OFERT PRACY W PUP NIE JEDNO SKIEROWANKO MIAŁAM I WIDZIAŁAM :)
Yhy08:56, 25.05.2024
Raszpla ze szczotką na głowie. W dodatku beztalencie
Yzx09:24, 25.05.2024
Pani wykrzyknik vel capslock znowu się odpaliła... 🤣
PEJSOWE REWOLUCJE11:24, 26.05.2024
ODPALĄ TO CI SIE PEJSY JAK ZA CHWILE CIE W**PIERDOLĄ Z SŁOWIAŃSKIEJ ZIEMI :) GORSZA TRZYNACHA ODEMNIE :)
TFUU12:33, 26.05.2024
PROWADZĄCY LOKALE MAJĄ LEPSZĄ PRZESZŁOŚĆ I KRYMINALNĄ JAK CIĘ OKRADNĄ W TAKIM LOKALU SPRAWE UMORZĄ CHODZĄ TAM PATUSY Z PTASIEJ I NIE TYLKO OMIJAM WYSZTKIE TE LOKALE TO WYDMUSZKI KOMBINATORÓW JAKIE MIASTO TAKIE JANUSZEXY :)
Dobra nazwa13:05, 25.05.2024
Napewno odwiedzę 😀. Nazwa dobra. Ludzie nie są przyzwyczajeni ale czasami zmiany są dobre. Życzę powodzenia 😀
amon543214:00, 25.05.2024
Nazwa kojarzy mi się z żoliborskim kaczorem. Słabo p. Gesssler.
kr114:04, 25.05.2024
Kacze sekrety, taką nazwę już kiedyś próbowała wcisnąć podczas innego odcinka, wtedy właściciele nie zgodzili się, bo źle się to kojarzy.
pawelsandacz 17:32, 25.05.2024
Sensacja na miarę wizyty Ojca Świętego 🤣 Nie wiem czym tu się emocjonować i jeszcze ta nazwa... Mogło by się równie dobrze nazywać "Z kaczej d..y". Wiadomo że za chwilę lokal zostanie zamknięty na amen. Lokalizacja lokalu od zawsze nie wróżyła mu sukcesu. Żadna celebrytka i zmiana nazwy nic nie da. Mimo wszystko trzymam kciuki.
Robert210:50, 26.05.2024
Zmiana nazwy to zamach na ikonę Włocławka jaką kiedyś była Karczma Kujawska. Jeszcze za komuny tam jadłem obiady w przerwie po pracy a przed zajęciami w Szkole Wieczorowej. Ten Mop szumnie nazywany przez niektórych Gwiazdą doprowadzi do upadku ten lokal (jak większość lokali przez nią zrewolucjoniwanych)
Robert210:55, 26.05.2024
zrewolucjonizowanych
PEJSOWE REWOLUCJE 11:22, 26.05.2024
WYSTARCZY ZOBACZYĆ CO STAŁO SIE 2 LATA TEMU ZA KOWIDA WŁAŚCICIEL LOKALU ZABIŁ SWOJEGO SYNA I SIEBIE PEJSY SIE ROZKRĘCAJĄ JUŻ PAZURKI POKAZUJĄ
ACTA 44711:20, 26.05.2024
OGLĄDAŁAM ODCINKI I WŁOCŁAWIANIE Z KOLACJI SĄ PODSTAWIENI AKTORZY Z UKRYTEJ PRAWDY NIE DAJCIE SIE LASZKI I LACHY NABRAĆ NA PEJSA NA KUJAWACH :) CAPSLOCK JEST PO TO BY SIE WYRÓZNIAĆ NIE SŁUCHAM NIKOGO W INTERNECIE BY MI MÓWIŁ CO MAM ROBIĆ :) WIDZĘ ŻE PEJS ODPOWIADA CI WE WŁOCŁAWKU :) NIEDŁUGO POKAŻĄ WAM 447
TFUU12:39, 26.05.2024
ZŁOTY JUŻ TEŻ Z**DYCHA MOŻE ZNÓW ZAŁOŻY AGENCJE TOWARZYSKĄ TAM SIE WIDZI LEPIEJ NIŻ W GASTRONOMII W KTÓREJ NIE MA NA TO WYKSZTAŁCENIA PAN ŁYSY NIE WIE CO TO CV BO W BURDELU NIE TRZEBA WYSTARCZY ŻE KOBIETA MA NARZĄD RODNY JAKI TO WSTYD WŁOCŁAWIANIE Z JAKIMI MACIE DO CZYNIENIA JANUSZERKAMI W POŚREDNIAKU !!! TYLKO WYBIERAJ TE BEZ RAKA ZŁOŚLIWEGO XD XD XD BO CORAZ WIĘCEJ KOBIET JUŻ SIEDZI W ZAAWANSOWANYM STADIUM WSTYD NA CAŁY WŁOCŁAWEK PRACODAWCA GASTRONOMII PROWADZIŁ BURDEL XD
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
7 8
👍😭😭🤣
6 15
Błysnąłeś jak kapsel po piwie w śmietniku. Chcesz błyszczeć to posyp się brokatem.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.