Wiadomości Włocławek - informacje, newsy, fotorelacje

Zamknij
Ważne

Groźny wypadek na Szosie Brzeskiej. Co ustaliła policja?

red. 15:17, 23.10.2024 Aktualizacja: 19:17, 25.10.2025
8 Groźny wypadek na Szosie Brzeskiej. Co ustaliła policja? Fot. Włocławek112Info.

Wiemy, jaki jest finał groźnie wyglądającego zderzenia na Szosie Brzeskiej. Policja przekazała ddwloclawek.pl ustalenia w tej sprawie. 

Policja zakończyła już postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 62.

Przypomnijmy, że zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 21 października, około godziny 15:20 na Szosie Brzeskiej. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych: citroëna i hyundaia tuscon.

Na miejscu przez kilka godzin pracowały służby ratunkowe, a droga była całkowicie zablokowana.

Co ustalono?

Policja podała szczegóły dotyczące tego zdarzenia. Jak poinformował mł. asp. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, wstępne ustalenia wskazują, że kierowca citroëna, 42-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Włocławka, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, co doprowadziło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym hyundaiem.

W wyniku wypadku obaj kierowcy zostali poszkodowani i zostali objęci opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Obrażenia jednego z kierowców, kierującego citroënem, były poważniejsze i kwalifikują się jako powyżej dni 7, co oznacza, że sprawa zostanie zakwalifikowana jako wypadek drogowy.

Jak potwierdziła policja, obaj kierowcy byli trzeźwi.

(red. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

Zołza Zołza

8 1

To co ta policja ustaliła?
Bo nic nowego aspirant nie dodał.

16:24, 23.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

No coNo co

6 1

Co ustaliła?

16:48, 23.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szosa brzeska.Szosa brzeska.

7 0

Jako dojazd do A 1 wymaga w trybie natychmiastowym poszerzenia.

17:01, 23.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Oczywiście Oczywiście

2 0

dwa pasy ruchu powinny być!

20:30, 23.10.2024

LEDekLEDek

4 0

Droga będąca dojazdem do autostrady wąska i bez utwardzonego pobocza. Normalnie geniusz to wymyślił. To samo przy Anwilu.

20:55, 23.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


MuchozolMuchozol

0 0

Jesteście żenujący. Ten portalik to taka amatorszczyzna, że się w pale nie mieści.

05:12, 25.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ktoś Ktoś

0 0

Policja ustaliła że nagle zjechał to ma być ustalenie? No ale jaka przyczyna tego zjechania na pas przeciwy to nie ustalono?

10:19, 26.10.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%